Sari la conținut

Recomandare tipe care inghit


Postări Recomandate

Imi pusesem mari sperante sa ajung la Eva de la top dar vad ca nu va reveni prea curand. Caut tipe care sa o faca natural cum am inteles ca facea ea, nu sa ceara extra ca si cum ti ar face o favoare. Sa o faca pt ca asa se face si pt ca vor.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dute la baba aia de la Titan, inghite sigur dar trebuie sa ai nervi de otel sa treci testele, are niste reguli ciudate rau, cica face oral 4k..😃😃 Se autointitulează albinuta, nu mi aduc aminte numele de scena

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

L-ai lamurit :)

Dute la baba aia de la Titan, inghite sigur dar trebuie sa ai nervi de otel sa treci testele, are niste reguli ciudate rau, cica face oral 4k.. Se autointitulează albinuta, nu mi aduc aminte numele de scena

Link spre comentariu

Eu nu pot sa cred ca sunt atat de putine care inghit

Crede-ma ca le numeri pe degete pe cele profi care stiu sa suga pula sa iti dea senzatia ca le place. Si alea sunt din garda veche, astea noi.... vor doar bani cu efort minim sub diferite pretexte.
  • Like 1
Link spre comentariu

Dute la baba aia de la Titan, inghite sigur dar trebuie sa ai nervi de otel sa treci testele, are niste reguli ciudate rau, cica face oral 4k..😃😃 Se autointitulează albinuta, nu mi aduc aminte numele de scena

Are cineva nr de tel? Sau anunțul? Eu nu o mai găsesc de ceva timp... și chiar o caut, super dama chiar este atenta la tine( te și spală pe jucărie) sa fie sigura și ff atenta dacă aveți nr de tel lăsați-l și la mine :-)

Link spre comentariu

sunt multe care inghit, chiar daca nu zic asta ! da-i o cautare dupa cuvinte cheie aici pe site si o sa gasesti

Am facut asta dar nu am gasit ce cautam eu si au fost putine rezultate. Poate am cautat prost.

 

Oricum multumesc de sugestii si daca mai aveti sunt binevenite

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...