Sari la conținut

Laura - 0747831960


Postări Recomandate

Am fost la ,si anume ( Laura) care dupa parerea mea ar trebui sa fie la TOP lejer , pacat ca nu ramane si pe perioada iernii , sau poate cine stie 😋😋

Nu prea imi place sa povestesc ce si cum , asa ca o sa dau urmatoarele note:

Atitudine 10 ...te face sa te simti bine si sa pleci multumit de la ea

Sâni 100 😂😂😂

Oral 9 ... scad un punct pt ca nu face finalizare orala

Normal 10 ... sta cum o pui , se muleaza dupa client

De revenit....claarrrr !!!

Hehe ,te pup si ms 😊💋💋💋💋💋🙈
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Azi am fost la Laura. Este o tipa frumoasa cu sânii și buze siliconate. A început cu sărutări apoi cu un oral cu tente de deep. Apoi am trecut la normal, am schimbat câteva poziții. Este cooperanta și atenta la cerințele partenerului.

Locația: 9,5 (apartamentul e ok, era și răcoare)

Baia: 9

Fața: 10

Corp: 10

Oral: 10

Normal: 10

Gfe: 10 (are o atitudine plăcută)

Cadou: 100 lei

De revenit: Da

De recomandat: Da

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Azi am fost la Laura. Este o tipa frumoasa cu sânii și buze siliconate. A început cu sărutări apoi cu un oral cu tente de deep. Apoi am trecut la normal, am schimbat câteva poziții. Este cooperanta și atenta la cerințele partenerului.

Locația: 9,5 (apartamentul e ok, era și răcoare)

Baia: 9

Fața: 10

Corp: 10

Oral: 10

Normal: 10

Gfe: 10 (are o atitudine plăcută)

Cadou: 100 lei

De revenit: Da

De recomandat: Da

Mersi frumos 💋â¤ï¸â¤ï¸ Te rog să dezvolți ce fel de sărutări au fost ,sa nu se înțeleagă greșit . Pupici și te mai aștept â¤ï¸
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ahh deci practici frenchkissing de la vizita lui si nu vrei sa ne zici si noua??

 

Mersi frumos ❤❤ Te rog să dezvolți ce fel de sărutări au fost ,sa nu se înțeleagă greșit . Pupici și te mai aștept ❤

  • Like 1
Link spre comentariu

ahh deci practici frenchkissing de la vizita lui si nu vrei sa ne zici si noua??

Tocmai de-asta i-am zis sa dezvolte ,nu ! Si voi știți asta ca nu practic Fk.

Se referă la sărutări corporale , Ex-inainte să încep nr-ul imi place sa va alint puțin sa va sărut pe corp sa va ating ... preludiu ,Ceva normal 💋😊😊

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

pai lipsa de fk va distruge la mine toate notele vai, vai, vai!!!

 

Tocmai de-asta i-am zis sa dezvolte ,nu ! Si voi știți asta ca nu practic Fk.
Se referă la sărutări corporale , Ex-inainte să încep nr-ul imi place sa va alint puțin sa va sărut pe corp sa va ating ... preludiu ,Ceva normal

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Te așteptăm și la munte(Brașov),si cu colega.

E mult sa dai 150 lei pe motorina pana la mare :)) vreti sa vina ea acolo cand aici nu mai face fata :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Nu mai folosesc
  • Oras:Baieti de Oras
  • Telefon: Nu mai folosesc
  • Oras:Baieti de Oras

Servicii.. tarife.. locația?..welcome

Atata poti face pe forum ? :) servici ? tarife ? :)))))))))))) stai sefule ca tu ai 2 recenzii scrise imi cer scuze!: )))

din pacate pe aceasta fatuca am futut-o doar o singura data si acum ma gandesc la ea si sper sa o revad pe viitor :)

tu ai futut-o unde pula mea iti sunt ma recenzile alea 2 ale tale stai ca inca le mai caut sobolane :)) cu cine se ia asta in gura in pula :)))

  • Minus 1
Link spre comentariu

Bună dragi mei ? Èšin să vă anunț că din motive personale astăzi a fost ultima mea zi in constanta si programările sunt anulate ! Mi-a părut bine si va mulțumesc .. Sper să ne revedem pe viitor pupici! 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Bună dragi mei ? Èšin să vă anunț că din motive personale astăzi a fost ultima mea zi in constanta si programările sunt anulate ! Mi-a părut bine si va mulțumesc .. Sper să ne revedem pe viitor pupici! 💋💋💋

Și ne anunți asa în scurt?
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Bună dragi mei ? Țin să vă anunț că din motive personale astăzi a fost ultima mea zi in constanta si programările sunt anulate ! Mi-a părut bine si va mulțumesc .. Sper să ne revedem pe viitor pupici!

mi-a facut deosebita placere  sa te cunosc ,atit pe tine cit si pe adelina , pacat ca nu mai puteti ramine la noi , aduceati valoare pietii , sinteti oricind binevenite ,

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...