Sari la conținut

Luissa , full service , Piața Romană - 0790622141


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Bună băieți!

 

 

Serviciile mele sunt!

 

Sex oral:OP/ON în funcție de igiena personala

 

Sex normal protejat

 

Anal extra 100lei protejat

 

Masaj

69

Pupicei

Annilingus, cunnilingus

Va aștept pupii🥰🥰🥰

Annilingus ești activa sau pasivă?

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Scuze ca ma bag in frustrarea ta Mihai , dar când vii cu 100 de lei pentru diferite servicii , e normal sa te ignor in totalitate , mai ales făcând mișto zi de zi de mine și alte colege pe wapp cu programări false ! Pace man !

Sunt noua in domeniu , iar atitudinea mea fata de clienți e diferită pentru felul in care sunt tratată de la începutul conversației ! Sunt domni care apreciază și înțeleg anumite chestii și nemulțumiți ca tine care au pretenții pe 100 de lei ! Dacă ai știi cât costa un regim hotelier la o garsoniera a-s fii ferm convinsă ca prețurile sunt ok la toate colegele mele !

Nu e treaba noastra sa stim ce cheltuieli zilnice ai tu, daca ai tarif de 100 de lei pentru banii astia serviciile trebuie sa fie OK. una e cu atitudinea in functie de cum esti tratata si alta daca e  in functie de valoarea cadoului. Atunci scrie asa. ca sa intelegi poate clientul face banii aia muncind o zi si nu 30 ca tine. Fii mai atenta la ce postezi, aveam de gand sa te vizitez dar am citit un pic pe aici si sincer daca asa vezi tu lucrurile cred ca o sa ma mai gandesc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...