Sari la conținut

Laura - 0747831960


Postări Recomandate

Bună, fii amabila, as dori sa iti fac astăzi o vizita, mai dupamasa, se poate? Și dacă da, as dori o adresa (ca nu cunosc Constanța)! Multumesc și aștept un răspuns, o zi frumoasa

Suna și vb cu ea, stabiliți..nu îți va da adresa aici.. toate cele bune
Link spre comentariu

Am fost aseara iar la fata asta, este de vis. Frumoasa, sexy, dulce, amabila, arata extraordinar de bine, si la banii astia este pomana curata. Mergeti la ea cat mai e pe aici. Nu o pierdeti. As fi scris mai multe, dar sunt la volan. Chiar merita cu desavarsire. Si nu doar 30 min, o ora, doua, trei...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Am fost aseara iar la fata asta, este de vis. Frumoasa, sexy, dulce, amabila, arata extraordinar de bine, si la banii astia este pomana curata. Mergeti la ea cat mai e pe aici. Nu o pierdeti. As fi scris mai multe, dar sunt la volan. Chiar merita cu desavarsire. Si nu doar 30 min, o ora, doua, trei...

Cred ca-ți răspunde doar tieðŸ˜
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița-Năsăud
  • Oras:Bistrița-Năsăud

Da, si eu am sunat-o pe mandretea asta. Are o voce cam ragusita, de barbat. Dar arata excelent! Si daca si la pat e grozava, ce sa mai zic?

De barbat ? Ce urat 🤦â€â™€ï¸ðŸ¤¦â€â™€ï¸ Am uitat aici sa scriu ca am băut rece și am răgușit , iti dau seama ce am omis ? 🤫
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița-Năsăud
  • Oras:Bistrița-Năsăud

Domnișoara cred ca este pe placul tuturor

Arata foarte bine știe sa își respecte clienții

Am fost și eu acum 3 zile la domnișoara

Ce este al ei este pus deoparte

Te respectă ca, client și își respecta programările

Pupici😊😇😘
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița-Năsăud
  • Oras:Bistrița-Năsăud

Aviz Domniilor căscați 🤣

Când faci o programare , și de exemplu ai la 15:00 , ei bine la ora asta trebuie să fii in zona mea , nu găsești blocul ? Nu e nicio problema aștept 10 minute maxim 15 ! Dar nu-mi spui e 15:00 acum plec de acasa , ce e asta ?! , Azi am avut câțiva clienți neatenți.

Indiferent că mai stau câteva zile sper sa nu se mai repete si sa se respecte programările asa cum trebuie .O seara frumoasa â¤

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...