Sari la conținut

Diana masaj 0770953990


Postări Recomandate

Vizitator bara77
Reputație: 0

salut, dupa o lunga perioada de abstinenta m-am riscat la posesoarea topicului, https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/diana-masaj/h69h903he7747f82113fiei4h8058d17.html, Tel cel din titlu...  ca o recomandare nu mergeti daca ati fost in carantina mult timp va termina imediat, chiar daca nu este fast fuck fatuca este foarte atragatoare si stie sa se faca placuta. Locatie Luceafarul, pozele sunt adevarate, arata foarte bine, inalta slim, sani marimea 3 bine conturati drepti si tari, se implica maxim geme da contre, scuipa pe cavaler etc ... pot spune ca au fost niste bani cheltuiti cu folos. hai sa vedem cum sa desfasurat actiunea. am sunat de 3 ori pana a raspuns (o zis ca o innebuneste telefoanele are peste 100 pe zi), spunea ca nu stie cum sa impace pe toata lumea si sa nu greseasca programarile ... ei bine dupa ceva indicatii am ajuns la locatie, zona este ok, spatii de parcare in zona etc... m-a intampinat la usa ...intr-un compleu fara chiloti, din prima am zis "vai de mine buna esti", am dat cadoul din propria initiativa si m-am cerut la dus... am stat la o tigara am povestit un pic ..pot spune ca e foarte dezghetata se poate vorbi orice, mi-a oferit ceva de baut dar am refuzat...

m-am intins pe pat si a venit peste mine ..mangaieri, saruturi tot tacamul, apoi m-am jucat un pic cu pasarica ....fara mirosuri, foarte faina in partea de sus are niste labii iesite un picut dar nu e deranjant ..dupa 10 minute am schimbat pozitiile eu peste si m-am bucurat de corpul ala superb ... apoi montat capison si a inceput un oral .... nu am lasat-o mult ...fiindca ma gata imediat ...si am trecut la misionar unde dupa 5 minute am terminat....

note...

Ofera si masaj dar eu am sarit peste ...in loc de masaj au fost mangaieri sarutari pe corp ... etc 

OP - 8 ...mai are un pic de invatat la capitolul asta.. dar este ok ... compenseaza prin implicare

NP - 9 mi-a placut se implica, vorbeste ...tot tacamul .....imi pare rau ca nu am putut mai mult a trecut o perioada prea lunga de timp...

apartament nou ...cu de toate ..prosop curat si uscat baie noua gel de dus

GFE -9 - foarte comunicativa, am aflat ca e din Timisoara

Cadou 200 1h , eu zic ca merita banii 

Dtd approx 40 minute, puteam sa mai stau dar ma grabeam 

De recomandat ...eu zic DA o sa revin dupa 15 ...

a spus ca mai ramane o perioada la noi ..dar nu stie cat ... 

SPOR

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

salut, dupa o lunga perioada de abstinenta m-am riscat la posesoarea topicului, https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/diana-masaj/h69h903he7747f82113fiei4h8058d17.html, Tel cel din titlu...  ca o recomandare nu mergeti daca ati fost in carantina mult timp va termina imediat, chiar daca nu este fast fuck fatuca este foarte atragatoare si stie sa se faca placuta. Locatie Luceafarul, pozele sunt adevarate, arata foarte bine, inalta slim, sani marimea 3 bine conturati drepti si tari, se implica maxim geme da contre, scuipa pe cavaler etc ... pot spune ca au fost niste bani cheltuiti cu folos. hai sa vedem cum sa desfasurat actiunea. am sunat de 3 ori pana a raspuns (o zis ca o innebuneste telefoanele are peste 100 pe zi), spunea ca nu stie cum sa impace pe toata lumea si sa nu greseasca programarile ... ei bine dupa ceva indicatii am ajuns la locatie, zona este ok, spatii de parcare in zona etc... m-a intampinat la usa ...intr-un compleu fara chiloti, din prima am zis "vai de mine buna esti", am dat cadoul din propria initiativa si m-am cerut la dus... am stat la o tigara am povestit un pic ..pot spune ca e foarte dezghetata se poate vorbi orice, mi-a oferit ceva de baut dar am refuzat...

m-am intins pe pat si a venit peste mine ..mangaieri, saruturi tot tacamul, apoi m-am jucat un pic cu pasarica ....fara mirosuri, foarte faina in partea de sus are niste labii iesite un picut dar nu e deranjant ..dupa 10 minute am schimbat pozitiile eu peste si m-am bucurat de corpul ala superb ... apoi montat capison si a inceput un oral .... nu am lasat-o mult ...fiindca ma gata imediat ...si am trecut la misionar unde dupa 5 minute am terminat....

note...

Ofera si masaj dar eu am sarit peste ...in loc de masaj au fost mangaieri sarutari pe corp ... etc 

OP - 8 ...mai are un pic de invatat la capitolul asta.. dar este ok ... compenseaza prin implicare

NP - 9 mi-a placut se implica, vorbeste ...tot tacamul .....imi pare rau ca nu am putut mai mult a trecut o perioada prea lunga de timp...

apartament nou ...cu de toate ..prosop curat si uscat baie noua gel de dus

GFE -9 - foarte comunicativa, am aflat ca e din Timisoara

Cadou 200 1h , eu zic ca merita banii 

Dtd approx 40 minute, puteam sa mai stau dar ma grabeam 

De recomandat ...eu zic DA o sa revin dupa 15 ...

a spus ca mai ramane o perioada la noi ..dar nu stie cat ... 

SPOR

felicitari bara77 :clapp  :clapp 

ai spart gheata la mandra.................adevaru ii ca nu arata rau in poze :feet pare interesanta :doggystyle 

spor sa ai in continuare :hihat

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Am fost la ea acum vreo 10 zile. asa mai la ceas de seara.
Nu am discutat pretul la telefon, la fata locului i-am pus pe masa 150 pt ca nu am avut eu vreme sa stau mai mult. Ar fi meritat minim o ora dar nu aveam cum, e o milfa care arata bine de tot, este inalta, pe tocuri era cel putin cat mine, lenjerie foarte sexy.

*pot sa zic ca-i place pula cu adevarat, am facut click din prima si asa a ramas pana la final

*oralul cu protectie dar a cerut voie sa o scuipe, stie bine sa-l faca asa, nu am avut probleme cu erctia

*a inceput cu LOT, gfe aproape de maxim 

*normal cu pasiune in toate pozitiile, foarte activa tot timpul, dadea contre si cand o penetram pe la spate  

*cred ca nu-i place sexul mai soft, eu mai nou merg in directia aia, dar cu ea a trebuit sa schimb abordarea si sa muncesc serios de tot, am efectuat trei pozitii
*e o placere sa simti cum te cuprinde cu picioarele alea lungi, asa am si finalizat la misionar

 

Per total o afacere buna, dar trebuie sa vorbesti cu ea cu multa atentie, pare un pic prea susceptibila, e posibil sa fie cu toane, totusi cu mine s-a comportat exemplar, cum spuneam de la inceput a existat compatibilitate. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea

Problema e că nu mai avem fete statornice ci numai călătoare.. N am idee ce nu le place aici la noi. Și care sunt consacrate în alte orașe vin stau 2-3 zile și pleacă apoi nu mai vin,altele mai la început de carieră încearcă la Oradea după o săptămână maxim pleacă în alte orașe și acolo frecventează mai des. Altele își iau zborul spre țările calde. Mă refer la cele care merita vizitate de noi. Nu i dau seama ce le sperie in Oradea.....doar nu i ciuma neagra sau Covid3.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...