Sari la conținut

Masaj Doamnă matură blondă Zona Boul Roșu


Postări Recomandate

Tocmai din curiozitatea de a afla m.ai multe păreri si informatii despre aceasta doamnă,deosebită de altfel am deschis acest topic.

Anul trecut in august am gasit anunt pe publi24..fac masaj de relaxare la rubrica matrimoniale..sunat,stabilit locația si prețul..60 lei.Accept.La telefon imi spusese ca nu face m.ai mult decât masaj,însă am avut un feeling f bun si am mers,fiindca doamnă avea o voce foarte plăcută,feminină si o atitudine sexy.Isi spunea Dana.

Ajuns la destinație,am parcat în incinta unui bloc de unde a iesit si m.a intampinat,acelasi apartament unde prestează si d.na Linda,în Boul Roșu.

Aspect:Blondă,30 ani,sani mari,tatuaj pe picior,m.ai plinuta dar nu exagerat,Milf

Atitudine:Foarte foarte cumsecade si prietenoasă

Acțiunea si celelalte detalii as vrea sa le descriu intr.o altă recenzie.E pt prima data cand scriu aici si as vrea sa.mi înțelegeți eventuale greseli sau ...daca cineva recunoaște presoana si a avut o experiență asemănătoare(ședința de masaj) cu ea,va rog lăsați un comentariu...Incerc sa dau dea dar nu reusesc..Din păcate la noi in oraș e lipsă de maseoze cu experiență și atitudine plăcută pro client...

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Tocmai din curiozitatea de a afla m.ai multe păreri si informatii despre aceasta doamnă,deosebită de altfel am deschis acest topic.

Anul trecut in august am gasit anunt pe publi24..fac masaj de relaxare la rubrica matrimoniale..sunat,stabilit locația si prețul..60 lei.Accept.La telefon imi spusese ca nu face m.ai mult decât masaj,însă am avut un feeling f bun si am mers,fiindca doamnă avea o voce foarte plăcută,feminină si o atitudine sexy.Isi spunea Dana.

Ajuns la destinație,am parcat în incinta unui bloc de unde a iesit si m.a intampinat,acelasi apartament unde prestează si d.na Linda,în Boul Roșu.

Aspect:Blondă,30 ani,sani mari,tatuaj pe picior,m.ai plinuta dar nu exagerat,Milf

Atitudine:Foarte foarte cumsecade si prietenoasă

Acțiunea si celelalte detalii as vrea sa le descriu intr.o altă recenzie.E pt prima data cand scriu aici si as vrea sa.mi înțelegeți eventuale greseli sau ...daca cineva recunoaște presoana si a avut o experiență asemănătoare(ședința de masaj) cu ea,va rog lăsați un comentariu...Incerc sa dau dea dar nu reusesc..Din păcate la noi in oraș e lipsă de maseoze cu experiență și atitudine plăcută pro client...

si nr de tel??

  • Like 2
Link spre comentariu

Ne-ai zis fix nimic. Aici nu e puzzle sau ghicitoare.

nu e ghicitoare într-adevăr.. Aici eu incercam sa ma ajut de informatiile ce le aveam,tocmai crezând că poate cineva ma ajută să dau din nou ea..de aproape un an nu m.ai stiu nimic..poate înțelegi sensul..Am găsit între timp numărul la care răspundea.. 0745859925..in prezent e inchis
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...