Sari la conținut

Laura - 0747831960


Postări Recomandate

  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Buna! ma prezint ca fiind o bruneta fierbinte fara fite si inhibitii care te invita sa traiesti o experienta de care fiecare barbat merita sa aibe parte cel putin o data . Scopul meu este sa-ti satisfac toate dorintele si fanteziile tale masculine. suna-ma si iti promit clipe de neuitat in compania mea.. rog seriozitate.nu raspund la nr privat sau sms . Poze 100% reale si recente

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Buna,

 

Ea este Laura si am fost la ea mai recent, nu pot sa zic numai lucruri bune despre ea, este noua pe aici, as spune chiar ca este o descoperire pentru mine.

A fost o experienta super reusita, am fost de doua ori si in ambele cazuri a fost perfect, de la sex pana la comportamentul fata de client, corectitudine,respect, implicare, etc, as spune ca daca o tine asa si sta o perioda la noi ar fi una din fetele care merita frecvenatat.

Locatia o are in zona Ciresica, mai are si o colega.

 

Note

 

Oral: 9, bine reusit cu deep si cu tot felul de miscari, in mod normal face protejat,face si neprotejat in functie de igiena si starea zonei intime.

Normal: 9, cu implicare,contre,gemete, se vede ca ii place cocosul.

Anal: N/A

Aspect: 9, pozele sunt reale, fund bombat tate mari, pozele sunt reale, va puteti lua dupa tatuaje.

GFE: 9, o interactiune buna, comunicativa.

Igiena: 9.5, fata epilata si curata, se spala inainte de orice client.

Locatie: 9, Curata si ingrijita, te ajuta la baie daca ceri, ai gel de dus sapun.

Pret: 100/200 o+n

Recomandare: DA

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta

Proaspat iesit de la Laura!

O prezenta agreabila,placuta si sociabila,zambitoare si amabila!

Nu te grabeste...ii place sa se futa si are calitati.

Silicoane,1.58 m ,60 kg aprox. Botox.

Actiune destul de reusita..

Fk in functie de igiena... gemete naturale...

Note:

Locatie : 9 zona ciresica(stars caffe).

Gfe : 10 e deschisa si glumeata

Actiune : 9 da contre se muleaza...stie

Oral : 9 are un stil mistode a o suge,a trebuit sa imi puna prezervativul din cauza stropilor placerii.

 

Per total o intalnire reusita!

De recomandat : Da!!!

Spor la ciocaneala!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Proaspat iesit de la Laura!

O prezenta agreabila,placuta si sociabila,zambitoare si amabila!

Nu te grabeste...ii place sa se futa si are calitati.

Silicoane,1.58 m ,60 kg aprox. Botox.

Actiune destul de reusita..

Fk in functie de igiena... gemete naturale...

Note:

Locatie : 9 zona ciresica(stars caffe).

Gfe : 10 e deschisa si glumeata

Actiune : 9 da contre se muleaza...stie

Oral : 9 are un stil mistode a o suge,a trebuit sa imi puna prezervativul din cauza stropilor placerii.

 

Per total o intalnire reusita!

De recomandat : Da!!!

Spor la ciocaneala!

 

Nu par. Eu am zis doar ca are tzatze mari si atat, probabil sunt anatomice.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta

Nu par. Eu am zis doar ca are tzatze mari si atat, probabil sunt anatomice.

Iti garantez! Poti sa o intrebi!

Dar e placuta senzatia...siliconul e undeva in spatele grasimii din sani sa zic asa!

Talibanul ar nimeri exact unde trebuie! Si ii place si intre sani Laurei!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 814
  • Oras:cta
  • Oras:cta

A fost si fratele s3f astazi la barosanca asta mica , vis a vis de Stars Cafe la ciresica , usor de ajuns , gagica e o pustoaica de vreo maxim 27 ani , mecla in ea frumusica , aranjata , miros frumos , atitudine buna ,  vorbareata , deschisa , tot ce trebuie , raport calitate excelent pot spune. Gemete , pozitii , supt bine , tot talentul , are si oglinda aia pe dulap.... tambal , numai buna de privit cand geme . Pretul 100 cu 200 , la numar nu face oral nep chiar daca igiena este top , doar la ora , asta ar fi un mic minus. Daca nu va deranjeaza treburile astea GO FOR IT ! 

Si da, are silicoane ca a intrebat cineva mai sus 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Da, da, fata e bine :)

Frumoasa, tate mari, corp frumos, greu de prins libera, partea buna e ca te poti intelege cu eq pe whapp.

Partea oleaca nasoala e ca nu are prosoape pentru dush, deci, dush de acasa dar mi-a dat asigurari ca va remedia problema in viitorul apropiat.

In rest, totul a fost ok.

100/200 zona ciresica.

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: -104

Da, da, fata e bine :)

Frumoasa, tate mari, corp frumos, greu de prins libera, partea buna e ca te poti intelege cu eq pe whapp.

Partea oleaca nasoala e ca nu are prosoape pentru dush, deci, dush de acasa dar mi-a dat asigurari ca va remedia problema in viitorul apropiat.

In rest, totul a fost ok.

100/200 zona ciresica.

e frumoasa la fata?

Link spre comentariu
  • Telefon: Nu mai folosesc
  • Oras:Baieti de Oras
  • Telefon: Nu mai folosesc
  • Oras:Baieti de Oras

Atunci, da-o incolo de jartea! :rax2 :rax2 :rax2

Ba si daca pentru 50 de lei in plus sau in minus te doare sufletul sa-i dai da-o dracu de treaba... :) Eu de exemplu am futut aseara o amarata de pe badoo fara dinti in gura, defapt avea doar 3 dinti :)) sau 4 si tot i-am luat un pachet de tigari si ceva de has :) ca imi era mila dar avea niste tate mari naturale si un cur smecher o cam strica fata ..:)) Si in legatura cu fata de pe topic, sigur am vizitat-o eu candva de mult si de , departe in zare , lasa-ma sa-mi revin ca doar ce m-am trezit si daca nu uit scriu cate ceva :)) dar se merita! :) "POTI AVEA TOATA INCREDEREA EU N USUNT VREOUN FALS :) of Doamne ce prajit sunt si eu

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 814
  • Oras:cta
  • Oras:cta

Ba si daca pentru 50 de lei in plus sau in minus te doare sufletul sa-i dai da-o dracu de treaba... :) Eu de exemplu am futut aseara o amarata de pe badoo fara dinti in gura, defapt avea doar 3 dinti :)) sau 4 si tot i-am luat un pachet de tigari si ceva de has :) ca imi era mila dar avea niste tate mari naturale si un cur smecher o cam strica fata .. :)) Si in legatura cu fata de pe topic, sigur am vizitat-o eu candva de mult si de , departe in zare , lasa-ma sa-mi revin ca doar ce m-am trezit si daca nu uit scriu cate ceva :)) dar se merita! :) "POTI AVEA TOATA INCREDEREA EU N USUNT VREOUN FALS :) of Doamne ce prajit sunt si eu

Da-mi si mie link-ul ca sunt interesat sa fac o masa mare la domnisoara descrisa de tine !  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...