Sari la conținut

NOUĂ ÎN CLUJ 0743755995


Postări Recomandate

  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Uitand de toate recenziile de mai sus am zis sa vizitez si fata asta, neavand alte optiuni momentan, programat pe whap, ajuns pe teodor mihali peste drum de lukoil langa pod, sun fata sa-mi zica scara dupa care se scuza 2 secunde sa astept sa se pregateasca, ok, ma suna inapoi imi zice nr de la interfon, ajung in fata usi care se deschide si hop apare o fata inalta pe tocuri, rujata, fardata, draguta zic eu, nici una nici alta intru in apartament, unde intram direct in bucatarie la o tigara, ma intreaba daca vreau o apa sau ceva, zic o cafea, acum ma tot uitam la fata plm, aici sustin ultima poza cu dușu, fata nu e super slim, dar arata bine dezbracata, m-a asteptat intr-un compleu rosu cu un halat negru transparent pe deasupra, deschis sa se vada sanii nr 3 parca, apartament ok, vechi, dar curat, veneam de acasa si nu am vizitat dusul de acolo, termina cafeaua si se pune la masa langa mine, incepem sa povestim radem plm mai o gluma una alta, fata fumeaza si ea, ma mie fata imi pare dezinvolta, mi-a zis ca a lucrat doar prin europa, la inceput a fost putin emotionata desi a zis ca e din cauza energizantelor:)) dar pe parcurs sia revenit, ma invita in dormitor unde gasesc un pat mare cu o lumina difuza dar nu foarte intuneric, se scuza si merge la o reimprospatare si apare inapoi doar cu un prosop pe ea pe care il da jos si ii vad sanii in toata splendoarea lor, acum eu eram cu gandul la confutaciosu mperformance, zic plm sa vezi ca incepe cu un oral scurt si aia e, desi eu am luat partea cu masaj si o finalizare, ma pun pe spate in timp ce ea isi da prosopul jos si se pune peste mine, imi ia curu intre craci:)))o simt destul de calda si incepe cu un masaj, bine executat zic eu, mai vorbim mai radem despre pinguini:))) imi zice sa-i spun cand vreau sa ma intorc, la un moment dat se da jos de pe mine sa imi maseze si picioarele si dupa toate astea ma intorc, ma mangaie putin pe piept imi departeaza picioarele zici ca voia sa ma futa ea pe mine:))) si incepe cu un oral neprotejat lent, cu priviri ochi in ochi, cu deep cu scuipat, lins oua, etc. Mai pe scurt cum trebuie facut, insa eu nu sunt fan oral, dar ea nu avea de unde sa stie, imi reiau obiceiul meu si o intorc pe spate si incep sa o sarut pe gat, sa o prind de lobul urechii( nu cred ca exista femeie caruia sa nu-i placa asta), trecem la un FK umed intretinut de mine, dupa care cobor la sani care deja aveau sfarcurile la 90 de grade, ma joc un pic cu ei dupa care cobor sa gust piersicuta, nu am simtit nici un miros, fata miroade bine, curata, piersicuta e numai buna de gustat, ii place cand o lingi, tebtrage de cap, se misca, se vede cand e placere si cand e macanic, urc inapoi la sani dupa care un FK mai lung si cer prezervativu, se conformeaza, il ia si il pune cu gura dupa care mai face un pic de oral, un pic de scuiponol si il introduce, dupa care ma strange intre picioarele ei si ma ia in brate direct cu limba in gura, au fost niste gemete mai ascutite dar nu pot sa zic ca teatrale, nici eu nu sunt terente sa am pl de 20 cm, dar simt ca ia placut, marea mea uimire a fost dupa ce am decartat si fata s-a ridicat, am vazut o mica pata pe pat deci cred ca a avut si un orgasm, de la oral sau de la futut asta nu stiu, insa patul ud era. Ridicat unde imi scoate prezervativu cu un servetel si mai primesc unul pentru igienizare, imbracat dupa care mai stam la o tigara in bucatarie, pupat si plecat.

 

Atitudine-9 fiind prima noastra intalnire a fost poate putin mai reticenta dar da semne de foarte bine, cred ca dupa cearta de aici a invatat sa fie mai maleabila.

 

ON-8 nu sunt fan dar e cu de toate.

 

NP-8 asta pentru ca am incercat doar o pozitie, insa cu FK la dicretie, te mangaie cu unghiile, te apasa, se incolaceste dupa tine.

 

Concluzie- fata a invatat ca banii nu se fac cum.vrea ea, iar tura trecuta din cate am inteles a avut ceva divergente cu colega ei roxanahot si probabil si de acolo atitudinea, nu stiu ce sa zic, singura in locatie, sfatul meu e ca atunci cand mergeti la o fata fiti in plm domni, eu dupa recenzia confutaciosului mperformance nici nu am vrut sa ma duc, dar impims de curiozitate si afland de prin alte parti ca fata s-a conformat cerintelor am zis sa o vizitez, mai zic fiti domni! Decartat 200 cu masaj, eu am sa-mi fac abonament.

