Sari la conținut

Just_Mara 0799.240.741


Postări Recomandate

Eu nu înțeleg de unde ati dedus voi ca Adrian este personajul negativ ?

Eu daca am facut acel topic , a fost doar sa îndepărtez acel obsedat de mine... sa cer un sfat . Nu sa intrati in viața mea cu bocancii. Nu sa puneți poze cu părinții și copiii mei.

Ce dracu?! Veniți la mine sa ma plătiți pentru sex nu sa faceti investigații ale arborelui genealogic!

Pai am dedus ca adrian e personajul negativ pt ca e un bosorog cu cazier care a sucit mintile unei pustoaice cu 2 copii
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai am dedus ca adrian e personajul negativ pt ca e un bosorog cu cazier care a sucit mintile unei pustoaice cu 2 copii

în primul rând, omusorul asta n-are nici o pată. Cazier curat. În plus nu va fute pe voi grija cu cine mă frec eu. Este fix problema mea cu cine stau. E viata mea. E pizda mea ! Ce dracu va tot băgați atâta in seamă?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Este un barbat care isi da femeia la pula. Daca te iubea zicea,, hai sa muncim mai mult", va luati 2 joburi, nu gaseati, nu ajungeau banii, plecati in vest, munceati cat era nevoie, faceati o sparla, vindeati gucci fake, dar nu te lasa la pula

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ce face el e ilegal. Se numeste exploatarea persoanelor vulnerabile. E o tehnica folosita de toti proxenetii. Si intr-un final toti proxenetii ajunt acolo unde le e locul, deci si baiatul asta va pati la fel...

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Eu nu înțeleg de unde ati dedus voi ca Adrian este personajul negativ ?

Eu daca am facut acel topic , a fost doar sa îndepărtez acel obsedat de mine... sa cer un sfat . Nu sa intrati in viața mea cu bocancii. Nu sa puneți poze cu părinții și copiii mei.

Ce dracu?! Veniți la mine sa ma plătiți pentru sex nu sa faceti investigații ale arborelui genealogic!

A zis bine Irina sa iti dai doua palme si sa te trezesti! Cand te-ai facut curva, credeai ca va fi totul roz si nu va afla nimeni viata ta personala? Esti vedeta asta e, asuma-ti si riscurile, nu doar avantajele. Unor clienti care te ridica in slavi, le-ai dat detalii din viata privata. Iar ai gresit!

Lasa sa vada toata lumea din ce mediu ai venit.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este un barbat care isi da femeia la pula. Daca te iubea zicea,, hai sa muncim mai mult", va luati 2 joburi, nu gaseati, nu ajungeau banii, plecati in vest, munceati cat era nevoie, faceati o sparla, vindeati gucci fake, dar nu te lasa la pula

Munca e grea, boss😒
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

în primul rând, omusorul asta n-are nici o pată. Cazier curat. În plus nu va fute pe voi grija cu cine mă frec eu. Este fix problema mea cu cine stau. E viata mea. E pizda mea ! Ce dracu va tot băgați atâta in seamă?

Ce limbaj de mahala ai!

Iti meriti soarta pe bune!

Bine ca nu am ajuns la tine! Bleahhhhh

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:......
  • Oras:......

A zis bine Irina sa iti dai doua palme si sa te trezesti! Cand te-ai facut curva, credeai ca va fi totul roz si nu va afla nimeni viata ta personala? Esti vedeta asta e, asuma-ti si riscurile, nu doar avantajele. Unor clienti care te ridica in slavi, le-ai dat detalii din viata privata. Iar ai gresit!

Lasa sa vada toata lumea din ce mediu ai venit.

nasol ca se cuplează cu ei...pleaca la mare ,etc
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

în primul rând, omusorul asta n-are nici o pată. Cazier curat. În plus nu va fute pe voi grija cu cine mă frec eu. Este fix problema mea cu cine stau. E viata mea. E pizda mea ! Ce dracu va tot băgați atâta in seamă?

Draga Mara, intr-adevar, e viata ta si trebuia sa o pastrezi pentru tine. Dar tu ai fost cea care a gresit, inca de la inceput, cochetand cu clientii si - probabil pentru a-i impresiona si a-i prinde in mreje - aratandu-le ceea ce nu ar fi trebuit sa stie. Si nu numai despre tine, dar, intr-o indiscretie cu totul condamnabila, si despre altii din anturajul tau privat.

Ai facut asta cu multi, nu numai cu Dragos.

