Jump to content

Recommended Posts

Buna😊 Sunt Alina “ Căsătorităâ€

M-am gândit să vă fac o vizită în orașul vostru "Valcea†.Durata vizitei va fi in functie de primirea voastră (adică cât de mult voi fi solicitată) Serviciile mele sunt pline de profesionalim ÅŸi dăruire, poate a-ți citit despre mine . Pentru cei care nu ma cunosc am 27 de ani, 1,65 înălțime , 55 kg.

SERVICII:

-Sex oral pro/nep in functie de igienă

-Sex normal doar protejat

-French Kiss

-Sex intre sani/finalizare

-CIM, COM, Deep ,69,Blowjob in funcție de igiena

-150 finalizarea(30de min)

-300 doua finalizări (60 de min).

Pentru mai multe detalii și poze le găsiți in link-ul de mai jos , ! O sa revin luni după masa cu nr de telefon la care ma găsiți și locația ! Mulțumesc anticipat și abia aștept sa va cunosc ! 😘😘

https://nimfomane.com/forum/topic/135599-casatorita-0744303738/

• Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Buna dragilor :) o sa pun pe Publi24 pentru ca aici nu ma lasă, și voi o sa postați după pozele , din păcate planul meu era sa ajung azi , dar numai dimineața la ora 10 pot ajunge din cauza locației, nu este disponibil apartamentul ! Am găsit și locație lângă școala nr 9 in Ostroveni, nu știu dacă e ok pentru voi ??Va aștept cu drag ! Când ajung in oraș o sa las aici și numărul de contact! O zi frumoasa va doresc ❤️❤️

Buna dragilor , eu am ajuns va aștept cu drag pe str. Marin Sorescu Bl G 80 sc A !

Ma puteri contacta la nr de telefon 0746876372 (preferabil pe whatsapp) ! Va pup și zi frumoasa va doresc 😘😘â¤ï¸

Vizitat prima data la Sibiu pe Alina si cind am vazut ca a juns in Valcea nu am stat pe ginduri sa o vizitez din nou.Locatie in ostroveni pe linga scoala nr 9,usor de nimerit.Mi-a deschis frumoasa Alina imbracata foarte sexi toata numai zimbet.Ma invitat la o tigara si un pahar de suc unde am palavragit de parca ne cunosteam dintotdeauna,zimbindu-mi tot timpul si pot spune ca are un zimbet care te relaxeaza cit ai fi de stresat.Dupa ce am terminat tigarea am mers la dus apoi apucat de treaba. Un oral la care doar poti visa cu multa atentie pentru zonele adiacente si neputind sa ma abtin am trecut la un 69,pasarica foarte curata si proaspat rasa.Alina a preluat initiativa si a trecut deasupra futindu-ma cum demult nu am mai fost futut.Am trecut la pozitia misionarului unde nu dupa mult timp nu am mai rezistat si am terminat in prezervativ.In concluzie cuvintele nu pot descrie in totalitate experienta si pot spune ca o face cu mare placere,totul fiind natural la ea.Oral neprotejat dau 9.8 fiind foarte atenta si la ouo. Normal protejat 10,geme si vorbeste vulgar. Apartament micut si cochet,foarte curat cu prosop la bae. Am optat pentru o ora si decartat 300 si cum se zice face toti banii. De revenit cu siguranta si sper sa stea cit mai mult pe la noi.

• Like 1