 

PS: notele sunt strict din punctul meu de vedere ca si om, prezenta, atitudine! Nici cainele nu se intelege cu pisica asa cum nici ciobanu cu apa sau cu miss univers.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Uitand de toate recenziile de mai sus am zis sa vizitez si fata asta, neavand alte optiuni momentan, programat pe whap, ajuns pe teodor mihali peste drum de lukoil langa pod, sun fata sa-mi zica scara dupa care se scuza 2 secunde sa astept sa se pregateasca, ok, ma suna inapoi imi zice nr de la interfon, ajung in fata usi care se deschide si hop apare o fata inalta pe tocuri, rujata, fardata, draguta zic eu, nici una nici alta intru in apartament, unde intram direct in bucatarie la o tigara, ma intreaba daca vreau o apa sau ceva, zic o cafea, acum ma tot uitam la fata plm, aici sustin ultima poza cu dușu, fata nu e super slim, dar arata bine dezbracata, m-a asteptat intr-un compleu rosu cu un halat negru transparent pe deasupra, deschis sa se vada sanii nr 3 parca, apartament ok, vechi, dar curat, veneam de acasa si nu am vizitat dusul de acolo, termina cafeaua si se pune la masa langa mine, incepem sa povestim radem plm mai o gluma una alta, fata fumeaza si ea, ma mie fata imi pare dezinvolta, mi-a zis ca a lucrat doar prin europa, la inceput a fost putin emotionata desi a zis ca e din cauza energizantelor:)) dar pe parcurs sia revenit, ma invita in dormitor unde gasesc un pat mare cu o lumina difuza dar nu foarte intuneric, se scuza si merge la o reimprospatare si apare inapoi doar cu un prosop pe ea pe care il da jos si ii vad sanii in toata splendoarea lor, acum eu eram cu gandul la confutaciosu mperformance, zic plm sa vezi ca incepe cu un oral scurt si aia e, desi eu am luat partea cu masaj si o finalizare, ma pun pe spate in timp ce ea isi da prosopul jos si se pune peste mine, imi ia curu intre craci:)))o simt destul de calda si incepe cu un masaj, bine executat zic eu, mai vorbim mai radem despre pinguini:))) imi zice sa-i spun cand vreau sa ma intorc, la un moment dat se da jos de pe mine sa imi maseze si picioarele si dupa toate astea ma intorc, ma mangaie putin pe piept imi departeaza picioarele zici ca voia sa ma futa ea pe mine:))) si incepe cu un oral neprotejat lent, cu priviri ochi in ochi, cu deep cu scuipat, lins oua, etc. Mai pe scurt cum trebuie facut, insa eu nu sunt fan oral, dar ea nu avea de unde sa stie, imi reiau obiceiul meu si o intorc pe spate si incep sa o sarut pe gat, sa o prind de lobul urechii( nu cred ca exista femeie caruia sa nu-i placa asta), trecem la un FK umed intretinut de mine, dupa care cobor la sani care deja aveau sfarcurile la 90 de grade, ma joc un pic cu ei dupa care cobor sa gust piersicuta, nu am simtit nici un miros, fata miroade bine, curata, piersicuta e numai buna de gustat, ii place cand o lingi, tebtrage de cap, se misca, se vede cand e placere si cand e macanic, urc inapoi la sani dupa care un FK mai lung si cer prezervativu, se conformeaza, il ia si il pune cu gura dupa care mai face un pic de oral, un pic de scuiponol si il introduce, dupa care ma strange intre picioarele ei si ma ia in brate direct cu limba in gura, au fost niste gemete mai ascutite dar nu pot sa zic ca teatrale, nici eu nu sunt terente sa am pl de 20 cm, dar simt ca ia placut, marea mea uimire a fost dupa ce am decartat si fata s-a ridicat, am vazut o mica pata pe pat deci cred ca a avut si un orgasm, de la oral sau de la futut asta nu stiu, insa patul ud era. Ridicat unde imi scoate prezervativu cu un servetel si mai primesc unul pentru igienizare, imbracat dupa care mai stam la o tigara in bucatarie, pupat si plecat.

 

Atitudine-9 fiind prima noastra intalnire a fost poate putin mai reticenta dar da semne de foarte bine, cred ca dupa cearta de aici a invatat sa fie mai maleabila.

 

ON-8 nu sunt fan dar e cu de toate.

 

NP-8 asta pentru ca am incercat doar o pozitie, insa cu FK la dicretie, te mangaie cu unghiile, te apasa, se incolaceste dupa tine.

 

Concluzie- fata a invatat ca banii nu se fac cum.vrea ea, iar tura trecuta din cate am inteles a avut ceva divergente cu colega ei roxanahot si probabil si de acolo atitudinea, nu stiu ce sa zic, singura in locatie, sfatul meu e ca atunci cand mergeti la o fata fiti in plm domni, eu dupa recenzia confutaciosului mperformance nici nu am vrut sa ma duc, dar impims de curiozitate si afland de prin alte parti ca fata s-a conformat cerintelor am zis sa o vizitez, mai zic fiti domni! Decartat 200 cu masaj, eu am sa-mi fac abonament.

 

PS: notele sunt strict din punctul meu de vedere ca si om, prezenta, atitudine! Nici cainele nu se intelege cu pisica asa cum nici ciobanu cu apa sau cu miss univers.

