Sari la conținut

Elena 0765872627


zmeul

Postări Recomandate

  • Telefon: dragutza.elena17 sau elena_dragutza88
  • Oras:constanta
  • Telefon: dragutza.elena17 sau elena_dragutza88
  • Oras:constanta

Dar de ce nu dai meniul aici ??? Ai ceva de ascuns sau in functie de voce se negociaza tariful ???? 

Nu dragul meu la mn nu este cu negocierii 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu dragul meu la mn nu este cu negocierii 

Pai daca nu e asa ... informeaza-ne si pe noi aici cu tarifele practicate de tine ??? Din cate imi amintesc pe forum spui ca nu mai practici anal iar la telefon e 400 Ron ora de sex total .... deci ... lamureste si aici tarifele practicate. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Va salut.am fost la ea inainte de anul nou.mi-a placut ca e comunicativa si ascultatoare,am dezbracat-o si am inceput sa o sarut de la gat in jos,am ajuns la gogosica,dar nu i-am dat jos chiloteii,i-am mozolit cu limba,apoi mi-a facut o np ,dupa care mi-am dat drumul.servit cu cola,stat la o barfa,dupa care igienizare si actul 2.nu ma mai saturam de ea,per ansamblu raport bun calitate-pret,recomand

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Se pare ca doamna a rămas iar fără locație. .așteptăm să se rezolve

Probabil si fara clienti ... la modul in care isi negociaza tarifele ... :))) In fine ... nu-i prost ala care cere ..... continuarea o stiti si voi ...

Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

ba vad unele recenzii in care sa mor daca se aseamana cu ce patesc cand ajung la ea...vad ca la altii accepta 69, e comunicativa cu mine in 2 intalniri daca a scos 30 de cuvinte si alea cu tot cu gemete si plm conversatia telefonica...mortii mei nu ma haleste se pare =)))

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

ba vad unele recenzii in care sa mor daca se aseamana cu ce patesc cand ajung la ea...vad ca la altii accepta 69, e comunicativa cu mine in 2 intalniri daca a scos 30 de cuvinte si alea cu tot cu gemete si plm conversatia telefonica...mortii mei nu ma haleste se pare =)))

Probabil ca o inhibi prin atitudine sau aliura, sau poate asa e ea cu toata lumea, iar ceilalti sunt mai tacuti
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

ba vad unele recenzii in care sa mor daca se aseamana cu ce patesc cand ajung la ea...vad ca la altii accepta 69, e comunicativa cu mine in 2 intalniri daca a scos 30 de cuvinte si alea cu tot cu gemete si plm conversatia telefonica...mortii mei nu ma haleste se pare =)))

Te-ai gandit ca poate asa e felul ei ... si poate unele recenzii sunt inflorite ?? :))

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

ba vad unele recenzii in care sa mor daca se aseamana cu ce patesc cand ajung la ea...vad ca la altii accepta 69, e comunicativa cu mine in 2 intalniri daca a scos 30 de cuvinte si alea cu tot cu gemete si plm conversatia telefonica...mortii mei nu ma haleste se pare =)))

Chiar nu vad unde ai vazut tu ca a scris cineva despre Elena ca ar fi vorbareata. Te felicit ca ai auzit gemete de la ea, este meritul tau.  Stai linistit ca nu are nimic cu tine, problema a fost la tine ca te-ai dus sa stai la palavre cu ea si poate nu aveai chef de sex, mare gresela ai facut.

Oricum printre ce s-a scris aici gasesti multe chestii care ti s-au potrivit si tie.

Link spre comentariu
  • Telefon: dragutza.elena17 sau elena_dragutza88
  • Oras:constanta
  • Telefon: dragutza.elena17 sau elena_dragutza88
  • Oras:constanta

Buna ziua dragi mei nu vam mai raspuns la mesaje pt ca nu aveam locatie dar acum am locatie si astept cu drag sa ma sunati sau sa vb pe yahoo dragutza.elena17. vapup si o zi buna

Link spre comentariu
  • Telefon: dragutza.elena17 sau elena_dragutza88
  • Oras:constanta
  • Telefon: dragutza.elena17 sau elena_dragutza88
  • Oras:constanta

Actualizeaza,servicii,pret si zona

Servici oral normal pret 120 ora. Locatia poarta6 

Link spre comentariu

Salutare lume,

eu am fost la Elena de doua ori si de fiecare data am fost foarte multumit de serviciile oferite. Ultima vizita a fost recenta, la locatia ei din Poarta 6. Despre Elena nu sunt multe de adaugat, pozele sunt reale, asadar fiecare e liber sa o aprecieze din punct de vedere al fizicului. Are un comportament pro-client, cel putin cu mine :snap ...nu am ce sa ii reprosez.

Legat de actiune...eu cred ca ii place ceea ce face si probabil asta e motivul pentru care "voi fi nevoit :hug1 " sa o mai vizitez pe viitor. Oralul e unul de calitate, insa normalul e punctul ei forte...se implica si iti da sentimentul ca esti cu amanta sau sotia. Ca note...eu ii dau un 10 la toate capitolele. Nu te grabeste, nu se uita la ceas, e amabila...eu unul apreciez foarte mult detaliile de acest gen. Ca minusuri...nu prea am gasit...poate locatia un pic ascunsa, dar Elena te ghideaza bine la telefon, asadar e o problema **spam editat**.

Sper sa va fiu de folos...daca am omis ceva sa fie cu iertare, intrebati si va voi raspunde! 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: dragutza.elena17 sau elena_dragutza88
  • Oras:constanta
  • Telefon: dragutza.elena17 sau elena_dragutza88
  • Oras:constanta

Buna dragi mei asa este nu mai am locatie fac numai deplasari

Link spre comentariu
  • Telefon: dragutza.elena17 sau elena_dragutza88
  • Oras:constanta
  • Telefon: dragutza.elena17 sau elena_dragutza88
  • Oras:constanta

Buna ziua am revenit cu locatia astept sa ma sunati si ma dau detalii😘😘😘😘

Link spre comentariu

  • Telefon: dragutza.elena17 sau elena_dragutza88
  • Oras:constanta
  • Telefon: dragutza.elena17 sau elena_dragutza88
  • Oras:constanta

Pozele care sunt pe forum deocamdata nu am unele noi. Cand fac cu siguranta pun

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...