Sari la conținut

Just_Mara 0799.240.741


Postări Recomandate

Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

No comment...

Csf? N-ai csf?

E clar ca nu am cu cine vorbi.‍♀

Avand in vedere ca topicul tau e compromis si aici va fi doar subiect de caterinca dupa minunatele postari cu conversatiile indragostitului-stii ce zic-ar fi mai bine daca mai vrei sa activezi sa faci un rebranding total(poze, anunt, etc..) iar analizele arata-le clientilor doar,daca ti-o vor cere. Si daca e clar ca nu ai cu cine vorbi nu o mai fa, ca de tine depinde. Viata ta personala te priveste si nu ar trebui sa devina subiect de discutie. Parerea mea! Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Frumos, dar nu pe el il futem 🤣🤣🤣

Cum plm sa pui analizele unuia când ea se prostitueaza cu o grămada pe zi? E clar ca ceva se ascunde. Lipsesc multe analize importante gen secreție vaginală, exudatele, chlamydia, etc

Oare ne crede fraieri?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum plm sa pui analizele unuia când ea se prostitueaza cu o grămada pe zi? E clar ca ceva se ascunde. Lipsesc multe analize importante gen secreție vaginală, exudatele, chlamydia, etc

Oare ne crede fraieri?

aceste analize sunt doar la sânge :*

Asta ati cerut... sifilisul

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum plm sa pui analizele unuia când ea se prostitueaza cu o grămada pe zi? E clar ca ceva se ascunde. Lipsesc multe analize importante gen secreție vaginală, exudatele, chlamydia, etc

Oare ne crede fraieri?

post-325096-0-55007400-1598084722_thumb.jpg
Link spre comentariu
Vizitator blank page
Reputație: 0

Tot ii luați apărarea dar dacă vă prindea garda cu ea in pat când era **spam editat**, adică până acum câteva luni ghici cine dădea cu subsemnatul zilnic pe la politie? Din păcate legea nu ține cu noi, cică noi suntem obligați să verificăm că e majoră.

 

Așa că ziceți un mare mulțumesc cei care ați fost pe la ea când era **spam editat**ă.

 

Acum, că știu sigur că e majoră parca i-aș da o muie, cum o face? E OK? Merită deranjul?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator blank page
Reputație: 0

Tot ii luați apărarea dar dacă vă prindea garda cu ea in pat când era **spam editat**, adică până acum câteva luni ghici cine dădea cu subsemnatul zilnic pe la politie? Din păcate legea nu ține cu noi, cică noi suntem obligați să verificăm că e majoră.

 

Așa că ziceți un mare mulțumesc cei care ați fost pe la ea când era **spam editat**.

 

Acum, că știu sigur că e majoră parca i-aș da o muie, cum o face? E OK? Merită deranjul?

Văd că nu se afișează acel cuvânt, e făcut un block automat.. sub acel **span editat** e echivalentul a "sub 1 8 ani"

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Ultimele analize postate sunt ale tale?

In document, apare vârsta de 18 ani, iar in prima ta postare scrie ca ai 20. Poti clarifica, te rog?

Au spus multi altii ca totul e fake la fata asta. O minciuna care va face poc! Era clar ca analizele sunt false.
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu cred ca analizele sunt false, ci doar a mintit in legatura cu varsta. Foarte probabil sa fi avut mai putin cand a inceput.

 

Copile de nici 18 facute prostituate de catre dubiosi de 53 de ani. Imi vine sa vomit.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...