Sari la conținut

A fost cineva pe la Leyla 0738 079 567


Vizitator pizdosul99

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O sti?

Astăzi fiind cu ceva treabă in zonă , am sunat pe leyla

Ajuns la locație, observ ca nu un bărbat de etnie coboară si se suie într-o mașină stand afara..whatever nu ma interesa daca era impresarul sau "iubitul" ei. Imi deschide usa o tipă plinuță bine , mult mai plina ca in poze , 1,60 înăltime, intr-o rochiță alba si papuci cu puf , pierce in buza superioară, buze mari , tatuaj pe gat.. ca si prestație, oral neprotejat deep ,atentie la 00 , a cerut +50 pentru oral nep , apoi intors caprita si finalizat in balonas. Face si anal pentru inca +50 in plus .. Nu ma tentat.

Per total merita încercată.

 

Note locație 9

Igiena 10

Oral nep +50 in plus

Cadou 150 leuti

Dtd 15min

Primea mesaje si răspundea in timpul acțiunii aici are un minus , posibil de la iubi i-am atras atenția sa lase tel si ca reacție mi-a zis sa ma concentrez sa termin...

 

Poate pe viitor isi mai revizuieste putin comportamentul dar pentru aspectul doggy având curu bombat merita vizitată odata..

Aaa am uitat sa adaug are silicoane

Link spre comentariu
Vizitator sorina80
Reputație: 0

Am fost și eu la leyla, fata ii super ok și comunica cu drag și te face sa te relaxezi,știe ce face,de revenit! Merita!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost și eu la leyla, fata ii super ok și comunica cu drag și te face sa te relaxezi,știe ce face,de revenit! Merita!

Asta am zis si eu merita vizitată macar o data doar ca sa isi mai remedieze putin treava cu mesajele cu "iubi" si statu pe ceas cand suna tel. In rest e ok are un fund bestial

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Bună seara. În sfârșit mi am făcut și eu cont. Draga jajajax, eu nu umblu cu accesorii, pești, proxeneți, animale de companie etc. Oamenii care ma cunosc știu destul de bine ca e o totala aberație ceea ce tu ai specificat mai sus. Nu am făcut și nici nu fac anal, iar oralul neprotejat nici gând, eu cred ca tu ești un peștișor foarte micuț care nu are destulă "pâinică" și incearca sa facă reclama proasta fetelor independente. Dacă tot folosești forumul scrie ceea ce e corect și adevărat dacă nu stai dragule în banca ta. Iar pt oamenii care m au vizitat îmi cer mii de scuze ca a trebuit sa mi ies din caracter sa vorbesc cu asa specimen. O săptămână cât mai splendida sa aveți.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Buna 😘 😘 .

Program : 09h - 02h

Preț :

100-15min fin

150-30min 1fin

250-1h 2fin

Servicii : Oral protejat , normal protejat , diferite poziții , 69 , sărutări corporale din partea voastră , masaj de relaxare doar la h . Nu prestez alte servicii !

Programările se fac doar telefonic . Răspund la mesaje doar persoanelor pe care le cunosc . Mulțumesc frumos , sa aveți o seara splendida 😘😘â¤ï¸

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...