Sari la conținut

0756708066 / 0742873551


varadero

Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

:girly

 

Lista de preturi,  te rog ... reactualizata in jos (scadere pret), evident!

 

P.S.: e clar ca nu-ti mai merge moara, asa incat iti sugerez astfel:

-Oral Neprotejat + Normal = 80 lei, 1 finalizare;

-Oral Neprotejat + Normal + Anal = 100 lei, 1 finalizare.

 

Pentru a stabili pretul pe ora inmultesti tariful de finalizare cu 1,75 si rotunjesti in jos la cifra rotunda de zeci de lei.

 

Mentionezi ca in panelul de servicii, la preturile anuntate ai incluse si:

-Sarut FK;

-masaj erotic/relaxare.

 

P.P.S.: pentru sfaturile date nu-ti cer comision, nu de alta, dar stiindu-te, nu ar cadra acest lucru.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Unde in Marasti?

 

La Kaufland ... merchandiser, adica aia ce pune marfa pe raft si cara cutiile goale de carton la masina de presat deseuri din dosu' magazinului.

Asta-i valoarea, asta face.

E bine (pentru societate) ca nu a solicitat ajutor social ... inca.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

 Buna,midnight :hug1

Multumesc foarte mult,pentru compliment :kiss2

Referitor ca ar fi dubios zona Rasaritului nu mi sa parut.Cat timp am stat pe strada respectiva nu am avut probleme legat de nimeni si de nimic. :girly

 Te pup dulce si iti doresc o zi cat mai placuta :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Iti dai seama ca nu degeaba sta in locatia aia. Pe ea o intereseaza chiria, nu sa futi tu la palat.

Don Qramoila si al sau Retardila Panza, voi si pe vremea aia plateati mai mult de 50? Nu ma mir ca se rad curvele de voi.
Apropo, va sugeti pulile pe rand sau in acelasi timp? Un fel de 69, ramolitul cu retardul.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

 Buna,coaie flocoase.

Cuvintele pe care le scrii defapt te reprezinta extraordinar pe tine. :girly

Dar totusi te rog frumos daca ai o parere negativa despre mine atunci nu trebuie sa dovedesti de nenumarate ori..Mesajul tau a fost receptionat si luat in considerare de catre toata lumea care citeste pe acest topic.Reclama ta negativa face succes si poti sa ai satisfactii pe tema de marketing in favoarea ta! :clapp

In final te-as ruga sa versi fustrarea ta in alte parte.

  Nu meriti,dar eu,tot iti doresc o seara faina! :bow2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

 Buna,coaie flocoase.

Cuvintele pe care le scrii defapt te reprezinta extraordinar pe tine. :girly

Dar totusi te rog frumos daca ai o parere negativa despre mine atunci nu trebuie sa dovedesti de nenumarate ori..Mesajul tau a fost receptionat si luat in considerare de catre toata lumea care citeste pe acest topic.Reclama ta negativa face succes si poti sa ai satisfactii pe tema de marketing in favoarea ta! :clapp

In final te-as ruga sa versi fustrarea ta in alte parte.

  Nu meriti,dar eu,tot iti doresc o seara faina! :bow2

Bineinteles ca ma reprezinta. Asta pt. ca inainte sa scriu ceva, gandesc.

La fel cuvintele tale te reprezinta pe tine, doar ca motivul este exact pe dos.

M-am asteptat sa reactionez in singurul mod in care poti, ca o proasta.

 

Pai odata te laud si eu ca ti-ai facut un calcul si esti prea incuiata la minte sa pricepi.

Deci, pt. toti care vor ca curva sa se mute intr-o locatie mai buna: Si-a facut un calcul. De ce sa plateasca o chirie care poate atrage 2 futaci in plus, banii pe care-i lasa aia se duc insa pe chirie. Ce folos are? Ca i-au frecat pizda doi in plus si luceste mai bine?

Este absolut rezonabil si ar trebui acceptat ca fiecare isi face un calcul si se tine dupa aceea de el. Ea asia si-a facut calculul, ce rost mai au incercarile de a o convinge sa se mute in alta locatie? O fi incercat ea si alte locatii si a constatat ca la sfarsitul lunii asa ii raman cei mai mult bani in buzunar. Este un calcul legitim, sa-si calculeze fiecare pt. el si nu pt. altii. (Vreau sa spun fiecare pe buzunarul si pizda/curul propriu.)

 

Acuma ai inteles? Sau sa-ti desenez?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Alta care o ia pe aratura. 1-2 ani inca si va avea si asta pe M. Jackson in dulap sau alte plecari cu pluta. Asa incepe, cu paranoia.
Stiam eu ca suptul pulii ani la rand te duce la casa de nebuni. N-ai fi prima. (Btw., nu trebuie sa fac pe desteptul, comparativ cu tine sunt oricum. Ca dovada, ca nici macar un text de 3-4 randuri nu esti capabila sa-l descifrezi. S-ar zice ca in meseria ta oricum nici nu ai nevoie de asta, dar din pacate ce faci cu pizda n-ai capul sa-l tii, deja oricum te ofilesti, in 10 ani stai la colt la cersit.)

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...