Sari la conținut

Ana și Amalia- puștoaice


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recunosc ca am stat cuminte. Nu am mai futut nimic străin de 2 luni. Astăzi, fiind prin oraș și cu coaiele umflate am zis sa caut ceva “curat” sa dau și eu o muie pe PF, regulamentar. Și am luat anunțurile la puricat. Toate. Baaaa. Toate! Publi o data, Anunțul de 2 ori.

Ba nu răspundea ce îmi făcea cu ochiu, ba nu îmi plăcea.... ba nu cim. Dintre toate încercate, doar doua mai rămăseseră de aprofundat. Ambele in Zona De kkt, ghencea. Una pe la Lidl, alta mai pe la unitățile militare.

Vb cu aia de la Lidl și ii zic ca merg in juma de ora. Am ajuns in zona.... sun... pula. Stau 15 min.... sun iar... la fel. Ok. Zic hai sa sun la ălelalte. Din poze... 2 puștoaice. Sun, Răspunde, întreb detalii... pula cim. Dar... cu coaiele inflamate... zic hai sa merg. Plm ... 70 lei. Merg.

Fetel => 2 bucăți intr-o garsoniera de îți vezi curu in ea... Bucătărie. Etc.

Ma întreabă cu care vreau. Le iau și le masor.

 

Una: slăbuță... țațe ca după supt la ele(nu am verificat) mici... Plm... dar aia era. Cur mișto, miniona... skinny.

Doo: un pic împănată, aer asiatic așa... toate la locul lor.

Nu cred ca au mai mult de 18-9 max 20 ani.

Imi exprim opinia, Amalia fuge din camera 1 metru mai incolo(in Bucătărie).

Merg la dus(regulamentar) ma întorc ai începe asta mică sa ma suga. După nici măcar 2 min, sare pe prezervativ. Hoooo. Stai așa... ca nici nu s-a întărit. Pai io sunt mai pe graba zice ea.... pai ok... nu e bai... dar nici eu nu sunt flash. Mai da de 3-5 ori din cap și după.

Se conformează....

instigat de atitudine, iau prezervativul (5 straturi, cu supapa... China). Gros nene. Foarte gros. Aia e. Îl pun, și ma cheamă deasupra.

Dau de câteva ori in ea, o întorc capra.. mai fac un du-te Vino și aia e.... 15 min cu 2 igienizări.

M-am îmbrăcat și am fugit.

 

Note:

Aspect: ambele sunt ok. 8-9. Ai ce sa alegi, skinny sau împănată. Ambele tinere.

GF- 5... dar nu e cazul.

Oral: 7... obosit, mecanic...

Normal: 9 eu- ea scândura

Alte servicii nu sunt disponibile.

Halat: 70/tura. Nu cred ca înseamnă 30’min.

 

PS: eu nu mai am obțiunea de Căutare număr pe forum(nu știu de ce) iar pe google nu am găsit nimic. De aceea am deschis topic nou. Nu cred ca sunt testate totusi.

PS2: nu pot pune poze. Pozele din anunțul consider ca sunt reale.

 

Acesta este linkul:

 

‭0765545653‬

 

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-ana-ghencea-masaj-zJreDQ#qvv0kB

  • Like 6
Link spre comentariu

doar doua mai rămăseseră de aprofundat. Ambele in Zona De kkt, ghencea. Una pe la Lidl, alta mai pe la unitățile militare.

Vb cu aia de la Lidl și ii zic ca merg in juma de ora. Am ajuns in zona.... sun... pula. Stau 15 min.... sun iar... la fel. Ok.

Și aia „pe la Lidl” mai ai linkul și/sau numărul ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recunosc ca am stat cuminte. Nu am mai futut nimic străin de 2 luni. Astăzi, fiind prin oraș și cu coaiele umflate am zis sa caut ceva “curat” sa dau și eu o muie pe PF, regulamentar. Și am luat anunțurile la puricat. Toate. Baaaa. Toate! Publi o data, Anunțul de 2 ori.

Ba nu răspundea ce îmi făcea cu ochiu, ba nu îmi plăcea.... ba nu cim. Dintre toate încercate, doar doua mai rămăseseră de aprofundat. Ambele in Zona De kkt, ghencea. Una pe la Lidl, alta mai pe la unitățile militare.

Vb cu aia de la Lidl și ii zic ca merg in juma de ora. Am ajuns in zona.... sun... pula. Stau 15 min.... sun iar... la fel. Ok. Zic hai sa sun la ălelalte. Din poze... 2 puștoaice. Sun, Răspunde, întreb detalii... pula cim. Dar... cu coaiele inflamate... zic hai sa merg. Plm ... 70 lei. Merg.

Fetel => 2 bucăți intr-o garsoniera de îți vezi curu in ea... Bucătărie. Etc.

Ma întreabă cu care vreau. Le iau și le masor.

 

Una: slăbuță... țațe ca după supt la ele(nu am verificat) mici... Plm... dar aia era. Cur mișto, miniona... skinny.

Doo: un pic împănată, aer asiatic așa... toate la locul lor.

Nu cred ca au mai mult de 18-9 max 20 ani.

Imi exprim opinia, Amalia fuge din camera 1 metru mai incolo(in Bucătărie).

Merg la dus(regulamentar) ma întorc ai începe asta mică sa ma suga. După nici măcar 2 min, sare pe prezervativ. Hoooo. Stai așa... ca nici nu s-a întărit. Pai io sunt mai pe graba zice ea.... pai ok... nu e bai... dar nici eu nu sunt flash. Mai da de 3-5 ori din cap și după.

