Sari la conținut

Roxana 0750721196


Postări Recomandate

  • Oras:Unde vrea plm!
  • Oras:Unde vrea plm!

 de aici cred ca e necesar sa faci un update la preturi. :). 

Buna dragii mei sunt o domnișoară cu forme frumos conturate .ofer companie intimă de calitate domnilor manierati într-un cadru discret si curat daca sti sa apreciezi calitatea si bunul simt nu ezita sa ma suni , fara graba
Îmi rezerv dreptul de a selecta clienti
Te rog sa faci o programare cu o ora inainte . Dacă nu iti voi răspunde la apel lasami un sms 0750721196

SERVICII; sex normal protejat . sex oral ,masaj de relaxare sau erotic . diferite pozitii fantezii daca ai, 69, magaieri, sărutări.

Cadoul meu este de 200 lei pentru 30 de minute . 300 lei pentru o ora in compania mea.

 

 

Ok, am fost eu la domnisoara.

In primul rand e reala si arata super sexy.

 

Am rugat-o sa ma astepte intr-o fusta, sa conformat, super sexy arata!

De la intrare e foarte pozitiva si simpatica.

Am mers in dormitor, unde s-a dezbracat. Are niste sani mari, si nu e grabita.

Note:

 

Aspect 9, mie mi se pare foarte hot.

ON: 9.5 - 10. E suuper !

NP: 10, ma intreaba cum imi place, se implica, e stramta.

 

Cadou: 150 lei

 

Eu abia astept sa revin, si poate si la colega ei ( ca era si ea simpatica)

 

O zi buna!

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

 

Buna dragii mei sunt o domnișoară cu forme frumos conturate .ofer companie intimă de calitate domnilor manierati într-un cadru discret si curat daca sti sa apreciezi calitatea si bunul simt nu ezita sa ma suni , fara graba

Îmi rezerv dreptul de a selecta clienti

Te rog sa faci o programare cu o ora inainte . Dacă nu iti voi răspunde la apel lasami un sms 0750721196

 

SERVICII; sex normal protejat . sex oral ,masaj de relaxare sau erotic . diferite pozitii fantezii daca ai, 69, magaieri, sărutări.

 

Cadoul meu este de 150 lei pentru 30 de minute . 250 lei pentru o ora in compania mea.

 

  

 

    A avut dinainte maximus, doar că nu a știut cum să scrie un alt mesaj, a editat primul apoi a șters ce era legat de preturi și a repostat din nou   :beex2

 

   Edit. Vezi că am răspuns și eu, tocmai să nu mai umble din nou la modificări și să rămână postat , vezi postarea mea din prima pagină. :)

de aici cred ca e necesar sa faci un update la preturi. :).

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Salut,

Vizitat domnișoară. Rămas cu un gust amar.

Lipsa de profesionalism, nu te invita la dus sau pahar cu apa/suc,direct la acțiune.

ON: 4,fara deep fără atenție la sateliți,și foarte foarte scurt, gen nici un minut

NP: 5, sta cum o pui, în rest.....

Atitudine: 5.

Din punctul meu de vedere nu-i de recomandat deloc.

 

Spor la futut

  • Like 1
Link spre comentariu

Este vre o ecplicatie privind divergenta intre posturile 21 si 38?

 

Salut,

Vizitat domnișoară. Rămas cu un gust amar.

Lipsa de profesionalism, nu te invita la dus sau pahar cu apa/suc,direct la acțiune.

ON: 4,fara deep fără atenție la sateliți,și foarte foarte scurt, gen nici un minut

NP: 5, sta cum o pui, în rest.....

Atitudine: 5.

Din punctul meu de vedere nu-i de recomandat deloc.

 

Spor la futut

 

Am fost și eu la Roxana și sunt în mare de acord cu recenzia citată.

Doar că pentru mine a fost ok la NP și atitudine, OP în schimb a fost la fel, foarte scurt.

Nu e chiar de nerecomandat dar nici nu primește note de 10, să zicem media 7.5

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Este vre o ecplicatie privind divergenta intre posturile 21 si 38?

Pai vezi, ca gusturile nu se discuta, ce i-a plăcut la alt coleg, eu n-am găsit nici o "plăcere" sinomima cu experienta lui.

Eu am zis, din punctul meu de vedere, strict al meu, în urma experientei pe care am avut-o, nu o recomand.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea plm!
  • Oras:Unde vrea plm!

pfuai de plm. uite cine nu a fost omorat de covid:))). e el . chiar el: senatoru. ce faci borcica? tot cu cola , tot cu cola? tot senator, tot senator? ba sincer mi-e dor de recenziile tale fake. acu, ...plm face badboy , unu, spaima labei , niste pseudorecenzii....cacat ba borcica. tu erai ...adevarat. senator ce plm. ba io te salut: ave sau salve sau cum plm se salutau senatorii in Roma antica. si...te rog , de dragul vremurilor de altadata: bea un cola si fa o recenzie! Medei. nu i s-a mai facut demult:). hai pa. am o adresa de livrat!

stiu, insa intre 9.5 si 5 e cale lunga de tot

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare:)

Vizitat fata, acum cateva zile, programat cu 2 ore inainte, a fost ok la telefon, voce placuta, ajuns in locatie, deschis usa, intrat, decartat si asezat, fata draguta, placuta la corp, nici prea vorbareata dar nici tacuta, daca ceri ceva, te serveste, daca vrei sa stai la povesti, povesteste ( doar stai pe banii tai) nu te grabeste, aparent, (nu am vazut sa se uite la ceasul de pe telefon, si nici apeluri nu a primit), facut dus de rigoare, intins pe pat, mangaieri si bla bla bla , oral fara artificii WOOOW, normal> normal :)) finalizare, dus>plecat .

 

 

Note: ( am vazut ca se practica)

Fata :8,5 ( chiar e dragutica)

Actiune: 7,5 per total

Pret: 200 de cartofi pret DTD: 40 min

Mie mi-a placut :)

Happy futting :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...