Sari la conținut

Haifa


Postări Recomandate

  • Oras:privat
  • Oras:privat

dai 7 la oral ca n-ai simtit "mai nimic"?

dca simteai ceva dadeai 10 si daca era fabulos nota era 12?

:iagree Sunt pe aceeasi lungime...Si eu am rugamintea sa fiti mai exigenti cu notele, ca sa intelegem ceva.. :bow

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

:iagree Sunt pe aceeasi lungime...Si eu am rugamintea sa fiti mai exigenti cu notele, ca sa intelegem ceva.. :bow

Ca sa fim obiectivi si sa nu mai fie probleme, putem sa facem o comparatie cu unele care au facut un oral de nota 10 (Silvia - milful din Mihai Bravu sau Izabela care a fost la top). Comparatia cu ele nu o avantajeaza pe Haifa, care face un oral de maxim nota 6.

 

Eu am fost la ea de mai multe ori in luna mai, am fost multumit de servicii si de faptul ca era vorbareata si foarte amabila. Mi-a placut si ca fizic, pentru suma de 100 lei era ok. Am mai incercat sa merg prin septembrie, m-a pus sa ma duc degeaba pana acolo, nu a mai raspuns la telefon, mai era unul care astepta langa bloc ca mine, asa ca nu o voi mai vizita niciodata.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Si eu am fost la ea data trecută cand a venit in Ploiesti , doar ca din pacate mie mi-a raspuns la tel si am urcat in casa... am spus din pacate pentru ca as fi preferat sa iau teapa , eu am fost primul ei client la prima ei venire in oras , eu am fost primul care a laudato pentru felu in care se comporta cu clientul si pentru niste servici chiar BUNE insa tot eu trebuie sa recunosc ca la reintoarcerea ei ia mai ramas doar vorbaria in rest serviciile au scazut considerabil de-la o fata care pntru mine era de nota 8.50 la general a ajuns la nota 6.50 ... FOARTE MARE DIFERENTA DIN PACATE

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...