Sari la conținut

Mă numesc maria sunt venita azi in oraşul tău !! 0755623353


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere in Romania
  • Oras:Somewhere in Romania
Descriere Matrimoniale

Sunt Maria, te astept la mine pentru momente si clipe unice iti promit revenirea garantată, pozele imi apartin in totalitate sunt reale 100%!!!!!!Nu raspund la mesaje sau nr privat mulțumesc.Sunt cu foarte mult bun simnt si foarte prietenoasă,

 

Voce fff faina la tlf, 150 fin/250 ora, ca si servicii totul protejat.

 

Poate a fost vreun coleg, cu o recenzie cv, orice...

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
Vizitator neacsupd
Reputație: 0

Salut. M-am riscat si am sunat la doamna, i-mi zice la tel 100 op/on normal anal 100 finalizarea si nu mai stii cat ora, parca 250, o intteb de anal daca face ca sunt satul de tepe, ea i-mi zice ca da, nu conteaza marimea si e inclus in pret, zic hai sa ma duc pana acolo sa discut la fata locului. Locatie hotel Lux Divina, nici nu stiam dar au camere in regim hotelier, ma indruma, ajung la dansa, o doamna la vreo 45 de ani, ultimele 2 poze sunt reale, facute acolo in locatie, ii reamintesc iar daca oferta e valabila si pretu e real, ii zic ca ma intereseaza anal, zice ca totul e ok, zic hai sa vedem 100 lei nu-i bre-o mare pierdere. Camera curata, i-mi da prosop de dus, zic acu vin de acasa, ma sterge ea cu srrvetele umede, foarte ok ca tine la igiena si o ia la supt, o linge, o ia mai adanc dar nu deep dala nesimtitu, se joaca cu limba, ma maseaza la coaie, ma linge la coaie, iar o suge si tot asa vreo 10 min. Mai ca nu i-mi venea sa cred, ii zic eu sa yrecem si la normal, pune balonasu, ii zic sa vina la marginea patului capra si eu din picioare, dau mai gare mai incet vreo 5 min, ii zic incercam si anal, ea de colo daaa, se da cu lubrefiant, ma da si pe mine si continui, o bag usor, o iau usor zic na, sunt atent la anal sa nu le doara pe fete, daca lw iei usor ai sanse sa dai la fundulet, daca nu, laba, prin urmare continui usor vreo 2 min, o iau mai tare si mai tare da dadeam bine si se simtea adanc, nu-mi venea sa cred nu am mai prins o fata sa stea la anal de ceva vreme asa, o scot mai lubrefiez un pic cu saliva si dai iara, da dadeam, ea se excita, gemea natural, cred ca am facut anal 10 min, asa m-am terminat si obosisem bine. Prin urmare servicii f bune pt 100 ron.

Legat de ea, ultimelw 2 poze sunt reale, nu e grasa sau ceva de genu, nu de alta da am mai intalnit balene ascunse dupa poze false, la fata are riduri, se vede varsta, era machiata, rujata, in tinerete sigur era frumoasa, atitudine ok, i-am mai lasat 20 de lei cred ca in plus, mi-a placut ca a fost sincera, serviciile au fost ok.

Zicea ca vine de la Sibiu si ca aici merge prost treaba si nu stie daca mai sta mult.

Prin urmare servicii ok, pret ok, locatie ok.

Link spre comentariu
Vizitator damian69
Reputație: 0

 

Cred ca este o greseala la mijloc. Anuntul de pe Bv nu are nici o legatura cu cele postate mai sus care sunt toate pe Timis. Sunt anunturi diferite, locatii diferite, tipe diferite.

Am sunat din nou la cel de pe Bv, stabilit detalii la telefon, cand am ajuns la locatie nu a mai raspuns nici la telefon si nici la mesaje.

De evitat !!!!

Link spre comentariu

Fugiti fratilor cat vedeti cu ochii, tipa e veche in meserie dupa cum spune ea, o nespalata in jur de 45 ani, fum gros in camera, in baie prosop patat de sange de jos, mirosuri dubioase de la spate.....nu recomand !!!! Poze reale, se vede exact jegul de pe picioare un poze, mai cere si 300 ora

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
La 09.01.2021 la 17:53, yoyo14 a spus:

nu inteleg de ce topicul asta a inceput cu o fata care inca mai are anunturile active si acum se posteaza anuntul unei milfe?

Mda, harababura pe aici...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...