Îți mulțumesc frumos pentru vizită și te aștept oricând cu drag. :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pin Pointer
  • Oras:Pin Pointer

Uitand de toate recenziile de mai sus am zis sa vizitez si fata asta, neavand alte optiuni momentan, programat pe whap, ajuns pe teodor mihali peste drum de lukoil langa pod, sun fata sa-mi zica scara dupa care se scuza 2 secunde sa astept sa se pregateasca, ok, ma suna inapoi imi zice nr de la interfon, ajung in fata usi care se deschide si hop apare o fata inalta pe tocuri, rujata, fardata, draguta zic eu, nici una nici alta intru in apartament, unde intram direct in bucatarie la o tigara, ma intreaba daca vreau o apa sau ceva, zic o cafea, acum ma tot uitam la fata plm, aici sustin ultima poza cu dușu, fata nu e super slim, dar arata bine dezbracata, m-a asteptat intr-un compleu rosu cu un halat negru transparent pe deasupra, deschis sa se vada sanii nr 3 parca, apartament ok, vechi, dar curat, veneam de acasa si nu am vizitat dusul de acolo, termina cafeaua si se pune la masa langa mine, incepem sa povestim radem plm mai o gluma una alta, fata fumeaza si ea, ma mie fata imi pare dezinvolta, mi-a zis ca a lucrat doar prin europa, la inceput a fost putin emotionata desi a zis ca e din cauza energizantelor:)) dar pe parcurs sia revenit, ma invita in dormitor unde gasesc un pat mare cu o lumina difuza dar nu foarte intuneric, se scuza si merge la o reimprospatare si apare inapoi doar cu un prosop pe ea pe care il da jos si ii vad sanii in toata splendoarea lor, acum eu eram cu gandul la confutaciosu mperformance, zic plm sa vezi ca incepe cu un oral scurt si aia e, desi eu am luat partea cu masaj si o finalizare, ma pun pe spate in timp ce ea isi da prosopul jos si se pune peste mine, imi ia curu intre craci:)))o simt destul de calda si incepe cu un masaj, bine executat zic eu, mai vorbim mai radem despre pinguini:))) imi zice sa-i spun cand vreau sa ma intorc, la un moment dat se da jos de pe mine sa imi maseze si picioarele si dupa toate astea ma intorc, ma mangaie putin pe piept imi departeaza picioarele zici ca voia sa ma futa ea pe mine:))) si incepe cu un oral neprotejat lent, cu priviri ochi in ochi, cu deep cu scuipat, lins oua, etc. Mai pe scurt cum trebuie facut, insa eu nu sunt fan oral, dar ea nu avea de unde sa stie, imi reiau obiceiul meu si o intorc pe spate si incep sa o sarut pe gat, sa o prind de lobul urechii( nu cred ca exista femeie caruia sa nu-i placa asta), trecem la un FK umed intretinut de mine, dupa care cobor la sani care deja aveau sfarcurile la 90 de grade, ma joc un pic cu ei dupa care cobor sa gust piersicuta, nu am simtit nici un miros, fata miroade bine, curata, piersicuta e numai buna de gustat, ii place cand o lingi, tebtrage de cap, se misca, se vede cand e placere si cand e macanic, urc inapoi la sani dupa care un FK mai lung si cer prezervativu, se conformeaza, il ia si il pune cu gura dupa care mai face un pic de oral, un pic de scuiponol si il introduce, dupa care ma strange intre picioarele ei si ma ia in brate direct cu limba in gura, au fost niste gemete mai ascutite dar nu pot sa zic ca teatrale, nici eu nu sunt terente sa am pl de 20 cm, dar simt ca ia placut, marea mea uimire a fost dupa ce am decartat si fata s-a ridicat, am vazut o mica pata pe pat deci cred ca a avut si un orgasm, de la oral sau de la futut asta nu stiu, insa patul ud era. Ridicat unde imi scoate prezervativu cu un servetel si mai primesc unul pentru igienizare, imbracat dupa care mai stam la o tigara in bucatarie, pupat si plecat.

 

Atitudine-9 fiind prima noastra intalnire a fost poate putin mai reticenta dar da semne de foarte bine, cred ca dupa cearta de aici a invatat sa fie mai maleabila.

 

ON-8 nu sunt fan dar e cu de toate.

 

NP-8 asta pentru ca am incercat doar o pozitie, insa cu FK la dicretie, te mangaie cu unghiile, te apasa, se incolaceste dupa tine.

 

Concluzie- fata a invatat ca banii nu se fac cum.vrea ea, iar tura trecuta din cate am inteles a avut ceva divergente cu colega ei roxanahot si probabil si de acolo atitudinea, nu stiu ce sa zic, singura in locatie, sfatul meu e ca atunci cand mergeti la o fata fiti in plm domni, eu dupa recenzia confutaciosului mperformance nici nu am vrut sa ma duc, dar impims de curiozitate si afland de prin alte parti ca fata s-a conformat cerintelor am zis sa o vizitez, mai zic fiti domni! Decartat 200 cu masaj, eu am sa-mi fac abonament.

 

PS: notele sunt strict din punctul meu de vedere ca si om, prezenta, atitudine! Nici cainele nu se intelege cu pisica asa cum nici ciobanu cu apa sau cu miss univers.

@biancabibi23 ne poti confirma orgasmul?