Se conformează....

instigat de atitudine, iau prezervativul (5 straturi, cu supapa... China). Gros nene. Foarte gros. Aia e. Îl pun, și ma cheamă deasupra.

Dau de câteva ori in ea, o întorc capra.. mai fac un du-te Vino și aia e.... 15 min cu 2 igienizări.

M-am îmbrăcat și am fugit.

 

Note:

Aspect: ambele sunt ok. 8-9. Ai ce sa alegi, skinny sau împănată. Ambele tinere.

GF- 5... dar nu e cazul.

Oral: 7... obosit, mecanic...

Normal: 9 eu- ea scândura

Alte servicii nu sunt disponibile.

Halat: 70/tura. Nu cred ca înseamnă 30’min.

 

PS: eu nu mai am obțiunea de Căutare număr pe forum(nu știu de ce) iar pe google nu am găsit nimic. De aceea am deschis topic nou. Nu cred ca sunt testate totusi.

PS2: nu pot pune poze. Pozele din anunțul consider ca sunt reale.

 

Acesta este linkul:

 

‭0765545653‬

 

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-ana-ghencea-masaj-zJreDQ#qvv0kB

Poți da mai multe detalii în legătură cu tipa care apare în pozele din anunț? Aș merge la ea și as vrea să știu cum arată. Merci.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o azi pe Ana. Adresa Bulevardul Tineretului nr. 41, blocul cu cabinet de avocatura, scara 2. Programat repede, nu a trebuit sa astept dupa alt futac. Mi-a deschis timida usa. Tipa ca aspect e mica de statura, slabuta, cred ca tigancusa dar nu daia gen cioara borata de la cort. Atitudinea ei e rece, practic nu schiteaza nici un zambet, comunicare 0, totul pe graba. Nici n-am intrat bine m-a luat direct "cat stai?" si in cateva secunde deja era dezbracata pe pat. Inceput cu un oral slab de mai avea putin si imi murea detot. Am zis sa trecem la normal. O pun pe spate si incep. Cam larga, nu prea simteam nimic si aveam si durex dala varianta invisible si tot nimic. Apoi am pus-o capra ca deja ma enervasem plus ca ea statea pe telefon n-avea treaba, implicare 0. M-am imbracat repede si dus am fost.

Note :

Locatie - 8

Atitudine - 1

Aspect fizic - 8

Oral - 5

Normal - 4

Tipa cred ca ar avea de castigat daca si-ar schimba atitudinea si nu ar fi asa pe graba dar ceva o retine. Pare ca e pusa de cineva sa presteze si nu o face de placere.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Ramaneti datori cu o bere, am gasit o pe amalia :D

 https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-amalia-tineretului-masaj-VzLE4n#nPmxON

 

https://stor230254451.anuntul.ro/media/foto/imgs/2020/4/23/230254451.jpg

 

 

https://stor230254451.anuntul.ro/media/foto/imgs/2020/4/23/230254471.jpg

 

 

https://stor230254451.anuntul.ro/media/foto/imgs/2020/4/23/230254461.jpg

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tocmai m-am întors de la cumătră - 23 ani ANA
Dacă a dat careva în AMALIA să îmi zică, poate o iau si pe ea!!!
M-au atras pozele și părea drăguță, am zis să o încerc pe domnișoara. La telefon pe fast fwd 100 finalizarea /200 ora - Tineretului Palatul Copiilor

 

Locație - Bloc înalt prăpădit de săraci, apartamentul și acela low budget oarecum OK.. - 7
Fata cum arată - 9 - slim micuță cur și țâțe mișto,  nu șnur ca majoritatea
La față simpăticuță dar când se încruntă are riduri
Piele si carne - 9 .. chiar mirosea frumos
GFE - 7 (fără să zici de forum) / 8.5 dacă îi zici că lași recenzie
FK - nu permite
Pupici pe corp - dacă nu. zgârii
Poziții - acceptă dar fără chef
Implicare - la mine a gâfâit se pare că îi place pulicica s-a udat pizdă fierbinte mediu / largă dar nederanjant de largă , nu prea se mișcă dar nici nu face figuri
Sex oral - 8 (cu prezervativ)
Atitudinea a fost în general prietenoasă și futaiul a fost plăcut
Halatul - 100 lei o finalizare - 5 minute oral / 5 minute ea pe mine 5 minute eu pe ea (am cam storcoșito, am 90 de kg)  :))) dar nu a mârâit 

Ajung acolo și deoarece colega (pe care nu am văzut-o era ocupată) am luat-o pe Ana - cea mică, 1.65 subtirica sânii medii mari putin lăsați (nederanjant ca la altele)
Camera în care ne-am băgat la acțiune de fapt este bucătăria și. nu are perdele, i-am zis să stingă lumina, că nu mă coafează ideea să pot fi admirat de afară (sunt urât oricum)
I-am zis la domnișoară că mi s-a părut interesantă de pe forum și a devenit brusc mai dulce (se pare că asta este cheia pentru un futai bun, să îi zici că îi lași recenzie)

Mi-a plăcut că după ce am terminat nu a sărit din pulă, m-a lăsat să mă mai odihnesc dar m-a luat la goană un pic : ”ce mai miști că ai terminat?” .. pula mea.. mai era tare voiam sa ma mai distrez..

Impresie generală - merită la 100 lei să fuți una simpăticuță, dacă mergi cu ea pe stradă nu se vede că e fetiță veselă

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...