Sari la conținut

Laura - 0747831960


Postări Recomandate

Vizitator cupra.r
Reputație: 0

 

Fata a anuntat ca se intoarce dar nu a mai fost posibila revenirea ei.Zici că e nevasta voastra asa ii scoateti ochii sa mi bag pula , Laura incerca să te intorci cateva zile cu tarif 200/400 sa vezi câti dintre plângacii astia o sa te viziteze

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 25 minute, cupra.r a spus:

 

Fata a anuntat ca se intoarce dar nu a mai fost posibila revenirea ei.Zici că e nevasta voastra asa ii scoateti ochii sa mi bag pula , Laura incerca să te intorci cateva zile cu tarif 200/400 sa vezi câti dintre plângacii astia o sa te viziteze

Mersi frumos , dacă voi reveni prețurile vor fi aceleași 100/200 , Nu pot munci nu găsesc locația și nu-mi permit sa stau doar pe deplasări , sper sa ma înțeleagă toată lumea va pup și o seara frumoasa ❤️🙏🏾🙏🏾

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 15 minute, Lauralaura82 a spus:

Mersi frumos , dacă voi reveni prețurile vor fi aceleași 100/200 , Nu pot munci nu găsesc locația și nu-mi permit sa stau doar pe deplasări , sper sa ma înțeleagă toată lumea va pup și o seara frumoasa ❤️🙏🏾🙏🏾

Eu te am inteles...asteptam..succes..

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
16 hours ago, vitceibo said:

daca fata nu e pregatita pentru meserie , trec eu pe la ea sa o indrum , detaileaza.

Incepe cu curatenia in casa in primul rand, apoi cu igiena personala , treci la partea cu sexul oral in care isi foloseste dintii cu brio si nu are nici cel mai mic talent in arta asta,, asa sex oral prost nu am vazut in viata mea apoi la sex normal , explica i cum se sta capra, ca imi dadea impresia ca e Smeagle ,exact pozitia aia o avea, mai avea un pic si isi baga capul intre picioare , se cocosase in ult hal , iar eu ma chinuiam sa o bag acolo, se tot tragea , prima si singura pozitie in care am vrut sa o fut, nu a durat 1 minut pana sa ma ridic.

Actiunea per total , de cand am intrat si pana am plecat , maxim, maxim 10 minute, cu igienizat la baie, dezbracat, igienizat iar la baie dupa ce am scos prez , imbracat 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

ieri era in locatie cu alte multe fete linga spital , la spalatoria auto , aveam intentii bune cu ea dar mi-a taiat macaroana inca de la primele vorbe schimbate la telefon , asa incit am cam taiat-o de pe lista , chiar daca in locatia respectiva mai aveam o fata interesanta de rezolvat .

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 37 minute, vitceibo a spus:

ieri era in locatie cu alte multe fete linga spital , la spalatoria auto , aveam intentii bune cu ea dar mi-a taiat macaroana inca de la primele vorbe schimbate la telefon , asa incit am cam taiat-o de pe lista , chiar daca in locatia respectiva mai aveam o fata interesanta de rezolvat .

Nu cumva sta cu ea ❤️Irina❤️0742448595? Ca eu m-am conversat cu ea pe whatsapp și mi-a zis ca sta mai jos de spital, pe lângă franzelarie. I-am spus sa-mi facă pt astăzi o programare dar nu mi-a mai răspuns.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

da mihaita , cu irina, cu rania , cu inca o dragalasa pe care nu am bifat-o inca , acolo . cel putin am primit aceeasi adresa ,in blocul respectiv, e posibil sa stea separat in alt apartament dar nu am fost curios sa aflu .

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Mai sunt 2 fete la etajul 9 , una , vai de mama ei care cere 150 parca, pare mai tarancuta si neingrijita, si una care cere 200 fin , totul protejat, arata bine , are anunt pe publi, isi arata si fata, slabuta , bruneta , dulce tare, cel putin in poze , in realitate cred ca are vreo 30 ani , arata bine , cur , simpatica , doar ca m au atras mai mult pozele decat realitatea, erau imbracate de casa , colega neingtijita, statea pe un scaun , tigarea in gura , niciun stres pe ea . Pentr 200 fin totul protejat, am zis pas avand in vedere ca parea muuult mai dulce in poze

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 6 ore, mihaita2020 a spus:

Irina aia la care vroiam sa merg eu arata foarte bine, mi-a trimis și o poza, chiar era frumoasa și avea preturile 150 cu 300 și urma sa plece.

vad ca au pus anunturi doar pe deplasari .

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 55 minute, j0hnnybravo a spus:

Rania aia sta la C2, nu am mai ajuns, nu eram convins de recenziile de pe alte orase, desi erau de prin 2019 cica era praf la futut

eu am futut-o simbata si nu mi s-a parut praf deloc, dimpotriva, chiar m-a surprins, e foarte draguta la fata si la corp , nu ma mai chinui sa fac recenzii detailate pentru cei care sint prea pretentiosi si mai mult comenteaza decit fut .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...