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:))))) ai de plm. asta e de manual jur. :))) deci asa e cu orgasmu' la felei. ejaculeaza si ele:)))))))))))))))))) ai de plm. ba deci asta nu cunoaste notiuni elementare in plm. cand fabulezi e bine macar sa pastrezi ....o limita. ba labache citeste in plm ce inseamna un orgasm la o femei.:))))) esti PENIBIL. treaba voastra , puteti crede orice dar cam cata credibilitate poate avea o recenzie in care se descrie un altfel de 'orgasm' feminin?:))) eu am vizitat fata cand a fost colega cu roxana hot in piata mihai viteazu. :) nu ati vrea sa stati cu nasu la pizda ei credeti-ma. :) dar repet puteti crede orice! dar reflectati la aia cu orgasmul. mie mi se pare geniala:)))))

Uitand de toate recenziile de mai sus am zis sa vizitez si fata asta, neavand alte optiuni momentan, programat pe whap, ajuns pe teodor mihali peste drum de lukoil langa pod, sun fata sa-mi zica scara dupa care se scuza 2 secunde sa astept sa se pregateasca, ok, ma suna inapoi imi zice nr de la interfon, ajung in fata usi care se deschide si hop apare o fata inalta pe tocuri, rujata, fardata, draguta zic eu, nici una nici alta intru in apartament, unde intram direct in bucatarie la o tigara, ma intreaba daca vreau o apa sau ceva, zic o cafea, acum ma tot uitam la fata plm, aici sustin ultima poza cu dușu, fata nu e super slim, dar arata bine dezbracata, m-a asteptat intr-un compleu rosu cu un halat negru transparent pe deasupra, deschis sa se vada sanii nr 3 parca, apartament ok, vechi, dar curat, veneam de acasa si nu am vizitat dusul de acolo, termina cafeaua si se pune la masa langa mine, incepem sa povestim radem plm mai o gluma una alta, fata fumeaza si ea, ma mie fata imi pare dezinvolta, mi-a zis ca a lucrat doar prin europa, la inceput a fost putin emotionata desi a zis ca e din cauza energizantelor:)) dar pe parcurs sia revenit, ma invita in dormitor unde gasesc un pat mare cu o lumina difuza dar nu foarte intuneric, se scuza si merge la o reimprospatare si apare inapoi doar cu un prosop pe ea pe care il da jos si ii vad sanii in toata splendoarea lor, acum eu eram cu gandul la confutaciosu mperformance, zic plm sa vezi ca incepe cu un oral scurt si aia e, desi eu am luat partea cu masaj si o finalizare, ma pun pe spate in timp ce ea isi da prosopul jos si se pune peste mine, imi ia curu intre craci:)))o simt destul de calda si incepe cu un masaj, bine executat zic eu, mai vorbim mai radem despre pinguini:))) imi zice sa-i spun cand vreau sa ma intorc, la un moment dat se da jos de pe mine sa imi maseze si picioarele si dupa toate astea ma intorc, ma mangaie putin pe piept imi departeaza picioarele zici ca voia sa ma futa ea pe mine:))) si incepe cu un oral neprotejat lent, cu priviri ochi in ochi, cu deep cu scuipat, lins oua, etc. Mai pe scurt cum trebuie facut, insa eu nu sunt fan oral, dar ea nu avea de unde sa stie, imi reiau obiceiul meu si o intorc pe spate si incep sa o sarut pe gat, sa o prind de lobul urechii( nu cred ca exista femeie caruia sa nu-i placa asta), trecem la un FK umed intretinut de mine, dupa care cobor la sani care deja aveau sfarcurile la 90 de grade, ma joc un pic cu ei dupa care cobor sa gust piersicuta, nu am simtit nici un miros, fata miroade bine, curata, piersicuta e numai buna de gustat, ii place cand o lingi, tebtrage de cap, se misca, se vede cand e placere si cand e macanic, urc inapoi la sani dupa care un FK mai lung si cer prezervativu, se conformeaza, il ia si il pune cu gura dupa care mai face un pic de oral, un pic de scuiponol si il introduce, dupa care ma strange intre picioarele ei si ma ia in brate direct cu limba in gura, au fost niste gemete mai ascutite dar nu pot sa zic ca teatrale, nici eu nu sunt terente sa am pl de 20 cm, dar simt ca ia placut, marea mea uimire a fost dupa ce am decartat si fata s-a ridicat, am vazut o mica pata pe pat deci cred ca a avut si un orgasm, de la oral sau de la futut asta nu stiu, insa patul ud era. Ridicat unde imi scoate prezervativu cu un servetel si mai primesc unul pentru igienizare, imbracat dupa care mai stam la o tigara in bucatarie, pupat si plecat.

Atitudine-9 fiind prima noastra intalnire a fost poate putin mai reticenta dar da semne de foarte bine, cred ca dupa cearta de aici a invatat sa fie mai maleabila.

ON-8 nu sunt fan dar e cu de toate.

NP-8 asta pentru ca am incercat doar o pozitie, insa cu FK la dicretie, te mangaie cu unghiile, te apasa, se incolaceste dupa tine.

