Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * - 7 Voturi

Rebbeca sexy și rea

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
1089 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#41 laury

laury

VIP Member

• Platinum Member
  • 12646 Postari:
  • Inscris la:
    21 augustus 2013

Postat 25 april 2020 - 05:15

Absolut deloc! Confunzi!
Am sunat pe nr tau dar a raspuns colega care nu stia ca aici am discutat de un futai in patru. I-am spus ca revin zilele urmatoare ca sa stabilesc cu tine. Nu am facut programare!
O fi sunat un alt user pe care il banuiesc si s-a dat drept laury la telefon.

Panoramic este acel user si ai grija cu el...se da altcineva mereu fiind refuzat de toate fetele.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 >71laciport<

71laciport

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 323 Postari:
  • Inscris la:
    28 maart 2020

Postat 25 april 2020 - 05:29

Ai putea să futi pe una care mai are puțin și plânge , sau care se strâmbă?

ooooh nuuuu, sigur nu as dori una ca asta, dar daca zambeste si in timpul actului, inseamna, ori faptul ca o gadil, sau rade de cum o fut si de cat de mica o am :atm

de apreciat forma sub care decurge conversatia cu tine, aici...felicitari! dai dovada de mult stil si delicatete :rtfm :puppykiss

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 rebbecaa

rebbecaa

VIP Member

• Maistru Curvar
  • 1894 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2020

Postat 25 april 2020 - 06:01

Absolut deloc! Confunzi!
Am sunat pe nr tau dar a raspuns colega care nu stia ca aici am discutat de un futai in patru. I-am spus ca revin zilele urmatoare ca sa stabilesc cu tine. Nu am facut programare!
O fi sunat un alt user pe care il banuiesc si s-a dat drept laury la telefon.

Probabil , poți suna oricând și să specifici ceea ce doresti ! Te pupam
  • 0

#44 rebbecaa

rebbecaa

VIP Member

• Maistru Curvar
  • 1894 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2020

Postat 25 april 2020 - 06:03

ooooh nuuuu, sigur nu as dori una ca asta, dar daca zambeste si in timpul actului, inseamna, ori faptul ca o gadil, sau rade de cum o fut si de cat de mica o am :atm
de apreciat forma sub care decurge conversatia cu tine, aici...felicitari! dai dovada de mult stil si delicatete :rtfm :puppykiss

Domnul a specificat că “zâmbesc “ , nu “rând” este o diferența .
Zâmbesc de plăcere , nu dintr-un motiv anume , nu-mi sta în caracter să fac mișto de persoanele care vin la mine să se simtă bine ! Te aștept cu drag și te vei convinge ! Pupici
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#45 rebbecaa

rebbecaa

VIP Member

• Maistru Curvar
  • 1894 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2020

Postat 25 april 2020 - 06:05

Domnul a specificat că “zâmbesc “ , nu “rând” este o diferența .
Zâmbesc de plăcere , nu dintr-un motiv anume , nu-mi sta în caracter să fac mișto de persoanele care vin la mine să se simtă bine ! Te aștept cu drag și te vei convinge ! Pupici

Nu “râd” scuze pentru greșeală făcută !
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#46 >71laciport<

71laciport

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 323 Postari:
  • Inscris la:
    28 maart 2020

Postat 25 april 2020 - 06:18

....daca ai si patratele la abdomen :hooray,sigur vin...fesierii se vede ca s lucrati :bravo

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#47 nicuvasi

nicuvasi

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 28 Postari:
  • Inscris la:
    25 april 2020

Postat 25 april 2020 - 06:32

Salut...prima recezie...promit să fiu obiectiv intodeauna... fetele nu sunt de etnie...sunt frumoase si sociabile...modalitate contact..watap..punctualitatea din ambele părți...Apartament curat frumos amenajat...baie drăguță..simpla cu tot ce trebuie...prosop mare fresh...Camera de lucru simpla ..mobilă nouă..pat mijloc bun ..cearșaf alb ff.curat..apreciez mult asta.. Rebeca..o fată slim brunetă..ff frumoasă...ACTIUNE..oral bun cu atenție sateliții .la cerere neprotejat...Normal...se mișcă bine. O pui cum vrei ..nu comentează.. este acolo cu tine...sărută bine...Note...oral 8.că promite..Normal..10...se mișcă bine..îi place.Piese bază...piele catifelată...Pasărica ff frumoasă fără mirosuri..după mine ..si am fost cu multe fete...prea multe😒locul 2 în topul meu...după Roxana18..Cur frumos..ce m-ai o fată frumoasă...achitat 300..la început din proprie inițiativă...De revenit...cu siguranță....dar ☹sigur are să fie greu de prins...mersi Rebbeca
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#48 >71laciport<

