Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 0727417614
  • Oras:pitesti
  • Telefon: 0727417614
  • Oras:pitesti

Am întâlnit zilele trecute prin intermediul cuiva o pasarica destul de buna. Nu are anunț dar ar cam vrea sa înceapă în domeniul asta. Eu am stat 1h cu ea, i am dat 150 lei. Oral și normal, nu e wow, e puțin plinta dar îți faci treaba cu ea. Sta cum o pui, oralul destul de bun.. Dac a vreți sa o încercat cred ca ar fi ok. Nr de tel 0731997168

Link spre comentariu

Am întâlnit zilele trecute prin intermediul cuiva o pasarica destul de buna. Nu are anunț dar ar cam vrea sa înceapă în domeniul asta. Eu am stat 1h cu ea, i am dat 150 lei. Oral și normal, nu e wow, e puțin plinta dar îți faci treaba cu ea. Sta cum o pui, oralul destul de bun.. Dac a vreți sa o încercat cred ca ar fi ok. Nr de tel 0731997168

Este veche în domeniu,pozele după o cautare după nr.de tel.sunt reale,dacă vă plac fetele mai grasute, acum depinde de gusturi și că să vă răspund eu mai clar,NU geme nu se implică, iar ca preț 100 cu 200 .

Eu unul după prima întâlnire am zis pas.

Hai să aveți spor!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727417614
  • Oras:pitesti
  • Telefon: 0727417614
  • Oras:pitesti

Eu mi am făcut nevoile cu ea. Face oralul destul de ok neprotejat, finalizarea în funcție cred ce client și de igiena. Nu geme, nu prea se implica cine știe ce, mai mult pompezi tu. Se poate negocia la preț,cel puțin la mine asa a fost.. Cred ca merita maxim 70 finalizarea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...