Concluzie- fata a invatat ca banii nu se fac cum.vrea ea, iar tura trecuta din cate am inteles a avut ceva divergente cu colega ei roxanahot si probabil si de acolo atitudinea, nu stiu ce sa zic, singura in locatie, sfatul meu e ca atunci cand mergeti la o fata fiti in plm domni, eu dupa recenzia confutaciosului mperformance nici nu am vrut sa ma duc, dar impims de curiozitate si afland de prin alte parti ca fata s-a conformat cerintelor am zis sa o vizitez, mai zic fiti domni! Decartat 200 cu masaj, eu am sa-mi fac abonament.

PS: notele sunt strict din punctul meu de vedere ca si om, prezenta, atitudine! Nici cainele nu se intelege cu pisica asa cum nici ciobanu cu apa sau cu miss univers.

 

 

Tinand cont de ultimele acze aduse lui badboy, mai intai trebuie confirmata vizita.

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

:))))) ai de plm. asta e de manual jur. :))) deci asa e cu orgasmu' la felei. ejaculeaza si ele:)))))))))))))))))) ai de plm. ba deci asta nu cunoaste notiuni elementare in plm. cand fabulezi e bine macar sa pastrezi ....o limita. ba labache citeste in plm ce inseamna un orgasm la o femei.:))))) esti PENIBIL. treaba voastra , puteti crede orice dar cam cata credibilitate poate avea o recenzie in care se descrie un altfel de 'orgasm' feminin?:))) eu am vizitat fata cand a fost colega cu roxana hot in piata mihai viteazu. :) nu ati vrea sa stati cu nasu la pizda ei credeti-ma. :) dar repet puteti crede orice! dar reflectati la aia cu orgasmul. mie mi se pare geniala:)))))

Ia zine mai piele ce semn are intre sani? Hai ca e foarte vizibil🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:)))) avea si cand am fost eu un orgasm intre sani. a udat patu . era....plin de apa:)))))))). ba prostane trebuie sa iti zic tie ceva?:))) ca nu m-am prins.:)))))))))) deci efectiv ai udat-o maxim asa-i?:)))) a avut orgasm:))))))))))) ba cum plm iti fata mintea asa aberatii? adica tu iti dai seama sau inca nu realizezi ca esti PENIBIL. :) sincer in plm. tu explici cum a ejaculat asta si pe urma mai vrei ceva?:))) pai ba prostane dupa ce ma opresc din ras si ma cac pe tine iti trimit PM:)))))))))))

Ia zine mai piele ce semn are intre sani? Hai ca e foarte vizibil

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

:)))) avea si cand am fost eu un orgasm intre sani. a udat patu . era....plin de apa:)))))))). ba prostane trebuie sa iti zic tie ceva?:))) ca nu m-am prins.:)))))))))) deci efectiv ai udat-o maxim asa-i?:)))) a avut orgasm:))))))))))) ba cum plm iti fata mintea asa aberatii? adica tu iti dai seama sau inca nu realizezi ca esti PENIBIL. :) sincer in plm. tu explici cum a ejaculat asta si pe urma mai vrei ceva?:))) pai ba prostane dupa ce ma opresc din ras si ma cac pe tine iti trimit PM:)))))))))))

Nu ai dreptul la pm labare, dar ne poti spune aici cum minti lumea ca tu vizitezi fetele🤣🤣deci spune ce semn are, doar un labar nu ar sti😂😂

Link spre comentariu

Crezi ca daca dai voturi negative, urci in ochii clientilor? Am o intrebare, daca eu zic ca e cam scumpa cafeaua la serviciile tale de cacat sau mai bine sa zic una buna una rea(zile) confirmate nu doar aici ci si in alta parte asta inseamna ca merit un vot negativ? Sau mai bine spus de ce am luat de la tine incantatoare aratare un vot negativ, argumenteaza motivul?!

 

 

bla bla

 

Acum o luna nu iti placea de ea, iar acum ai facut o ditamai recenzie pe care nu ti-o crede nimeni.

Pentru mine toate recenziile tale arata la fel.

 

Te-ai gandit ca acea pata de pe pat o fi de la bucile tale transpirate?

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:))) ai de plm. cum adica nu am PM? nu am? ai de plm. pfuai. no asta e. vezi ca ti-am trimis acolo:))))))))). ba prostane :))0 esti efectiv de rasu netului jur. :)))) eu cand am fost la ea avea tatuat pe piept: AM ORGASM CU BAIETII RAI. si dedesupt era o fantana arteziana in forma de pizda din care tasnea ceva:))))))))))). :))))))))))) ba erai in istoria nimfomane dar acu esti de record mondial. asta cu orgasmul provocat de tine asteia...e geniala. jur. :))))))))) hai ca ma mut dincolo.

P.S. ba labache ma doare0n pula de semne:))))))))). am o vaga amintire ca mi-ai m-ai pus intrebarea asta:)))) vroiam sa stii!:)))))))))))))

P.S bianca...pls fa-i o recenzie lui labache. moare dupa recenzii d'astea cu udat. si vezi scrie ca te-a futu minim 4 ore 30!:))) 4 ore a mai avut.:))))))))))

Ne vedem pe recenzii fake . Spor!

