Sari la conținut

Alessia0740866023


Postări Recomandate

Vizitator reemy79
Reputație: 0

Și ca să fie ziua completa.. Parcă nu mi-a ajuns o ieșire pe ziua de azi că răsfoind pe aici am dat peste pagina acestei fete pe care o am de ceva timp în vizor. Sunat.. Răspuns din prima și aranjat ca în 20 min eram deja la locație unde ma întâmpinat o fată zâmbăreață cu niște ochi verzi foarte frumoși foarte deschisă că deja după vreun minut lăsa impresia că suntem parcă la zecea întâlnire nu la prima.

Trecut repede la treabă întrucât eram pe grabă.. Fata cu corp frumos, sâni naturali fermi și numai potriviti de framantat în palme, putină burtică dar nu inestetica, păsărica strâmtă lubrifiata natural dar poate nu chiar destul încât fata a apelat și la lubrifiant gel,lucru care puțin mi-a displăcut dar am trecut cu vederea. Mângâieri, imbratisati plăcute FK și priviri destul de perverse.. Gfe 9

ON am sărit peste el întrucât eram pe grabă dar sunt convins că fata le are la cum se prezenta.

NP 9.. Asta din cauza mea întrucât am vrut să fiu eu cel activ.. Data viitoare după ce încercăm și un LOT s-ar putea să fie de 10.

Igienă 10

Cadou 150/fin aproximativ 35 min. Eu eram pe grabă că altfel fata chiar m-a invitat să mai rămână la o tigară, la un pahar de suc

De revenit da.

I-am cunoscut și colega.. O fată frumoasă și ea la care sper să bifez în viitorul apropiat măcar o vizită!

Pupici fetelor! 😘

Sunteți faine!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Și ca să fie ziua completa.. Parcă nu mi-a ajuns o ieșire pe ziua de azi că răsfoind pe aici am dat peste pagina acestei fete pe care o am de ceva timp în vizor. Sunat.. Răspuns din prima și aranjat ca în 20 min eram deja la locație unde ma întâmpinat o fată zâmbăreață cu niște ochi verzi foarte frumoși foarte deschisă că deja după vreun minut lăsa impresia că suntem parcă la zecea întâlnire nu la prima.

Trecut repede la treabă întrucât eram pe grabă.. Fata cu corp frumos, sâni naturali fermi și numai potriviti de framantat în palme, putină burtică dar nu inestetica, păsărica strâmtă lubrifiata natural dar poate nu chiar destul încât fata a apelat și la lubrifiant gel,lucru care puțin mi-a displăcut dar am trecut cu vederea. Mângâieri, imbratisati plăcute FK și priviri destul de perverse.. Gfe 9

ON am sărit peste el întrucât eram pe grabă dar sunt convins că fata le are la cum se prezenta.

NP 9.. Asta din cauza mea întrucât am vrut să fiu eu cel activ.. Data viitoare după ce încercăm și un LOT s-ar putea să fie de 10.

Igienă 10

Cadou 150/fin aproximativ 35 min. Eu eram pe grabă că altfel fata chiar m-a invitat să mai rămână la o tigară, la un pahar de suc

De revenit da.

I-am cunoscut și colega.. O fată frumoasă și ea la care sper să bifez în viitorul apropiat măcar o vizită!

Pupici fetelor!

Sunteți faine!

Daaaaa...e superba Alessia si Paula la fel !!!!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș

 

Fotografia reemy79' >reemy79<

31 okt 2020

 

Și ca să fie ziua completa.. Parcă nu mi-a ajuns o ieșire pe ziua de azi că răsfoind pe aici am dat peste pagina acestei fete pe care o am de ceva timp în vizor. Sunat.. Răspuns din prima și aranjat ca în 20 min eram deja la locație unde ma întâmpinat o fată zâmbăreață cu niște ochi verzi foarte frumoși foarte deschisă că deja după vreun minut lăsa impresia că suntem parcă la zecea întâlnire nu la prima.

Trecut repede la treabă întrucât eram pe grabă.. Fata cu corp frumos, sâni naturali fermi și numai potriviti de framantat în palme, putină burtică dar nu inestetica, păsărica strâmtă lubrifiata natural dar poate nu chiar destul încât fata a apelat și la lubrifiant gel,lucru care puțin mi-a displăcut dar am trecut cu vederea. Mângâieri, imbratisati plăcute FK și priviri destul de perverse.. Gfe 9

ON am sărit peste el întrucât eram pe grabă dar sunt convins că fata le are la cum se prezenta.

NP 9.. Asta din cauza mea întrucât am vrut să fiu eu cel activ.. Data viitoare după ce încercăm și un LOT s-ar putea să fie de 10.

Igienă 10

Cadou 150/fin aproximativ 35 min. Eu eram pe grabă că altfel fata chiar m-a invitat să mai rămână la o tigară, la un pahar de suc

De revenit da.

I-am cunoscut și colega.. O fată frumoasă și ea la care sper să bifez în viitorul apropiat măcar o vizită!

Pupici fetelor! 😘

Sunteți faine! ......mulțumim ...o zi buna sa ai 😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Trezit de dimineață cu gândul plecării într-o mini vacanta bag o cană mare de cafea si vreo 3 pipe..Nimic..Somnoream din nou. Întru la un duș că zic no ..poate îmi sare somnul..tot monoton.

Ăla micu cică îmi dă el idei de reveneală.

Sunat fata cu ochii verzi si aranjat treaba rapid. O jumătate de oră a durat si eram acolo.. Acolo înfipt în pasarica aceea strâmtă si admirandui sânii aceea frumoși cum se mișcau si privirea din ochii aceea superbi care i-mi transmiteau semnalul că-i place.

O fată superbă si cu mult bun simț altceva nu pot să spun despre ea.

Detalii despre cele petrecute nu cred că mai e nevoie să scriu întrucât am scris într-o recenzie anterioara dar parcă fata s-a prezentat de data asta cu un plus. Probabil din cauza ON ului peste care am trecut data trecută fiind pe grabă exact ca si recenzia asta făcută tot pe grabă.

Recomand cu încredere fata!

Un weekend fain si plin de satisfacții la toti!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș

Trezit de dimineață cu gândul plecării într-o mini vacanta bag o cană mare de cafea si vreo 3 pipe..Nimic..Somnoream din nou. ÃŽntru la un duș că zic no ..poate îmi sare somnul..tot monoton.

Ä‚la micu cică îmi dă el idei de reveneală.

Sunat fata cu ochii verzi si aranjat treaba rapid. O jumătate de oră a durat si eram acolo.. Acolo înfipt în pasarica aceea strâmtă si admirandui sânii aceea frumoși cum se mișcau si privirea din ochii aceea superbi care i-mi transmiteau semnalul că-i place.

O fată superbă si cu mult bun simț altceva nu pot să spun despre ea.

Detalii despre cele petrecute nu cred că mai e nevoie să scriu întrucât am scris într-o recenzie anterioara dar parcă fata s-a prezentat de data asta cu un plus. Probabil din cauza ON ului peste care am trecut data trecută fiind pe grabă exact ca si recenzia asta făcută tot pe grabă.

Recomand cu încredere fata!

Un weekend fain si plin de satisfacții la toti!

😘😘😘
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș

Marti e ultima zi in Tg-Mures ? Anul acesta mai reveniti ?

buna... miercuri e ultima zi... și anul asta nu mai venim ... stam și noi de sărbători acasă 💋
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...