Sari la conținut

0756708066 / 0742873551


varadero

Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Am vizitat domnisoara recent.calitatea serviciilor este destul de ok.ce m-a surprins ca nu ma lasa sa o pup pe sani pe motiv ca am barba si se irita...am avut parte de oral neprotejat executa destul de bine.

ON-8

CORP-7

IGIENA-10

LOCATIE-9

HALAT:100.

Spor la futut!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Turda
  • Oras:Turda

Dupa vreo 3-4 apeluri la diferite ore, mai spre seara mi-a raspuns.

O intreb cand e libera iar ea imi spune ca ''si acuma'' e libera. Pe cand incep eu sa-i explic ca ''acuma'' nu are cum fi mai devreme de vreo 40 de minute fiindca nu ma pot teleporta, madam imi inchide telefonu' in nas. Fiindca sunt artagos din fire, sun din nou ca sa-i cer explicatii. In paranteza fie spus, recunosc ca as fi vrut sa i-o trag, eram plin... :( :)  Nu mai raspunde.

Asa ca pula erotism si relaxare la madam. Veci! :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:) din ce imi aduc aminte din 'dialogurile' virtuale de pe aci mai degraba esti prost in plm. deci fata are 'radar' de prosti ma vasla:)))))). si oricum sa fii "artagos" si sa iti doresti relaxare e cam ampulea:)))). ma doare-n pula de replicile tale:))))). cele viitoare evident:)))). si cele din trecut:)))))). toate ce mai tura vura:)))))). 

Dupa vreo 3-4 apeluri la diferite ore, mai spre seara mi-a raspuns.

O intreb cand e libera iar ea imi spune ca ''si acuma'' e libera. Pe cand incep eu sa-i explic ca ''acuma'' nu are cum fi mai devreme de vreo 40 de minute fiindca nu ma pot teleporta, madam imi inchide telefonu' in nas. Fiindca sunt artagos din fire, sun din nou ca sa-i cer explicatii. In paranteza fie spus, recunosc ca as fi vrut sa i-o trag, eram plin... :( :)  Nu mai raspunde.

Asa ca pula erotism si relaxare la madam. Veci! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Turda
  • Oras:Turda

Minimus, retard feroce, de obicei nu ma bucur de necazul omului dar in cazul tau imi face placere sa aud ca te doare-n pula. Sper sa fie ceva incurabil si nu mai merge dracului la muieri ca imbolnavesti lumea. Proasta-i ma-ta ca te-a fatat iar tu poti fi mandru, o depasesti. :)

Link spre comentariu

Au si fetele dreptul lor sa fie circumspecte ... dar Ana ... daca retin asa o cheama, este politicoasa .... recunosc ca mi s-o inchis si mie telefonul in nas saptamana trecuta, nu de catre ea ca nu-s din Cluj, da' eram ragusit ca un magar dupa o gripa strasnica si saracele cine stie ce evadat / aurolac / alcoolic / fumator inrait / etc au crezut ca suna  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Eu odata am sunat-o. Prima ei intrebare: "Cand vrei sa vii?" Ii spun ca nu stiu inca, deocamdata doresc numai niste informatii. (In principiu vroiam sa stiu unde locuieste, atunci puteam sa si spun cand am o fereastra suficient de lunga sa ajung.) Dar nici n-am ajuns sa intreb despre astea ca imi tranteste: "Sa ma suni cand stii." Si imi inchide.

 

Cred ca de atunci tot asteapta s-o sun.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:))) sa te caci pe tine nu alta. am fost eu la ea si mi-a zis ca asta face zilnic. asteapta sa o suni:)))))). ia maxim 1 client pe zi de frica sa nu te rateze:))))))). du-te-n plm de idiot. cam cat de prost esti in plm sa bagi ineptii d'astea?:)))))))))))).

P.S. Cum plm sa intrebi 'unde locuiesti'?  :slap2  :slap2  :slap2 . Ba borceo , esti vechi in plm pe aici dar tot prost esti. Se intreaba unde ai locatia? La intrebare de genul 'unde locuiesti' e evident prostule ca iti inchide telefonul.

P.S.2. E peste 'bugetul' tau . Deci termina in plm cu intrebari stupide:))))).

Eu odata am sunat-o. Prima ei intrebare: "Cand vrei sa vii?" Ii spun ca nu stiu inca, deocamdata doresc numai niste informatii. (In principiu vroiam sa stiu unde locuieste, atunci puteam sa si spun cand am o fereastra suficient de lunga sa ajung.) Dar nici n-am ajuns sa intreb despre astea ca imi tranteste: "Sa ma suni cand stii." Si imi inchide.

 

Cred ca de atunci tot asteapta s-o sun.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...