Sari la conținut

70 de ron Finalizarea -0757424033


nek

Postări Recomandate

Este prima mea recenzie, asa ca va rog sa fiti indulgenti cu mine. Daca s-a mai scris despre domnisoara, rog un admin sa stearga postul.

 

Fiind manat de placeri carnale inainte de intalirea de afaceri pe care o aveam, m-am decis sa dau o geana pe forum sa vad cine se recomanda pentru una scurta, nu prea aveam timp.

 

Am sunat la domnisoara, o voce destul de placuta care mi-a spus ca are urmatoarele tarife:

70 de lei finalizarea-oral sau normal cu prezervativ- finalizare in prezervativ

-100 finalizarea oral fara prezervativ, finalizarea doar pe sani.

-150 combinat oral fara, normal cu.

Fiecare partida dureaza maxim 20 de minute, asa mi-a zis.

 

Am acceptat oferta si am plecat spre ea, adresa este pe strada Parang in manastur. Am ajuns la usa, unde m-a primit cu o pereche de pantaloni scurti, un top sub care avea sutien si parul prins in coada. Mi-a mai zis o data tarifele si m-am decis sa aleg o finalizare cu prezervativ.

Nu am facut dus la ea pentru ca facusem acasa, stau relativ aproape, dar nici ea nu m-a invitat. Tin sa mentionez ca nici ea n-a fost la dus.

A trecut destul de repede la treaba, a pus prezervativul si a inceput sa execute un oral dezastruos, ce ca cel mai prost oral pe care l-am avut in viata mea. M-am decis sa-i achit diferenta pentru a face un oral fara, poate asa ma termin. A acceptat si a inceput sa-l suga la fel de prost, din pacate........

 

M-am decis sa ma pun deasupra ei, i-am dat putin intre sani, dupa care m-am masturbat pana m-am terminat pe sanii ei. 

 

Locatia: O garsoniera, mobila putina si doua.....patulete in care ai dormii foarte greu, dar cred ca sunt suficiente pentru  actiune

GFE: Deloc, tipa vorbeste cu tine, dar cam atat, te simti ca pe calea turzii.

Oral: 2 cu prezervativ, 3 fara.

Normal: N-am facut.

 

Aspect dama: Putin grasuta,sanii marisori si drepti, dar tuguiati. Initial am crezut ca nu are dinti in gura, dar la un moment dat a zambit si am vazut ca-i are pe toti, cel putin in fata.

 

Daca ma intorc.....nu stiu, probabil cand o sa am nevoie de una scurta.

post-31917-0-63414000-1379620957_thumb.jpg

post-31917-0-51914300-1379620981_thumb.jpg

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Este prima mea recenzie, asa ca va rog sa fiti indulgenti cu mine. Daca s-a mai scris despre domnisoara, rog un admin sa stearga postul.

 

Fiind manat de placeri carnale inainte de intalirea de afaceri pe care o aveam, m-am decis sa dau o geana pe forum sa vad cine se recomanda pentru una scurta, nu prea aveam timp.

 

Am sunat la domnisoara, o voce destul de placuta care mi-a spus ca are urmatoarele tarife:

70 de lei finalizarea-oral sau normal cu prezervativ- finalizare in prezervativ

-100 finalizarea oral fara prezervativ, finalizarea doar pe sani.

-150 combinat oral fara, normal cu.

Fiecare partida dureaza maxim 20 de minute, asa mi-a zis.

 

Am acceptat oferta si am plecat spre ea, adresa este pe strada Parang in manastur. Am ajuns la usa, unde m-a primit cu o pereche de pantaloni scurti, un top sub care avea sutien si parul prins in coada. Mi-a mai zis o data tarifele si m-am decis sa aleg o finalizare cu prezervativ.

Nu am facut dus la ea pentru ca facusem acasa, stau relativ aproape, dar nici ea nu m-a invitat. Tin sa mentionez ca nici ea n-a fost la dus.

A trecut destul de repede la treaba, a pus prezervativul si a inceput sa execute un oral dezastruos, ce ca cel mai prost oral pe care l-am avut in viata mea. M-am decis sa-i achit diferenta pentru a face un oral fara, poate asa ma termin. A acceptat si a inceput sa-l suga la fel de prost, din pacate........

 

M-am decis sa ma pun deasupra ei, i-am dat putin intre sani, dupa care m-am masturbat pana m-am terminat pe sanii ei. 

 

Locatia: O garsoniera, mobila putina si doua.....patulete in care ai dormii foarte greu, dar cred ca sunt suficiente pentru  actiune

GFE: Deloc, tipa vorbeste cu tine, dar cam atat, te simti ca pe calea turzii.

Oral: 2 cu prezervativ, 3 fara.

Normal: N-am facut.

 

Aspect dama: Putin grasuta,sanii marisori si drepti, dar tuguiati. Initial am crezut ca nu are dinti in gura, dar la un moment dat a zambit si am vazut ca-i are pe toti, cel putin in fata.

 

Daca ma intorc.....nu stiu, probabil cand o sa am nevoie de una scurta.

attachicon.gifp2708131840.jpg

attachicon.gifp2708131837.jpg

este vorba despre http://nimfomane.com/forum/topic/8041-alexandra-0748989811-0748990162-0754759323-0752468623/   si    http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5559286

 

de ce sa se stearga postul? lasa sa fie. eventual adaugat noul nr in titlu, da,

0757424033  
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna ziua oameni buni. e prima mea postare si de aceea imi cer scuze preventiv daca am sa gresesc cu ceva. Am fost la tipa acum vreo sapt si ceva. Am anuntat-o din timp ca ajung si cand am ajuns ma m-ai tinut in fata blocului inca vreo 10 min. Dupa ce am intrat ne-am inteles la pret. 100 ron finalizarea oral plus normal. A inceput cu un oral groaznic. Dupa care m-am urcat pe ea. Fata era uda precum o galeata plina cu nisip. Nu permite sa fie sarutata pe corp. In cele din urma i-am bagat 1 deget la veverita si a reusit sa ma termine. Dar nu o recomand nimanui.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

anunt: http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5690537

 

fierbinte si atragatoare

bruneta voluptoasa , tandra si experimentata , te astept in compania mea sa iti ofer clipe unice de pasiune si extaz

contact: 0757424033

 

http://images2.piata-az.ro/resized/599802/760_567_fit.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...