Nu ai dreptul la pm labare, dar ne poti spune aici cum minti lumea ca tu vizitezi feteledeci spune ce semn are, doar un labar nu ar sti

Link spre comentariu
  • Oras:Pin Pointer
  • Oras:Pin Pointer

Nu ai dreptul la pm labare, dar ne poti spune aici cum minti lumea ca tu vizitezi feteledeci spune ce semn are, doar un labar nu ar sti

Ce rost are sa vizitam daca dupa noi ramane uscat...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

:))) ai de plm. cum adica nu am PM? nu am? ai de plm. pfuai. no asta e. vezi ca ti-am trimis acolo:))))))))). ba prostane :))0 esti efectiv de rasu netului jur. :)))) eu cand am fost la ea avea tatuat pe piept: AM ORGASM CU BAIETII RAI. si dedesupt era o fantana arteziana in forma de pizda din care tasnea ceva:))))))))))). :))))))))))) ba erai in istoria nimfomane dar acu esti de record mondial. asta cu orgasmul provocat de tine asteia...e geniala. jur. :))))))))) hai ca ma mut dincolo.

P.S. ba labache ma doare0n pula de semne:))))))))). am o vaga amintire ca mi-ai m-ai pus intrebarea asta:)))) vroiam sa stii!:)))))))))))))

P.S bianca...pls fa-i o recenzie lui labache. moare dupa recenzii d'astea cu udat. si vezi scrie ca te-a futu minim 4 ore 30!:))) 4 ore a mai avut.:))))))))))

Ne vedem pe recenzii fake . Spor!

 

Asa ma gandeam si eu, spor la laba, vezi cand mai posteaza fetele pe aici scrie si tu acolo ca ai fost la ele:)))))))))))deci pana la urma care e semnul?:)))))))din gadiator (sclav) ai ajuns labar, ia ca si rimeaza:))

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:))) prostane am postat in 27 ca am fost la fata:). ma doare-n pula de recenzia ta aparuta in 30. eu nici macar nu contest ca ai fost la ea. :))) recenzia ta e dupa acel 'tipar' al tau. incepe cu o 'cearta' si se termina cu abonament. desi plm tu de obicei dai note mari. 10 sau 11 chiar. si acolo nu era chiar abonament. oricum trebuie sa fii superprost in plm sa iti faci abonament la o escorta de 8 . adica te-au supt de 8 . te-a futut de 8. a avut atitudine cica de 9.:))) ma gandesc ca de la cafea ti se trage. 9 zic. deci repet te suge de 8 , te fute de 8 si tu iti faci abonament:))). pai cum plm vine asta? :)) pai tu la cele de 8 iti faci abonament? :)) io asta zic . ca ceva 'nu se leaga'. apoi nu e ciudat cum la toate escortele care nu ofera FK tu il obti?:))). ba labache ...esti prea prost in plm ca sa realizezi ca un FAKE-ar e usor de identificat. :)).  lumea s-a prins cine esti tu. poti lua 3 contru verzi. :) minciuna in cazul tau e evidenta. nu ai nici o treaba cu fututu. dai 11 unei banele. 8 unei alte banale. la aia cu 11 nu faci abonament. la asta de 8 e abonament. intelegi? esti varza in plm. NIMIC din ce spui nu e ADEVAR. fata asta daca intelege ca nu are nevoie de recenzii dubioase e bine. daca nu e treaba ei. daca intelege ca fast fuck e fast fuck. ca mirosurile ...trebuie sa fie levantica.:)) e treaba ei. ma doare-n pula. 

 

da da. asa e . fata asta e colega sau a fost cu ...roxanahot parca. :) am fost si eu. nu mai tin minte exat la care m-am programat dar era la ele acolo ceva ...pfuai de plm. nu conta la care te programai. :) conta ce gaseai liber cand mergeai. :))) cred ca se numea totusi noroc ca era una din ele libera. :))). ca pe banda. astea cred ca iti demonstreaza ce inseamna rentabilitate. Prostu asta de Orban ar trebui sa ia lectii de la fetele astea. Constanta parca zicea ca e. Nimic dar absolut nimic de notat. poate doar ca mirosurile lubenitei nu sunt cele mai levantica style. In rest: nu ai cum sa nu te simti bine. :)). Eu insa la asta cu :Recomand ma abtin. si de la alte vizite .idem. Note? Nu mai dau dar daca as da si as fi ...baiat rau ar fi peste ...nici nu stiu...peste ceva. hai va las. din doua una....poate:))))

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

:))) prostane am postat in 27 ca am fost la fata:). ma doare-n pula de recenzia ta aparuta in 30. eu nici macar nu contest ca ai fost la ea. :))) recenzia ta e dupa acel 'tipar' al tau. incepe cu o 'cearta' si se termina cu abonament. desi plm tu de obicei dai note mari. 10 sau 11 chiar. si acolo nu era chiar abonament. oricum trebuie sa fii superprost in plm sa iti faci abonament la o escorta de 8 . adica te-au supt de 8 . te-a futut de 8. a avut atitudine cica de 9.:))) ma gandesc ca de la cafea ti se trage. 9 zic. deci repet te suge de 8 , te fute de 8 si tu iti faci abonament:))). pai cum plm vine asta? :)) pai tu la cele de 8 iti faci abonament? :)) io asta zic . ca ceva 'nu se leaga'. apoi nu e ciudat cum la toate escortele care nu ofera FK tu il obti?:))). ba labache ...esti prea prost in plm ca sa realizezi ca un FAKE-ar e usor de identificat. :)). lumea s-a prins cine esti tu. poti lua 3 contru verzi. :) minciuna in cazul tau e evidenta. nu ai nici o treaba cu fututu. dai 11 unei banele. 8 unei alte banale. la aia cu 11 nu faci abonament. la asta de 8 e abonament. intelegi? esti varza in plm. NIMIC din ce spui nu e ADEVAR. fata asta daca intelege ca nu are nevoie de recenzii dubioase e bine. daca nu e treaba ei. daca intelege ca fast fuck e fast fuck. ca mirosurile ...trebuie sa fie levantica.:)) e treaba ei. ma doare-n pula.

