Sari la conținut

Faze funny


Postări Recomandate

  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Salutare,

Întrucât e plictiseala mare de când cu amețitul asta de virus, m-am gândit sa deschid acest topic în care sa descriem întâmplări amuzante din prețioasele noastre escapade. Sunt invitate și fetele (mai ales :)) sa ne delecteze în legătură cu gafele făcute de noi. Nu știu dacă sa postam și numele persoanelor, ca nu cumva sa se simtă vreo persoana aiurea.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am pățit sa gresesc blocul, și usa fiind deschisa, am intrat direct in scară si am ciocanit :) Norocul meu a fost ca nu a răspuns nimeni, ar fi fost o situație penibilă :))

 

P.S. Cred ca trebuia deschis la discutii generale :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727192740
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0727192740
  • Oras:Brasov

Am sunat la 2 noaptea la blocul vecin (in Avangarden Bartolomeu )mi-a raspuns o doamana si cand a intrebat cine este eu am raspuns simplu: Eu sunt :))) am vorbit mai devreme, mi-a spus ca este greseala si atunci am realizat ca am gresit:-( ( sper sa nu fi fost sotul acasa sa o ia la intrebari:)))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am sunat la 2 noaptea la blocul vecin (in Avangarden Bartolomeu )mi-a raspuns o doamana si cand a intrebat cine este eu am raspuns simplu: Eu sunt :))) am vorbit mai devreme, mi-a spus ca este greseala si atunci am realizat ca am gresit:-( ( sper sa nu fi fost sotul acasa sa o ia la intrebari:)))

Mai bine totusi ca n-ai ajuns ca mine in fata usii (Bine ca n-a raspuns nimeni) :)) Sunt convins ca se întâmplă destul de des chestia asta...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727192740
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0727192740
  • Oras:Brasov

Mai bine totusi ca n-ai ajuns ca mine in fata usii (Bine ca n-a raspuns nimeni) :)) Sunt convins ca se întâmplă destul de des chestia asta...

La tine era crunt rau daca iesea cineva :)))))))

Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Am pățit sa gresesc blocul, și usa fiind deschisa, am intrat direct in scară si am ciocanit :) Norocul meu a fost ca nu a răspuns nimeni, ar fi fost o situație penibilă :))

 

P.S. Cred ca trebuia deschis la discutii generale :)

 

ÃŽți dai seama ce tare era faza dacă iti deschidea și te și iubea ðŸ˜

 

Pai cine îl poate muta la discuții generale?

 

Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Eu am pățit sa nu mi se scoale. Eram în alta țară și din cauza oboselii și a stresului nu se scula nici moarta ðŸ˜

Ma întreabă gagica ce am, dacă iau pastile sau sunt băut (nu prea știa engleza și mai mult gesticula). A trebuit sa dau jos balonul și sa trec pe manual. Surpriza, aveam rezultate bunicele. Iese gagica dezbrăcată din camera și se duce sa ia alt balon făcându-i semn ca e ultimul 😜

ÃŽntr-un final ma dezlănțui și termin glorios, de zici ca eu eram Mihai Viteazu înfăptui de marea unire.

Tot gagica asta nu voia sa se apuce sa ma iubească deși plătise matroanei. Și tot bomba ea în limba ei(o tara mai exotica). Era întuneric in camera și îmi arata ceva și bomba ea. Acel ceva era borseta mea și asta voia să-i dau bani. Nu am avut mărunt cât cerea și i-am dat o hârtie care reprezenta dublu, dar nu era valoare mare.

Link spre comentariu

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu stiu daca e funny si mi se pare ca am mai povestit-o pe alt topic..

Merg sa vizitez o fata in zona garii , vizavi cu sala sporturilor, tipa arata bine in poze, anuntul il luasem de pe publi 🤦â€â™‚ï¸... cand am ajuns la locatie, surpriza, aveam senzatia ca nu eram la usa care trebuie( cum ati patit si voi 😂) in fata mea alta fata... nu era ea urațică dar nu era fata din poze, era si țigancă, cred... asa ca fain frumos am refuzat-o... atunci si-a aratat putin ce fel de sange cură prin ea , dic mo.. mi-a cerut 50 de lei pentru deranj 😳... eu i-am spus ca daca isi punea pozele reale nu o mai deranjam... in fine, cobor si acuma incepe parte fanny... jos ma astepta gojboletele... ma abordeaza, dic mo sa-i dau 50 de lei pentru timpul pierdut🙄 , ma uitam la el...era un slabanog ca daca ii dadeam o paletă il puneam la somn, plm , cum dracu putea ala sa protejeze fetele , nu stiu... el tot cu gura pe mine... atunci i-am spus... nu-ti dau niciun ban.. daca vrei sa ne batem , hai repede ca nu am timp... s-a uitat gojboletele lung la mine, cred ca, curand nu i-a mai spus nimeni asa ceva 😂 dupa care eu i-am intors spatele si am plecat. The End! ✌ï¸

Intamplarea consumata in 2018

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...