Sari la conținut

Sofia- 0790537984


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Buna dragilor,numele meu este Sofia. Sunt blonda am 25 de ani ,52kg, 1,67 înăltime. Sunt o fata sociabila,simpatica cu bun simț,plina de adrenalina si energie..Este pentru prima data cand activez in România si pentru prima data in orașul tău DE MÂINE!!!..Ofer clipe de neuitat domnilor generoși si educati! âž¡ï¸NU ACEPT CU BILE SAU IN STARE DE EBRIETATE âž¡ï¸DISCREÈšIE,IGIENÄ‚ SI INTIMITATE ASIGURATÄ‚ Servicii: â¤oral (protejat) â¤sex normal(Doar protejat)in diferite poziții â¤sărutări pe corp â¤69 â¤footfetish.... Preturi: 💋..150 finalizarea (20-25 min) 💋..250 ora Pentru programari imi puteti lasa mesaj pe what'app sau ma poti contacta telefonic.VA PUPÄ‚CESC SI VA AȘTEPT XU DRAG!!!!💗💗💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Buna dragilor,numele meu este Sofia. Sunt blonda am 25 de ani ,52kg, 1,67 înăltime. Sunt o fata sociabila,simpatica cu bun simț,plina de adrenalina si energie..Este pentru prima data cand activez in România si pentru prima data in orașul tău DE MÂINE!!!..Ofer clipe de neuitat domnilor generoși si educati! ➡NU ACEPT CU BILE SAU IN STARE DE EBRIETATE ➡DISCREȚIE,IGIENĂ SI INTIMITATE ASIGURATĂ Servicii: ❤oral (protejat) ❤sex normal(Doar protejat)in diferite poziții ❤sărutări pe corp ❤69 ❤footfetish.... Preturi: ..150 finalizarea (20-25 min) ..250 ora Pentru programari imi puteti lasa mesaj pe what'app sau ma poti contacta telefonic.VA PUPĂCESC SI VA AȘTEPT XU DRAG!!!!

poze? link?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nu ai citit că ajunge abia mâine în Brașov...ai și tu răbdare o zi :console

un "tizer" era bine venit!. un fel de "lobi"..waw parca sun  a  corporatisti..Facem un /o "brifing"...ma amuza chestiile astea corporatiste.Hai sa punem un "hengher" ca dă bine..!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Pare ok tipa , saptamana viitoare daca va mai fi cred ca o voi vizita ! Voi reveni cu recenzie , daca va fi cazul..

La asta m-am gandit si eu. Sper sa mai stea macar saptamana viitoare si in weekend sa o vizitez, totusi sunt putine sanse, pentru ca fetele cum vad dupa 2-3 zile schimba orasul.

Link spre comentariu
Vizitator tonyst
Reputație: 0

Buna Sofia la Sibiu nu ai in plan?

Te propun la categoria "idiotul anului". De curiozitate: futi ceva de pe forum sau tu esti aici doar sa le intrebi cand ajung fetele la Sibiu?
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ardelean
  • Oras:Ardelean

Deoarece hormonii mei erau pe pereți si imi imaginam altceva chiar si cand ma uitam la priza, am decis sa ma calmez prin cel mai natural mod.

 

Am intrat pe forum, am găsit-o pe Sofia, am vorbit pe whatsapp unde mi-a dat toate detaliile. 10

 

Am ajuns in zona coresi, am parcat in fata blocului fix la intrarea scării.

 

Apartamentul nou nouț, curat si dotat cu tot ce trebuie, ca deobicei, problema mea cu căldura a reaparut, dar de data asta pe bune dreptate, erau peste 27 de grade in interior, centrala find data pe maxim. 9.5

 

Imi deschide usa Sofia, o fata slim, frumusica, simpatica, vorbareata. Ma invita in interior o salut si pe colga ei, Betty si mergem in camera. O rog sa deschida geamul pentru ca nu mai puteam de cald, dupa care oprește centrala si imi aduce o sticluta de cola. Este o fata de nota 10, foarte atenta la detalii, incearca pe tot posibilul sa se faca plăcută si intreaba mereu daca totul este ok. Nu m-a grabit in nici un moment.