71laciport

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 323 Postari:
  • Inscris la:
    28 maart 2020

Postat 25 april 2020 - 06:36

greu de prins???pai cine crezi ca o mai prinde, dupa ce se da liber din nou, pe Europa de Vest.... am decis atunci, fac si eu o programare, pentru data de 16 Mai, platesc arvuna in avans :laugh2

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#49 rebbecaa

rebbecaa

VIP Member

• Maistru Curvar
  • 1894 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2020

Postat 25 april 2020 - 06:52

greu de prins???pai cine crezi ca o mai prinde, dupa ce se da liber din nou, pe Europa de Vest.... am decis atunci, fac si eu o programare, pentru data de 16 Mai, platesc arvuna in avans :laugh2

Te aștept cu drag pe data de 16 mai ! Pupici
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#50 rebbecaa

rebbecaa

VIP Member

• Maistru Curvar
  • 1894 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2020

Postat 25 april 2020 - 06:53

Salut...prima recezie...promit să fiu obiectiv intodeauna... fetele nu sunt de etnie...sunt frumoase si sociabile...modalitate contact..watap..punctualitatea din ambele părți...Apartament curat frumos amenajat...baie drăguță..simpla cu tot ce trebuie...prosop mare fresh...Camera de lucru simpla ..mobilă nouă..pat mijloc bun ..cearșaf alb ff.curat..apreciez mult asta.. Rebeca..o fată slim brunetă..ff frumoasă...ACTIUNE..oral bun cu atenție sateliții .la cerere neprotejat...Normal...se mișcă bine. O pui cum vrei ..nu comentează.. este acolo cu tine...sărută bine...Note...oral 8.că promite..Normal..10...se mișcă bine..îi place.Piese bază...piele catifelată...Pasărica ff frumoasă fără mirosuri..după mine ..si am fost cu multe fete...prea multelocul 2 în topul meu...după Roxana18..Cur frumos..ce m-ai o fată frumoasă...achitat 300..la început din proprie inițiativă...De revenit...cu siguranță....dar ☹sigur are să fie greu de prins...mersi Rebbeca

Pupici și te mai aștept !
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#51 >71laciport<

71laciport

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 323 Postari:
  • Inscris la:
    28 maart 2020

Postat 25 april 2020 - 07:13

Huston come in please!!.....mutati o pe Rebecaa, bomba sexy si rea, la testate! deja 2 recenzii, acum cand nimeni nu mai ""compune ode p aci"", a se citi recenzii

receptiva si la programare cu 3 saptamani in avans, asa fineturi de fete nu prindeam noi, daca..... nu s ar fi intors acasa.....

sper sa bage anofm ul banii de somaj tehnic pe 15, sa nu ma fac de ras, dar cine stie?? daca mi suspenda banca, plata ratelor pt credit, aloc banutii pentru niste plimbari prin labirintul placerii,

"Schoen mit dir zu quatschen." (This is a very colloquial German form of "Nice to converse or chat with you")

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#52 rebbecaa

rebbecaa

VIP Member

• Maistru Curvar
  • 1894 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2020

Postat 25 april 2020 - 08:58

Huston come in please!!.....mutati o pe Rebecaa, bomba sexy si rea, la testate! deja 2 recenzii, acum cand nimeni nu mai ""compune ode p aci"", a se citi recenzii
receptiva si la programare cu 3 saptamani in avans, asa fineturi de fete nu prindeam noi, daca..... nu s ar fi intors acasa.....
sper sa bage anofm ul banii de somaj tehnic pe 15, sa nu ma fac de ras, dar cine stie?? daca mi suspenda banca, plata ratelor pt credit, aloc banutii pentru niste plimbari prin labirintul placerii,
"Schoen mit dir zu quatschen." (This is a very colloquial German form of "Nice to converse or chat with you")

Pupici !
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#53 rebbecaa

rebbecaa

VIP Member

• Maistru Curvar
  • 1894 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2020

Postat 26 april 2020 - 05:01

Bună dimineața , țin să vă anunț că astăzi duminică, nu lucrez...😘
Vă aștept luni pentru orice plăcere , programările pentru luni deja au început ! Vă pup cu drag și vă doresc o zi cât mai frumoasă! 😘😘😘😘😘

Fisiere atasate

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#54 >71laciport<

71laciport

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 323 Postari:
  • Inscris la:
    28 maart 2020