Pe 27 nu era in piata mihai viteazu:))))) pe 27 nu a fost cu roxanahot, iar eu cu ea nu m-am certat:))))bravo labare hai ca desi stie toata lumea ca nu faci nimic decat ca vorbesti aiurea:))) e on topic toata treaba.

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:))) voi vedeti 'disperarea'. asta face toti banii. omu face orice. orice in plm. ba prostane hai sa iti zic niste reguli de aur in curvasarie. 1-niciodata nu merg si zic: eu is maximus. hai sa te duc in top. 2-NICIODATA nu postez o recenzie in ziua in care fut fata! :)) intelegi. am postat in 27 .:))  intelegi.:)). cand am fost?:))) eee bai labache ...no asta numa eu stiu:))). nici macar asta cu lubenita urat mirositoare nu stie. iti zic asta ca tu esti prost si nu respecti nici una din aceste reguli. de asta si 'lasi urme' prostane. :))) dar tu considera ca m-ai prins:))). :)))))))))))))

:))) prostane am postat in 27 ca am fost la fata:). ma doare-n pula de recenzia ta aparuta in 30. eu nici macar nu contest ca ai fost la ea. :))) recenzia ta e dupa acel 'tipar' al tau. incepe cu o 'cearta' si se termina cu abonament. desi plm tu de obicei dai note mari. 10 sau 11 chiar. si acolo nu era chiar abonament. oricum trebuie sa fii superprost in plm sa iti faci abonament la o escorta de 8 . adica te-au supt de 8 . te-a futut de 8. a avut atitudine cica de 9. :))) ma gandesc ca de la cafea ti se trage. 9 zic. deci repet te suge de 8 , te fute de 8 si tu iti faci abonament:))). pai cum plm vine asta? :)) pai tu la cele de 8 iti faci abonament? :)) io asta zic . ca ceva 'nu se leaga'. apoi nu e ciudat cum la toate escortele care nu ofera FK tu il obti? :))). ba labache ...esti prea prost in plm ca sa realizezi ca un FAKE-ar e usor de identificat. :)).  lumea s-a prins cine esti tu. poti lua 3 contru verzi. :) minciuna in cazul tau e evidenta. nu ai nici o treaba cu fututu. dai 11 unei banele. 8 unei alte banale. la aia cu 11 nu faci abonament. la asta de 8 e abonament. intelegi? esti varza in plm. NIMIC din ce spui nu e ADEVAR. fata asta daca intelege ca nu are nevoie de recenzii dubioase e bine. daca nu e treaba ei. daca intelege ca fast fuck e fast fuck. ca mirosurile ...trebuie sa fie levantica. :)) e treaba ei. ma doare-n pula. 

 

 

Pe 27 nu era in piata mihai viteazu:))))) pe 27 nu a fost cu roxanahot, iar eu cu ea nu m-am certat:))))bravo labare hai ca desi stie toata lumea ca nu faci nimic decat ca vorbesti aiurea:))) e on topic toata treaba.

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

:))) voi vedeti 'disperarea'. asta face toti banii. omu face orice. orice in plm. ba prostane hai sa iti zic niste reguli de aur in curvasarie. 1-niciodata nu merg si zic: eu is maximus. hai sa te duc in top. 2-NICIODATA nu postez o recenzie in ziua in care fut fata! :)) intelegi. am postat in 27 .:)) intelegi.:)). cand am fost?:))) eee bai labache ...no asta numa eu stiu:))). nici macar asta cu lubenita urat mirositoare nu stie. iti zic asta ca tu esti prost si nu respecti nici una din aceste reguli. de asta si 'lasi urme' prostane. :))) dar tu considera ca m-ai prins:))). :)))))))))))))

Exact ce am zis, tu nu ai fost la fata asta decat pe forum, aa vezi ca in poze nu se vede semnul degeaba le tot dai zoom sa te scoti, eu ti-am.mai zis ca tu o muști singur😂

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

ba prostane :))) ma doare-n pula despre ce crezi tu sau cum te chinui tu sa insinuezi . intelegi?:))) esti un paduche prins a....cat oara-n plm cu recenzie semiFAKE? :))) Ma doare-n pula de semnele ce le au escortele. NU le retin. Habar nu am ce semn are. Esti prost in plm:)))))))). Ba prostane eu merg sa le fut. Nu sa le retin semnele:)))))))))).

