Sari la conținut

Alessia0740866023


Postări Recomandate

  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Nu imi mai aduceam aminte data la care ne-am cunoscut acum un an dar mi-am amintit faptul ca a doua zi am postat o recenzie aici pe topicul tau. DAAAAA..miercuri seara, 19 august 2020 ne-am cunoscut!!!!! Apoi a urmat acea seara mai speciala, vineri, 21 august 2020 (stii tu de ce e fost mai speciala)

Te sarut dulce si cum ti-am promis ne vedem vineri si sarbatorim :)

P.S. Sa stii ca a fost bun gratarul chiar si reincalzit la microunde :)))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures
Acum 1 oră, Ionnoiionnoi a spus:

Nu prea merita! Prea multi cocosei, pentru o intalnire cu ea. 

Colegu, avem gusturi diferite, avem varste diferite, avem placeri si pretenti diferite!!

Probabil nu merita pt tine, dar ca si servicii, garantez ca sunt  mult drasupra la cele de pe publi cu poze false si cu figuri in cap, la telefon promit una cand ajungi e ci totul alceva😜

Am fost de mukte ori la ea, dar, nu ma dezamagit!

 

Succese maxime!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Voi va plangeti de preturi mari in Tg Mures??? 

Eu sunt din Arad, in vizita la voi pt o saptamana, timp in care am dat de 2 ori 200 lei pt o ora, o data 250 si o data 150 pt o jumatate de ora. Astea sunt preturi promotionale la noi. Majoritatea cer 150 -200 lei pt o jumatate de ora si de la 250 la 400 pt o ora. Nu avem decat ffff rar fete cu 100 pe 30 min si 200 ora. Sunt si novice care in prima lorsaptamana de preacurvie cer 200 lei o finalizare sau 30 minute.

Deci bucurati-va cat mai puteti, ca s-a scumpit lumina si gazul si in curand nu veti mai avea nici voi astfel de preturi la fete.

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 3 ore, alessia01 a spus:

 Scuze ca te întreb … Ne cunoaștem ???

Alessia!....nu-l baga in seama, e probabil un amator care vrea sa aiba parte de superbe domnisoare, ca tine, la un pret de...... "centura"...probabil castiga salariul minim pe economie si e complexat, si habar nu are ce inseamna o femeie adevarata

Link spre comentariu
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania
Acum 9 ore, alint76 a spus:

Voi va plangeti de preturi mari in Tg Mures??? 

Eu sunt din Arad, in vizita la voi pt o saptamana, timp in care am dat de 2 ori 200 lei pt o ora, o data 250 si o data 150 pt o jumatate de ora. Astea sunt preturi promotionale la noi. Majoritatea cer 150 -200 lei pt o jumatate de ora si de la 250 la 400 pt o ora. Nu avem decat ffff rar fete cu 100 pe 30 min si 200 ora. Sunt si novice care in prima lorsaptamana de preacurvie cer 200 lei o finalizare sau 30 minute.

Deci bucurati-va cat mai puteti, ca s-a scumpit lumina si gazul si in curand nu veti mai avea nici voi astfel de preturi la fete.

Cu prețurile alea să rămână acolo în Arad fetele că stau bine.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 5 ore, boss6310 a spus:

Cu prețurile alea să rămână acolo în Arad fetele că stau bine.

Vrei nu vrei, preturile alea vor ajunge si in Mures.

Dar stii ce e culmea? Ca sunt si vizitate din plin. Le merge bine, majoritatea stau cate o saptamana, dar am intalnit si cazuri cand au stat 3 saptamani, ocupate de dinineata pana seara tarziu, 12-13 ore pe zi.

Strangeti bani de pe acum. 

Ciocane tari!

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

O banala zi de vineri, trezit dimineata, plecat la munca, facut..ce era de facut la munca, ajuns acasa....etc...banala a fost ziua de vineri,dar seara de vineri, in bratele Alessiei a fost SUPERBA!!!!!

De peste un an ne cunoastem, ne intalnim...de fiecare data esti din ce in ce mai fascinanta

Pupici 2D (intelegi tu)

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Buna,

Cu toate ca Alessia are multe recenzii,  suplimentez si eu, Vizitat de doua ori pana acum,  cu experiente pozitive. Atitudine prietenoasa, zambareata, programare respectata..Prima data am optat pt. a da limbute in pasa si curut, apoi culcat pe spate mangaieri sarutari pe sfarcuri din partea ei, handjob, oral, si masaj la prostata,...A doua oara,.oral neprotejat,..frumos lucrat cu deep, masat coitele, , caciulita cateva lovituri si boomm . Ma excita asa de tare ca nu rezistam mult,

ON - 9

NP - 9

GFE - 9

Igienă - 9. miroase frumos si la pasa

Locația - prima 9, al doilea 8 (Nu avea interfon, trebuia sa coboare la usa scarii cand am ajuns)

In rest Toate Bune, O sa revin.

Ciocane tari!

 

  • Confuz 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...