Sari la conținut

Alessia0740866023


Postări Recomandate

Stit ca uremeaza sa plece in curand am decis sa fac inca o iersire si in sera asta la Alessia pentru um moment de placre si din nou nu am facut o alegere gresit. Mam simtit super bine am plecat de la ea sper multumit mai ca ma batea gandul pe drum sa fac cale intoarsa sa mai merg iarasi la ea.

De la mine nota 10+

Mercii Alessia pentru toate momentele frumoase si placute petrecute in compania ta si te mai astept sa revi la mures😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș
  • Telefon: 0740866023
  • Oras:Targu Mureș

Lista prețuri - sex normal doar protejat( diferite poziții). -oral neprotejat ( in funcție de igiena) cu finalizare corporală . -sex între sâni . -masaj de relaxare. -poziția 69. -foot fetish. -sărutări corporale +alte fantezii. -nu fac sex anal EXTRA. -50ron pt fin orală. -50ron pt fin faciala. -50ron prostata masaj. -50ron dominare soft. PREÈšURI -30min-150ron( 1 finalizare+masaj ). -1h-300ron( 2 finalizări + masaj)💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Le-am favut si o vizta ieri Alexei si Paulei, am optat prr 1 finalizare cu amandoua. Am ajuns la apartament m-au asteptat cele 2 frumuseti, am facut un dush rapid, dupa au intrat si ele sa se împrospateze. Si a inceput actiunea, au inceput ele 2 sa se sarute, sa se mangaie, sa-si sarute sani. Dupa au inceput cu ON amandoua, si alternau, cand venea una sa-i sarut sani cand cealaltă, dupa i-a facut Paula un oral Alexei, in timp ce eu ma jucam cu sani ei, dupa iar oral mie amandoua cu atentie si la parțile adiacente. In timp ce Alexa imi punea prezervativul, Paula a venit peste fata mea si am inceput sa-i fac oral in timp ce Alexa era peste mine, a schimbat vreo 2 poziti. Dupa a schimbat Paula prezervativul si am trecut in spatele ei in timp ce ea ii facea un oral Alexei, pompat vreo cateva minute, dupa schimbat pe spate, mai pompat un pic. Si am terminat pe sani Paulei in timp ce ea se saruta cu Alexa. A fost demetial, a fost o partidă foarte reusită, se pricep fetele. Achitat 400 Ron ptr 1 finalizare, nu am fost grabit, in acesti 400 Ron a fost inclus si show-ul lesbi. Eu le recomand pe amandouă atat impreună cat si separat.

Link spre comentariu
Vizitator alin2020
Reputație: 0

Am vizitat-o pe Alessia astăzi ! Nu cred că fata asta mai are nevoie de recenziii !

Locatie - 10

Igiena - 10

GFE - 10

Oral normal - 10

Normal protejat - 10

Masaj erotic - 10

Am optat pt o oră, 300 lei, două finalizări cu un superb masaj erotic  !

De revenit... cu siguranță !

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Am vizitat-o pe Alessia astăzi ! Nu cred că fata asta mai are nevoie de recenziii !

Locatie - 10

Igiena - 10

GFE - 10

Oral normal - 10

Normal protejat - 10

Masaj erotic - 10

Am optat pt o oră, 300 lei, două finalizări cu un superb masaj erotic  !

De revenit... cu siguranță !

De acord cu tine, Alessia e superba!

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Nu vreau sa ma intelegeti gresit. E doar parerea mea si n am de gand sa jignesc pe nimeni, Alessia inclusiv, dar din poze nu mi se pare ft atragatoare. Gresesc?

Depine de gusturile tale, din punctul meu de vedere este superba....si fizic, dar mai ales ca OM....este o fata super..super..super..dar imi cer scuze ca ma repet, gusturile nu se discuta

Link spre comentariu

  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Am vizitat-o pe Alessia astăzi ! Nu cred că fata asta mai are nevoie de recenziii !

Locatie - 10

Igiena - 10

GFE - 10

Oral normal - 10

Normal protejat - 10

Masaj erotic - 10

Am optat pt o oră, 300 lei, două finalizări cu un superb masaj erotic  !

De revenit... cu siguranță !

De acord cu tine...10 pe linie indiscutabil!!!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...