 

Ca si aspect, blonda, silicoane, micuta de statură (cel putin pe langa mine), slim. 9

 

Incepe cu un masaj de relaxare, refuz sa mi-l faca cu ulei deoarece mai avem dupa ceva treaba si nu puteam ramane asa fara un duș, un ON foarte bine facut. 9

 

Continua cu un NP, fata este destul de stramta, dupa 2 minute deja nu mai rezistam, am cerut sa schimbam 2 pozitii ca sa nu ma fac asa repede de râs. 10

 

Ma termin, pauza de tigara si suc, povestim iar putin, incercam tura 2 cateva minute dar eram prea incalzit si nu a mai mers, iar din vina mea...

 

Halat: 150/250h

 

De recomandat: categoric, probabil o sa revin desi obijnuiesc sa umblu din floare in floare. Pretul este corect pentru serviciile oferite.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Deoarece hormonii mei erau pe pereți si imi imaginam altceva chiar si cand ma uitam la priza, am decis sa ma calmez prin cel mai natural mod.

 

Am intrat pe forum, am găsit-o pe Sofia, am vorbit pe whatsapp unde mi-a dat toate detaliile. 10

 

Am ajuns in zona coresi, am parcat in fata blocului fix la intrarea scării.

 

Apartamentul nou nouț, curat si dotat cu tot ce trebuie, ca deobicei, problema mea cu căldura a reaparut, dar de data asta pe bune dreptate, erau peste 27 de grade in interior, centrala find data pe maxim. 9.5

 

Imi deschide usa Sofia, o fata slim, frumusica, simpatica, vorbareata. Ma invita in interior o salut si pe colga ei, Betty si mergem in camera. O rog sa deschida geamul pentru ca nu mai puteam de cald, dupa care oprește centrala si imi aduce o sticluta de cola. Este o fata de nota 10, foarte atenta la detalii, incearca pe tot posibilul sa se faca plăcută si intreaba mereu daca totul este ok. Nu m-a grabit in nici un moment.

 

Ca si aspect, blonda, silicoane, micuta de statură (cel putin pe langa mine), slim. 9

 

Incepe cu un masaj de relaxare, refuz sa mi-l faca cu ulei deoarece mai avem dupa ceva treaba si nu puteam ramane asa fara un duș, un ON foarte bine facut. 9

 

Continua cu un NP, fata este destul de stramta, dupa 2 minute deja nu mai rezistam, am cerut sa schimbam 2 pozitii ca sa nu ma fac asa repede de râs. 10

 

Ma termin, pauza de tigara si suc, povestim iar putin, incercam tura 2 cateva minute dar eram prea incalzit si nu a mai mers, iar din vina mea...

 

Halat: 150/250h

 

De recomandat: categoric, probabil o sa revin desi obijnuiesc sa umblu din floare in floare. Pretul este corect pentru serviciile oferite.

 

Mulțumesc frumos pentru recenzie..stiu ce am de facut cu caldura🤣 Te pup!!💋

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Buna dragilor..de luni sunt iar in brașov. Inca nu stiu locația exactă rămâne sa vă anunț duminica. De asemenea rog un moderator sa.mi schimbe si mie numarul din titlul topicului!! Numar nou 0790537984â—â— Va pupăcesc si va aștept cu drag!😘😘😘â¤

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Pentru ca administratia nu citeste postarile. Dai raportare si poate-poate se intampla.

 

 

Adică la primul topic sa dau? Ca nu înțeleg..daca ma poți ajuta având în vedere că nu prea știu cum functioneaza forum'ul asta chiar mi.ar prinde bine..

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

La prima postare: daca esti full version, in dreapta jos ai report, daca esti pe versiunea mobila in dreapta sus ai optiuni si bifezi report. Scrii ca text, rog a se schimba numarul de telefon cu (pui noul numar) in titlu. Sa nu te astepti sa fie instantaneu, depinde cand intra online si citeste raportarile (probabil are zeci sau sute).

 

Oke.. mersi frumos!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...