Postat 26 april 2020 - 07:48

pai te ai trezit asa de devreme? sau abia acum te bagi la somn?....normal ca nu lucrezi, doar este Duminica Tomei

asa sa ma astepti cand vin, cu acest deux piece lame cu care te ai pozat , care iti scoate in evidenta toate ""defectele"", pentru un ""pas de deux"" :serenade  :boob   :tittyfuck :atm :fuck  :tdo13 (cred ca asta ar fi ordinea)  si daca om mai avea timp  :hug1  :cocktail 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#55 diriboiu

diriboiu

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 63 Postari:
  • Inscris la:
    08 oktober 2017

Postat 26 april 2020 - 07:08

Am fost și eu la domnișoara ieri în prima parte a zilei metoda de contact prin Whatsapp și pot spune ca pozele sunt ale ei, nu-mi dau seama dacă e etnica sau dacă abuzează de solar în schimb un lucru e clar SE Vede prin comportament ca a lucrat pe afara! Are un gfe oarecum forțat nu e asa natural cum e la Andreea Animatoarea,Mădălina(cea de 19 anișori care a disparut😢).De revenit? da și nu, adică la prețul de 250 o ora mai bine merg la Alinuta sau la AndreeaXXX.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#56 diriboiu

diriboiu

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 63 Postari:
  • Inscris la:
    08 oktober 2017

Postat 26 april 2020 - 07:21

Am uitat sa spun ca locația este pe Unirii 70 unde au mai activat multe fete
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#57 diriboiu

diriboiu

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 63 Postari:
  • Inscris la:
    08 oktober 2017

Postat 26 april 2020 - 08:24

pai te ai trezit asa de devreme? sau abia acum te bagi la somn?....normal ca nu lucrezi, doar este Duminica Tomei
asa sa ma astepti cand vin, cu acest deux piece lame cu care te ai pozat , care iti scoate in evidenta toate ""defectele"", pentru un ""pas de deux"" :serenade :boob :tittyfuck :atm :fuck :tdo13 (cred ca asta ar fi ordinea) si daca om mai avea timp :hug1 :cocktail

În afara de tate ca sunt lăsate nu prea are multe defecte
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#58 rebbecaa

rebbecaa

VIP Member

• Maistru Curvar
  • 1894 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2020

Postat 26 april 2020 - 09:34

Am fost și eu la domnișoara ieri în prima parte a zilei metoda de contact prin Whatsapp și pot spune ca pozele sunt ale ei, nu-mi dau seama dacă e etnica sau dacă abuzează de solar în schimb un lucru e clar SE Vede prin comportament ca a lucrat pe afara! Are un gfe oarecum forțat nu e asa natural cum e la Andreea Animatoarea,Mădălina(cea de 19 anișori care a disparut).De revenit? da și nu, adică la prețul de 250 o ora mai bine merg la Alinuta sau la AndreeaXXX.

Îmi pare rău că ai plecat cu o impresie proasta de la un “gfe” ! Nu sunt de etnie romă, da merg la solar !
Și ai greșit , ți-am luat 300 lei pentru o ora , nu 250 lei ! Pupici
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#59 nicuvasi

nicuvasi

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 28 Postari:
  • Inscris la:
    25 april 2020

Postat 26 april 2020 - 10:13

Driboiu..zici că are " tate lăsate" păi eu așa săni frumoși rar am vazut..e urât ce faci...am lăsat o recenzie...pentru colegii...unde am fost obiectiv...gusturile nu se discuta...dar este evident pentru mine ..care am fost La Rebbeca..că minți...la GFE..Ști cum e...la uni ridicat la alți forțat 😁depinde cum te porți.....""" Nu prea are multe defecte""" dai frumos cu manta...A fost drăguță cu tine ☹☹250.ție ..mie 300..Adevarat a înviat 😁😁😁
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#60 bobby92

bobby92

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 88 Postari:
  • Inscris la:
    05 juli 2019

Postat 26 april 2020 - 10:24

Driboiu..zici că are " tate lăsate" păi eu așa săni frumoși rar am vazut..e urât ce faci...am lăsat o recenzie...pentru colegii...unde am fost obiectiv...gusturile nu se discuta...dar este evident pentru mine ..care am fost La Rebbeca..că minți...la GFE..Ști cum e...la uni ridicat la alți forțat depinde cum te porți.....""" Nu prea are multe defecte""" dai frumos cu manta...A fost drăguță cu tine ☹☹250.ție ..mie 300..Adevarat a înviat

depinde acum de gusturile fiecaruia :)))) si mie mi se par usor lasati acuma na! Conteaza si cate perechi de tate ai mai vazut etc 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi