Sari la conținut

Evelin 0742313192


Postări Recomandate

din luna mai, pana acum , nu ne.ai spus nimic...nu..MAI NIMIC..CI CHIAR NIMIC...acum te credem pe cuvant ca ai fost emotiva, sfioasa, nu ai stiut de forum...dar...ceva concret , cara sa duca la o recenzie regulamentara...ne prezinti? te rugam frumos..fac abstractie de cei atotstiutori despre tine!!!! vad ca citesti/ai citit,urmaresti si comentezi..please, enjoy us!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tiglina1
  • Oras:Tiglina1

 

Buna! Numele meu este bianca și începând de azi voi activa in Galati.

Am 22 de ani, sunt o tipa sociabilă, tandră și nu îmi place GRABA. ( sunt de părere ca “ graba strica treaba” ) :))))

Serviciile mele: OP/ON (in funcție de igiena) 

Finalizare corporală

NP (( nu fac neprotejat indiferent de suma oferită)) accept aproape orice poziție

URO ACTIV ( 100 lei extra )

Tarife:

30 min - 100 finalizarea 

60 min - 200 lei (2 finalizari)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tiglina1
  • Oras:Tiglina1
Acum 2 minute, Grecux a spus:

Scuze greseala mea.am accesat linkul de anul trecut de pe forum.

Nici o problemă 😊 urmează să m

 

Acum 8 minute, elprofesoare a spus:

😊😊 multumesc

Link spre comentariu

Pasarica e veche in peisaj. A inceput acum vreo citiva ani, cu 50 numarul.... la vremea aia era chinuta de o acnee de care pare, din poze, sa fi scapat.

Faza cu sunt de părere ca “ graba strica treaba” e relativ discutabila, intru-cit are inclinatii spre asa ceva. Dar  daca esti putin ferm, se comporta decent. La vremea respectiva, era primul venit primul servit. Dar per total nu am avut de ce sa fiu nemultumit.... pentru 50RON un futai bun, cu un oral decent. Sper sa nu fi involuat si sa fi prins arfe de diva.

Nu cred ca are mai mult de 1.5m ;) niste ochi frumosi si niste titze cum eu rar am vazut. Acum e posibil sa nu mai fie asa superbe, pt ca e functie de kilometraj si probabil in ultimii ani s-a adunat ceva 😉

Daca a evoluat la atitudinea proclient, ca sa corespunda cu ce spune mai sus, se poate sa merite. Pentru cei carora le plac astea miniaturale, e clar buna de pula.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tiglina1
  • Oras:Tiglina1
Acum 9 minute, max6969 a spus:

Pasarica e veche in peisaj. A inceput acum vreo citiva ani, cu 50 numarul.... la vremea aia era chinuta de o acnee de care pare, din poze, sa fi scapat.

Faza cu sunt de părere ca “ graba strica treaba” e relativ discutabila, intru-cit are inclinatii spre asa ceva. Dar  daca esti putin ferm, se comporta decent. La vremea respectiva, era primul venit primul servit. Dar per total nu am avut de ce sa fiu nemultumit.... pentru 50RON un futai bun, cu un oral decent. Sper sa nu fi involuat si sa fi prins arfe de diva.

Nu cred ca are mai mult de 1.5m ;) niste ochi frumosi si niste titze cum eu rar am vazut. Acum e posibil sa nu mai fie asa superbe, pt ca e functie de kilometraj si probabil in ultimii ani s-a adunat ceva 😉

Daca a evoluat la atitudinea proclient, ca sa corespunda cu ce spune mai sus, se poate sa merite. Pentru cei carora le plac astea miniaturale, e clar buna de pula.

Stai linistit  , sunt la fel de frumoși..  Si nu cred ca înălțimea e vreo problema

Link spre comentariu
  • Oras:Tiglina1
  • Oras:Tiglina1
Acum 15 minute, max6969 a spus:

Pasarica e veche in peisaj. A inceput acum vreo citiva ani, cu 50 numarul.... la vremea aia era chinuta de o acnee de care pare, din poze, sa fi scapat.

Faza cu sunt de părere ca “ graba strica treaba” e relativ discutabila, intru-cit are inclinatii spre asa ceva. Dar  daca esti putin ferm, se comporta decent. La vremea respectiva, era primul venit primul servit. Dar per total nu am avut de ce sa fiu nemultumit.... pentru 50RON un futai bun, cu un oral decent. Sper sa nu fi involuat si sa fi prins arfe de diva.

Nu cred ca are mai mult de 1.5m ;) niste ochi frumosi si niste titze cum eu rar am vazut. Acum e posibil sa nu mai fie asa superbe, pt ca e functie de kilometraj si probabil in ultimii ani s-a adunat ceva 😉

Daca a evoluat la atitudinea proclient, ca sa corespunda cu ce spune mai sus, se poate sa merite. Pentru cei carora le plac astea miniaturale, e clar buna de pula.

Și lumea se mai schimba, mersi de intelegere

Link spre comentariu

In nici un caz fetita inaltimea sa fie o problema.... pentru mine a fost unul din motivele pentru care te-am vizitat.

Cit despre titze... te cred pe cuvint, desi esti probabil subiectiva 😉 Asta daca nu cumva postezi o fotografie care sa ne demonstreze ce spui. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tiglina1
  • Oras:Tiglina1
Acum 5 minute, max6969 a spus:

In nici un caz fetita inaltimea sa fie o problema.... pentru mine a fost unul din motivele pentru care te-am vizitat.

Cit despre titze... te cred pe cuvint, desi esti probabil subiectiva 😉 Asta daca nu cumva postezi o fotografie care sa ne demonstreze ce spui. :)

O sa postez curand😁😝

Link spre comentariu

  • Oras:Tiglina1
  • Oras:Tiglina1
Acum 10 minute, max6969 a spus:

Ok... da' vezi sa nu fie alea pro din Germania, care la vremea respectiva ne-au facut sa credem ca-s ciordite. ;) Ulterior ne-am convins ca-s ale tale. 😉

 

Nu le mai am pe alea 😂😂dar cand o sa învăț cum se pun poze o sa pun😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...