Sari la conținut

Ts Beatrice 0757753783


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Acum e la Brasov cica

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/transexuala-donatella-deluxe/hii264hi4f197fi7ef66573hfi861iff.html

 

A mai avut si numele Donatella deluxe.

 

Beatrice transexuală de lux,Sexy si apetisanta cu buze carnoase si botoxate, piele fina si catifelată, par natural 100% (NU PERUCA),sani marimea 8 ,posterior obraznic si pofticios,extrem de feminina, înălțime 1.78, ,talie de viespe,epilată total venită dintr-o țară exotică sa iti ofere plăceri.
Activă/pasivă în funcție de cerintele tale.

Servicii-FARA GRABĂ
accept începători
accept SM-soft SM-hard

Eu sunt ceea ce îți doresti.Reala rafinată si experimentantă,fanteziile tale sunt dorințele mele. Îmi selectez clienți

Menționez că pozele acestui anunț sunt ABSOLUT 100% REALE!!! Sunați la 0757753783
Fac confirmare pe wapp pentru domni serioși

 

O fi reala?

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Da, e adevarata, am vazut-o pe whatsapp.
200 ron finalizarea, activa/pasiva.
Puneti careva pozele va rog!

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

Daa este reală este brăileancă și este o femeie top!!

 

Asta vă zice Afrodita..

 

Acum nu stiu dacă e anunțul ei !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din peste 21000 de vizualizări nu a fost 1 😀😀 sa dea recenzie pe aici... Nu contest ca ar fi reala dar... Peste 21000 și sa nu facă 1 o recenzie e dubios 😉😉. Am specificat nu contest realitatea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De altfel m-am uitat de curiozitate pe publi ce anunțuri sunt la rubrica și în afara de Sarah și Beatrice.... Nu prea ai ce alege...De altfel nici la Sarah nu se face nici o recenzie pe forum și vad ca e recomandata de Andreea..

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

De altfel m-am uitat de curiozitate pe publi ce anunțuri sunt la rubrica și în afara de Sarah și Beatrice.... Nu prea ai ce alege...De altfel nici la Sarah nu se face nici o recenzie pe forum și vad ca e recomandata de Andreea..

 

Asta cu recenzie este un vai ...

 

 

Numărat în 2 zile am avut 10 clienți doar de pe nimfomane ...

 

Și nu am nici o recenzie făcută plus câțiva sunt si clienți fideli .

 

Mi se mulțumește pe wapp pentru servicii și etc ..dar recenzie nu ...

 

Eu nu mă supăr clar nu am nevoie de recenzie mă bucur că mulțumesc omul și că și îmi mai revine...

 

 

Asa că asta cu recenzii e o mare prostie :)

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

De altfel m-am uitat de curiozitate pe publi ce anunțuri sunt la rubrica și în afara de Sarah și Beatrice.... Nu prea ai ce alege...De altfel nici la Sarah nu se face nici o recenzie pe forum și vad ca e recomandata de Andreea..

și cu tine acum :)) . Oamenii sunt discreții , se lasă recenzii doar la cele care o bagă în gât fără sau reducere ca la supermarket :)))) .
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .
ce treabă are sula cu prefectura ? . Vorbeam cu totul alt ceva , era vorba de Sara și tu îmi pui link cu alt cineva . Nu mă privește de alte persoane și nu cred că am recomandat eu circuri , Sara lucrează cu fața astupată pentru că ține la discreția ei . O cunosc personal așa că încredere apoi spune-mi cum a fost cu Sara nu altele ok .
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...