Sari la conținut

Just_Mara 0799.240.741


Postări Recomandate

Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Doar pe whatsapp fac programarile:))

Problema cu dantura e in curs de rezolvare...Mai durează cca 2 saptamani.

Nu e valabil pt Dragoș

:*

Foarte rau ca doar whatsapp!
Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Poate ne zice Dragoș

Va raspuns fata.....acum poate sunteti multumiti . In rest nu primeste ea,, prosti".......doar smecheri adevarati cu,, scoala"

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Continui sa fi penibil varule an continuare

Nu vei fii Adrian niciodata, nu ati va arata dragostea adevarata niciodata tie si nu o fei fute fara guma vreodata nu ai vei trezi niciodata instinctele primare feminine cum o face Adrian masculu alfa feroce

Canta la alta masa, cu timpul vei anvata cum e sa pierzi sa ati doresti ceva atat da mult doar casa dai gres la fel de mult

Teama-te da el, fugi da el, destinul ajunge oricum, si al cheama Adrian

Multumesc de info :)))). Nici nu cred ca as vrea dupa toate cele auzite. Esti fratele lui geaman? :))))
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Foarte frumos din partea ta sa iti vezi de treaba in continuare dupa ce ai târât in rahat atâția oameni, mai întra și tu pe topicul acela cu care ai vrut sa te faci cunoscuta și sa iesi in evidenta ca "mor" oameni dupa tine și vezi ce poze se postează pe acolo, apoi da-ti doua palme peste ochii și revino cu picioarele pe pământ ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Foarte frumos din partea ta sa iti vezi de treaba in continuare dupa ce ai târât in rahat atâția oameni, mai întra și tu pe topicul acela cu care ai vrut sa te faci cunoscuta și sa iesi in evidenta ca "mor" oameni dupa tine și vezi ce poze se postează pe acolo, apoi da-ti doua palme peste ochii și revino cu picioarele pe pământ ;)

Despre ce topic este vb?!?
Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Foarte frumos din partea ta sa iti vezi de treaba in continuare dupa ce ai târât in rahat atâția oameni, mai întra și tu pe topicul acela cu care ai vrut sa te faci cunoscuta și sa iesi in evidenta ca "mor" oameni dupa tine și vezi ce poze se postează pe acolo, apoi da-ti doua palme peste ochii și revino cu picioarele pe pământ ;)

Am vz ieri poza de care spui, intre timp a disparut. Mara are legatura cu mizeria aia? Razbunarea ei? Cam naspa. Acum ca sa te cert iar dupa ce ti-am repetat de zeci de ori...nu mai aduce in bransa prietene, rude, plm, care iti cunosc viata personala.
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vz ieri poza de care spui, intre timp a disparut. Mara are legatura cu mizeria aia? Razbunarea ei? Cam naspa. Acum ca sa te cert iar dupa ce ti-am repetat de zeci de ori...nu mai aduce in bransa prietene, rude, plm, care iti cunosc viata personala.

Eu am inteles ca e razbunarea tipului de care si-a batut joc, indragostitul. Pana la urma ele sunt rude(sau chiar surori?), de ce ar pune poze din familie?
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Am avut prostul obicei sa urmaresc cateva topice mai atent in trecut. Cate rubedenii se invart pe aici.... pfai, e un adevarat cuib de verisoare si nepoate. Un intreg arbore genealogic nu gluma.

Nici nu vreau sa ma gandesc cate poze si postari au fost sterse si pe care nu le-am vazut. 🤪

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Eu am inteles ca e razbunarea tipului de care si-a batut joc, indragostitul. Pana la urma ele sunt rude(sau chiar surori?), de ce ar pune poze din familie?

Plm e o varza cu carne....asa e cu rubedeniile
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Am vz ieri poza de care spui, intre timp a disparut. Mara are legatura cu mizeria aia? Razbunarea ei? Cam naspa. Acum ca sa te cert iar dupa ce ti-am repetat de zeci de ori...nu mai aduce in bransa prietene, rude, plm, care iti cunosc viata personala.

Esti pe lângă subiect, mergi la DG si vezi topicul creat de d-soara.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu înțeleg de unde ati dedus voi ca Adrian este personajul negativ ?

Eu daca am facut acel topic , a fost doar sa îndepărtez acel obsedat de mine... sa cer un sfat . Nu sa intrati in viața mea cu bocancii. Nu sa puneți poze cu părinții și copiii mei.

Ce dracu?! Veniți la mine sa ma plătiți pentru sex nu sa faceti investigații ale arborelui genealogic!

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Sfarsitul telenovelei va fi asa: adrian, personajul negativ, ajunge la inchisoare, dragos primeste o a doua sansa si se casatoresele cu printesa, cele doua fete de impaca si lucrurile revin la normal.

,, Indragostitul" nu va avea niciodata de a face cu mizerii de genul ala! Asa cum niciodata nu voi vb de rau nici pe Mara sau alta fata vizitata vreodata! Ce stiu eu, voi sti doar eu! Cat priveste restul.......am promis ceva la o serie de oameni de calitate asa ca ma opresc aici! In ce o priveste pe Mara e libera sa faca ce vrea cu viata ei!

Link spre comentariu

Vizitator juanstein
Reputație: 0

Plm, in loc sa se futa, Mara sta sa faca topice cu toti nebunii care trebuiesc inchisi la ospiciu.

Eu spun sa citesti topicul cu atentie si vei intelege.....nu doar ce vrea ea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...