Sari la conținut

Luissa , full service , Piața Romană - 0790622141


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
RECENZIE:

Locatie: 8.9 (strada Dristorului, langa gura de metrou Dristor)

Aspect: 8.8 (chip: 8.7 / corp: 8.9 domnisoara simpatică  undeva la 1.70 cm, ochi verzi deschii, păr scurt, sâni micuti, fund rotund bombat fain de tot, slim, bronzata putin la solar, carne tare)

Oral: 3 (neprotejat, slabut, nu stie ce face, stilul ciocanitoare, 2 cm in gura si cam atat)

Normal: 5 (protejat, este stramta, implicare nu prea, trebuie sa muncesti tu la ea)

Gfe: N/A (inexistent)

Atitudine: 9 (deschisă la discuții, glumeata, chiar plina de viata)

Igiena: 10 (nimic suspect, curata)

Halat: 250 RON (pentru o ora)

 

Naratiunea)

Am zis sa o cunosc pe domnisoara Luissa si am stabilit intalnirea undeva in a doua parte a lunii iunie, programare realizata usor pe whatsapp, confirmata de ambele parti. Domnisoara m-a asteptat intr-o tinuta sexy neagra, voce placuta, la telefon inca de cand am ajuns in zona. Era si catelusul Amaliei pe hol, cuminte. Locatia este undeva pe strada Dristorului, langa gura de metrou Dristor, stradal. Apartamentul este ok, un hol mic, pe stanga baia si bucataria, iar in fata camera de actiune. Patul din pacate mai scartaie la turatii mari, este o mica canapea si un dulap unde va puteti lasa hainele personale in camera. La baie este totul ok, sunt geluri de dus, apa calda, primit prosop curat, mai vezi si alte truse de machiaj, asta e, nu poate fi curatenie luna. Simpatic este ca in timpul vizitei mele, era catelul Amaliei in apartament, statea cuminte pe hol, un bichon alb, plictisit din cauza vremei mohorate sau poate chiar din cauza lipsei stapanei care nu era in apartament in momentul vizitei. M-am cerut putin la baie pentru igienizare si intors am dezbracat-o incet pe Luissa, gfe inexistent din pacate pe toata durata intalnirii. In pat a trebuit sa lucrez eu mai mult, se uda natural, este stramta si cam asta a fost, multe nu sunt de zis, ea a fost statica si lipsita de implicare. Personal, o vizita este suficienta.

 

Notite)

1)Luissa este colega cu Amalia  

2)Domnisoara arata bine la corp, carne tare, desi nu face sala

3)In pat lipsa complet de interes, lemn pe romaneste !
  • Like 11
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut! asta este prima mea recenzie si ma bucur ca este pentru Luissa. 

 

Nu sunt prea bun la detalii dar

Fata: 8.75 (aici fiecare are gusturile lui dar mie mi-a placut foarte mult)

 

Corp: 9 ( stie foarte bine cum sa fie senzuala si sa atraga barbatii cu dotarile ei superbe cu putina sala o sa fie sigur 10 din punctul meu de vedere)

 

ON: 8 ( umed si face cum ii zici dar fara multa atentie la imprejurari, sunt sigur ca asta e la prima vedere. nu face 69, face fin faciala)

 

NP: 10 ( stramta si face in orice pozitie iti doresti si se vede ca ii place ce face)

 

Locatie: 8.5 ( usor de ajuns, un loc discret, curat, patul trebuie imbunatatit dar la cat de bine isi face treaba nu bagi de seama)

 

GFE: 7.5 ( nu face fk sau poate doar nu a fost chimie dar in rest totul a decurs lin si am avut ce sa vorbim de parca imi era o prietena veche)

 

Masaj de relaxare: 10 ( a facut exact ce trebuie pentru cat am cerut)

 

Indiferent de ce am zis mai sus a fost un mood de 9 care mi-a placut si sigur am sa mai ma duc pe la ea, recomand! 

 P.S. a fost punctuala cu mine.

  • Like 3
Link spre comentariu

Am fost si eu saptamana trecuta la titulara topicului si mai curand se confirma recenziile din paginile anterioare, cum ca fata ar fi plictisita si pe modul fast fuck (oral scurt ca durata si modest, neimplicare la normal, etc). Ultima recenzie e ori umflata, ori clientul e pe genul smecher cu ceafa lata (cum prefera brailencele, ca scrisese cineva in paginile anterioare cum ca fata ar fi din Braila) si probabil e mai dezinvolta in prezenta acestui tip de baieti...din punctul meu de vedere mi se pare o abordare gresita, ca banii sunt aceiasi indiferent ca provin de la un client normal sau de la un "bombardier".

 

Fata arata bine, nu sunt nemultumiri la acest capitol, dar cam degeaba daca serviciile lasa de dorit...loc de imbunatatire exista, dar numai daca doreste si ea sa-si schimbe calitatea serviciilor.

  • Like 3
Link spre comentariu

nu, când am fost la ea era pe str. Dristorului și avea ca colega pe Amalia. Pe Amalia o cunosc foarte bine, am fost de multe ori la ea :)

mnah... nu știu când ai fost tu, dar dacă e în ultimele 4 săptămâni, știu că era singură  sau cu o colegă din cele 3 de la romană, apoi că se mutase undeva pe lângă Cișmigiu ? Sau Sala Palatului ?

 

Iar de Amalia știu că plecase... deci e posibil să fie mai demult de o lună.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

mnah... nu știu când ai fost tu, dar dacă e în ultimele 4 săptămâni, știu că era singură  sau cu o colegă din cele 3 de la romană, apoi că se mutase undeva pe lângă Cișmigiu ? Sau Sala Palatului ?

 

Iar de Amalia știu că plecase... deci e posibil să fie mai demult de o lună.

am scris în recenzie când am fost

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

am scris în recenzie când am fost

Ahh, ok, scuze, nu am văzut..

Am zis sa o cunosc pe domnisoara Luissa undeva in a doua parte a lunii iunie, . Era si catelusul Amaliei pe hol, cuminte. Simpatic este ca in timpul vizitei mele, era catelul Amaliei in apartament, statea cuminte pe hol, un bichon alb, plictisit din cauza vremei mohorate sau poate chiar din cauza lipsei stapanei care nu era in apartament in momentul vizitei.

Oricum.. nu stau acum să fac pe inspectorul Gadget să văd dacă așa e.. sau nu.. chiar dacă poate nu se leagă.

pacat ca nu am stiut ca e colega cu Amalia,

Nici eu.. deșii cine știe când s-a întâmplat, pentru că nu mai văzusem pe nimeni să zică de Dristor

Nu mai sunt colega Amaliei ! Acum locuiesc cu Lucia pe Ion Campineanu !

Știam eu ceva, dar nu știam exact.. :hmmm

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...