Repet am postat in 27 . cand tu o ardeai pe 'cearta' cu fata. vrei sa iti amintesc ce ai postat tu despre fata asta inainte de 30? :))) uite ba prostane ce ai postat tu inainte de 30 si chiar inainte de 27 cand am postat eu:))). 

ai postat in 08 mai si in 09 mai. si nu era deloc de 'abonament':)))))))))). abonamentu a venit abia in 30. prostu pulii.:))))))))

Exact ce am zis, tu nu ai fost la fata asta decat pe forum, aa vezi ca in poze nu se vede semnul degeaba le tot dai zoom sa te scoti, eu ti-am.mai zis ca tu o muști singur

 

 

E impreuna cu cealalta, roxanahot sau cum o cheama, insa sunt cam cusute cu ata alba ambele.

 

 

Daca apuc la tine am sa fiu primul, daca colega ta roxi e cuminte poate o iau si pe ea o tura.

Ps: sper ca aveti cafea.

 

 

Ba esti nebun, nu puteai sa scri cu 10 minute mai repede in plm, acuma trebuie sa fac cale intoarsa.

 

 

Bag pl in ea cafea, cam scumpa la astfel de note

 

 

Crezi ca daca dai voturi negative, urci in ochii clientilor? Am o intrebare, daca eu zic ca e cam scumpa cafeaua la serviciile tale de cacat sau mai bine sa zic una buna una rea(zile) confirmate nu doar aici ci si in alta parte asta inseamna ca merit un vot negativ? Sau mai bine spus de ce am luat de la tine incantatoare aratare un vot negativ, argumenteaza motivul?!

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

ba prostane :))) ma doare-n pula despre ce crezi tu sau cum te chinui tu sa insinuezi . intelegi?:))) esti un paduche prins a....cat oara-n plm cu recenzie semiFAKE? :))) Ma doare-n pula de semnele ce le au escortele. NU le retin. Habar nu am ce semn are. Esti prost in plm:)))))))). Ba prostane eu merg sa le fut. Nu sa le retin semnele:)))))))))).

Repet am postat in 27 . cand tu o ardeai pe 'cearta' cu fata. vrei sa iti amintesc ce ai postat tu despre fata asta inainte de 30? :))) uite ba prostane ce ai postat tu inainte de 30 si chiar inainte de 27 cand am postat eu:))).

ai postat in 08 mai si in 09 mai. si nu era deloc de 'abonament':)))))))))). abonamentu a venit abia in 30. prostu pulii.:))))))))

Asta se vede ca e chiar prost😂😂eu am vorbit atunci in necunostinta de cauza, luat dupa o recenzie, la fata locului toate s-au schimbat, dar tu clar nu ai vizitat fata, daca o vizitai la cum esti tu, atunci aminteai si de semnul ala, cum am zis si dincolo te las asa ca dai bine😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

No hai ca un adevar ai spus! deci tu habar nu aveai dar....ai dat niste verdicte. ti le zic eu . verdictele:"sunt cam cusute cu ata alba ambele"  sau "daca eu zic ca e cam scumpa cafeaua la serviciile tale de cacat". deci tu vorbesti in 'necunostinta de cauza'? :))) ioi ma labache. hai sa iti zic eu cume e. tu vorbesti din contra, in cunostinta de cauza. te pozitionezi. uite fata. eu is labache. vezi ce pot face? apoi te prezinti la fata si ii faci 'oferta'. no ai vazut ce am postat? vrei sa ajungi la 'de evitat' sau vrei sa te duc la top? si fata alege. si labache fute si el. gratis cum plm altfel. el e paduche ambulant.rupt in cur. ba daca-l vedeti pe labache la costum ponosit cu pletele in vand va cacati pe voi in plm. dar sa revenim. deci e in cunostinta de cauza prostane. si unele pun botu. majoritatea insa NU. astea care pun is semimediocre in servicii. banale. 

in alta ordine de idei. Si daca as fi retinut semnul fetei , ca nu contest ca il are, cum plm ar fi sa-l fac public aici? pai nu se vorbea ca totusi unele 'intimitati' nu e bine sa fie facute publice aici. Dar nu asta vroiam sa subliniez. Voi va dati seama ca labache e efectiv 'culegator' de orice informatie? Ce plm de interes as fi avut eu in 27 sa spun ca fata asta nu e de recomandat? Cand labache chiar spunea ca are servicii de cacat. El nevizitand-o. :))) noaptea mintii. Dar mai e un adevar spus de labache. Faptul ca el copiaza recenziile. Vedeti ce zice el?: uite:"eu am vorbit atunci in necunostinta de cauza, luat dupa o recenzie"

e? 'luat dupa o recenzie'? :))) adica el habar nu avea ce plm face asta. cum face. dar.....a vorbit 'dupa o recenzie'. Din nou se vede cum e cu minciunile. Ca ele nu au cum sa reziste. ADEVARUL intotdeauna invinge in plm. Ba labache:)))) poti face orice. Aici esti istorie:))). 

Asta se vede ca e chiar prosteu am vorbit atunci in necunostinta de cauza, luat dupa o recenzie, la fata locului toate s-au schimbat, dar tu clar nu ai vizitat fata, daca o vizitai la cum esti tu, atunci aminteai si de semnul ala, cum am zis si dincolo te las asa ca dai bine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...