Sari la conținut

matura 33 de ani 0749419815


Vizitator micesteanu

Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Am fost in trecere prin Alba si am sunat la titulara topicului dar din start am zis passsssss. Sa rastit la mine de zici ca i-am omorat pisica,nu apucam sa zic nimic frate. Am zis multumesc la revedere

Link spre comentariu

Salut baieti,am.sunat-o.pe tipa,in prima faza zice ca ea mi-a dat ocupat desi mie nu mi s-a inchis telefon,a 2 oara am.vazut ca mi-a dat desi credeam ca lucreaza,am.zis mai sun odata si raspunde rastita "voi astia din alba sunteti obsedati" , i-am.zis domnisoara ti-am.vorbit.frumos,poti sa.raspunzi sa-i.spui.omului frumos "omule nu mai lucrez" ,deci iti dai seama doar.dupa cum.vorbeste !

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Oras:Romania
  • Disponibila

 

Serviciile nu.s asa rele...are si recenzii bune..ca e mai rea de gura ...asa ca oltencele...e alta treaba...dar dacă o iei cu atenție...e de treaba![/quote

Ai uitat pe deasupra sa specifici ca zice sa nu dai tare dupa cum scriu unii mai sus🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 3 ore, bogdanm85 a spus:

Am sunat-o am facut programare am zis ca plec spre ea cand ajung in alba ma ia la rost ca a trecut un ceas aroganta maxima asa ca pas de evitat

Nu ai pierdut nimic .Am fost la ea pozele sint reale,dar prestatia e fast furios:))

Du-te la blonda Antonia vine mâine in Alba  o sa vezi acolo ce fel de femeie e super...excelează la toate capitolele iar de oral nu mai zic nimic ..Nu o întrece  nici una .

 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Oras:ETIOPIA
  • Oras:ETIOPIA

A revenit de cateva zile.

Eu am fost la ea de cateva ori și în urma cu un an jumate când venea la Alba.Am fost și acum .

Fata e ce trebuie.

Oral bun.Normal bun.

Accepta orice poziție.

Nu te grăbește deloc.Intitdeauna am stat la un suc înainte de acțiune.

Dacă te porți frumos cu ea este o adevărată doamna.

Eu voi reveni la ea.

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Deutschland
  • Oras:Deutschland

Din moment ce iti spune sa nu dai tare si e pe telefon non stop cat stai cu ea , eu zic ca e la de evitat 

 

 

 

 

Avem alte fete care chiar merita , nu comenteaza si nu stau pe telefon cat esti acolo , nu fac recomandari ca iar zice lumea ca is peste ..

 

 

 

 

DE EVITAT!DE EVITAT!DE EVITAT!DE EVITAT!

DE EVITAT!DE EVITAT!DE EVITAT!DE EVITAT!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Salut. Am ajuns in Alba, am văzut anunțul,am sunat și am făcut programare. Am ajuns la locație undeva pe Emil Racovita...pozele îi aparțin, o tipă înaltă, blonda, tatuată, cu igiena corespunzătoare.

Ajuns in apartament,am achitat 150 pentru o finalizare și după ce a luat bani am primit aroganta!!! (Zicea că are ceva meci pe tik-tok și să trecem la treabă că trebuie să intre în jumătate de oră) . Un vocabular ce lasă de dorit! S-a schimbat 180⁰!  

O.n: nota 6 fara implicare, mai mult laba!

n.p : nota 7 priveliște faina(capra) am finalizat rapid.

Pentru palmares este ok! Nu as mai reveni!

Imi plac tipele înalte asta fiind motivul pentru care am vizitat-o in ciuda recenziilor negative citite aici pe forum.

Link spre comentariu

Vizitator micesteanu
Reputație: 0
55 minutes ago, Rachet said:

Salut. Am ajuns in Alba, am văzut anunțul,am sunat și am făcut programare. Am ajuns la locație undeva pe Emil Racovita...pozele îi aparțin, o tipă înaltă, blonda, tatuată, cu igiena corespunzătoare.

Ajuns in apartament,am achitat 150 pentru o finalizare și după ce a luat bani am primit aroganta!!! (Zicea că are ceva meci pe tik-tok și să trecem la treabă că trebuie să intre în jumătate de oră) . Un vocabular ce lasă de dorit! S-a schimbat 180⁰!  

O.n: nota 6 fara implicare, mai mult laba!

n.p : nota 7 priveliște faina(capra) am finalizat rapid.

Pentru palmares este ok! Nu as mai reveni!

Imi plac tipele înalte asta fiind motivul pentru care am vizitat-o in ciuda recenziilor negative citite aici pe forum.

Sincer, dupa ultimele postari nu as parcurge in nici un caz cei 30 de km care ma despart de Alba pentru o vizita.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...