Probabil ti s-a parut interesant sa te joci de-a pisica si soarecii, ca sa-ti testezi armele de seductie. Si probabil ti s-a parut amuzant sa invarti barbatii pe degete (pe cei cu care ti-a mersl)

Nu stiu la ce te-ai asteptat tu, dar exista o vorba: "cine seamana vant, culege furtuna".

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Deci taranca aia chiar e raposata de ma-ta a ta si a Mihaelei.. bun

Alta antrebare, mihaela a avut alt tata de o cheama dogaru an loc de balan? Sau tot pe marian, ca prea semananti

Si ultima, cum o cheama pe sora mica si cand o vem vedea pa forum? Sper ca la primu ciclu sa o bagati pa munca sa fie fresh teen , la propriu! Ehuheuheuhe

Pana diseară voi fi în fata magazinului tau, in cazul în care ma înșel si nu ești tu ala, daca mai aduci vre-o data vorba de mama pe aici, jur pe mormântul ei, chit ca muncesc o luna sa platesc niste baieti pricepuți in ale hakerit-ului sa te găsească, o sa belești pula grav. ;)

Te-am tot lasat in pace, dar vad ca nu iti vezi de treaba ta. Si bati in puncte sensibile grav, nu vei fi nici primul si nici ultimul gunoi care va avea de suferit din cauza asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va rog eu mult, lasati-o pe Irina... vreau din nou la ea si daca o agitati nu mai iese nimic calumea. :) O vreau relaxata sa faca treaba buna...si nestresata.

Personal pe mine nu ma intereseaza viata personala a nimanui, scopul acestui site fiind doar de a verifica ce futi inainte, prin prisma review-urilor altora.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Ce plm o tot lungiti atata? E weekend.

Lasati toate neamurile sa se bucure de soare, inclusiv alea de se f.... prin c-ta si se dau lovite.

Reveniti de luni cu piz... si pu... spalate.

Apa spala tot.

Hai weekend fain tuturor, pasarici stramte si ciocane tari va doresc.

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

în primul rând, omusorul asta n-are nici o pată. Cazier curat. În plus nu va fute pe voi grija cu cine mă frec eu. Este fix problema mea cu cine stau. E viata mea. E pizda mea ! Ce dracu va tot băgați atâta in seamă?

 

Haaa.. cat de penala poti fi.. acum am vazut asta.

Pisi, pe topicul ala unde sau postat tot felul de poze, informații personale, poze cu părinți/frați nu ai spus nimic,

Dar aici cum sa legat cineva de moșulică aka fishy al tău , imediat ai luat foc.

Pai ce ai facut bobita, mai si pretenția sa nu ma mai iau de tine pe forum?

Pai nu meriți tu ciufulita grav?

Vai de capul tău!

Daca as fi văzut asta ieri, nu as fi zis sa nu ne intalnim aseară. ;)

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

si crede-ma ca ar trebui sa imi multumesti pentru micile hartuiri online pe care ti le fac, Mihaela, nu se compara cu tratamentul cu penicilina si cu rezultat pozitiv de sifilis pe viata, pentru ce mi-ai facut tu cu sofie cur misto mie

Sa inteleg ca a insistat Irina sa o futi pe Sofie nu? Chiar te-a obligat probabil.......

Link spre comentariu

Sa inteleg ca a insistat Irina sa o futi pe Sofie nu? Chiar te-a obligat probabil.......

am fost la ea fara sa stiu ce relatii au una cu alta,

sofie cur sifiliticos s-a casatorit cu Adrian Dobrinescu si i-a iesit sifilis la analize dar in loc sa se trateze a continuat sa lucreze, Mihaela Dogaru a aflat despre asta inca de atunci dar a ascuns lucrul asta pana cand i-a zis matroancei sale Irina Ruxandra randunica si aia le-a sifonat pe ambele pe forum

dupa ce m-am tratat am stat un timp, pana cand am reusit sa ma programez prima data la ea, fara sa ma cunoasca, si asa am intrat pe facebooku ei de pe telefon si am aflat totul despre ea si am pus pe forumul escroace, parca s-au aliniat planetele primavara asta, ca urma sa o fac aici dar am lasat-o pe ea sa deschida topic despre cum este santajata acolo si mi-a facut treaba mai usoara

Link spre comentariu

si crede-ma ca ar trebui sa imi multumesti pentru micile hartuiri online pe care ti le fac, Mihaela, nu se compara cu tratamentul cu penicilina si cu rezultat pozitiv de sifilis pe viata, pentru ce mi-ai facut tu cu sofie cur misto mie

Eu doar citesc topic-ul, dar ceea ce ai scris aici m-a facut sa deschid ochii. Din cate stiu, exista tratament pentru sifilis si se poate vindeca, de ce spui "pe viata"?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...