Sari la conținut

0734138108 andreea


Vizitator madalinmad11

Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

I7 cumva? Daca nu ma inseala ochiul e o bucuresteanca buna rau dar plina de figuri "da' capitala" care a mai fost in cateva serii la noi in oras. Arata foarte bine, slabuta, finuta, aranjata dar plina de sictir... Daca treci peste atitudine, are un corp frumos!

  • Like 1
Link spre comentariu

Dao in cacat.100 nr/250 ora.Locatie A8 imi spune la inceput ca nu face fibalizare orala ci doar corporala.E frumoasa intradevar dar nu e rupta vreun fotomodel.Imi face un oral neprotejat si ai spun ca vreau sa imi dau drumul pe fundul ei la care imi spune ca nu face nici corporala.zic wt fuck pai ai spus ca faci zic ok hai mai sugel si mil ei la mana cand imi vine din nou.tac o suge si ce sa vezi miam dat drumul accidental in gurita ei jumate si in mana jumate.deci hai ca se poate si cu rablele cu fite pe ele

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Nu la a8 mi a spus....mie imi pare cunoscuta si dupa voce si dupa poze,dar posibil sa ma insel 100nr

 

 

I7 cumva? Daca nu ma inseala ochiul e o bucuresteanca buna rau dar plina de figuri "da' capitala" care a mai fost in cateva serii la noi in oras. Arata foarte bine, slabuta, finuta, aranjata dar plina de sictir... Daca treci peste atitudine, are un corp frumos!

 

Daca tine eu bine minte.... :)  despre individa asta s-a discutat pe un grup de dincolo, intr-adevar a fost la I7 - asta-vara cred , si cerea 150 / 300 

 

Daca e aia frumusica cu figuri de capitala, atunci o cunoasteti amandoi deja , din ce imi amintesc ca s-a discutat pe dincolo....  :laugh2

  • Like 1

 

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

E frumusica la corp are 2 gropite deasupra funduletului cica astea se fut tare de tot,dar ea da din cur de 2 ori gata am obosit:))pe la spate mi a venit un miros ciudat si am bagat o la oral si asta a foat....e de nota 7 fetisoara,nu i rupta din soare

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Am inteles. Deci nu e cine stie ce.. asteptam blonda noastră madaline 😂

 

Nu stiu de ce am impresia ca o asteptam mult si bine:))

Link spre comentariu

Dao in cacat.100 nr/250 ora.Locatie A8 imi spune la inceput ca nu face fibalizare orala ci doar corporala.E frumoasa intradevar dar nu e rupta vreun fotomodel.Imi face un oral neprotejat si ai spun ca vreau sa imi dau drumul pe fundul ei la care imi spune ca nu face nici corporala.zic wt fuck pai ai spus ca faci zic ok hai mai sugel si mil ei la mana cand imi vine din nou.tac o suge si ce sa vezi miam dat drumul accidental in gurita ei jumate si in mana jumate.deci hai ca se poate si cu rablele cu fite pe ele

Sunt pozele ei?

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
1 oră în urmă, madalinmad11 a spus:

Sibiu zic baietii

Asta banuiesc ca e madama aia la 150/300, care a avut locatie la I7, si plina de aere de Bucuresti, am vb de ea la un moment dat pe vechiul forum :lol:

  • Like 2

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...