Sari la conținut

Vizita Dalia Rep Moldova 70 LEI ORAL neprotejat cu finalizare orală prin inghitire sau 100 lei tacam complet inclusiv


Postări Recomandate

  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș

Am marcat la domnisoara ! :) E un demon un drac gol fire impulsiva .Lucreaza la Arad

 

Atras in primul rind de remarcile despre oralul de senzatie pe care il face dar mai ales despre deep si ca face finalizare orala m-am decis sa ii fac o vizita.

Primul contact pe whatsapp unde i-am cerut si niste poze mia dat pozele ce le avea pe public. I-am zis de altele mi-a dat pana la urma dupa cateva insistente.

La cateva zile dupa am avut trecere prin Arad am sunat nu a raspuns din prima mi-a dat bip am vorbit si m-am programat peste aproximativ 2 ore.Am depasit alea doua ore cu traficu la care era si primesc un mesaj dur daca mai ajung sau nu ca altfel ma blocheaza si ca alta ocazie nu mai am.

Am ajuns in final la fata locului am sunat din nou pt a ma ghida spre locatie.

Am urcat la ea m-am asezat jos pe fotoliu si in scurt timp i-am spus sa recapituleze ce ofera si pe cat timp. Mi-a zis ca nu lucreaza la ora momentan .

Cu aceeasi atitudine impulsiva mi-a confirmat paleta de servicii apoi i-am zis ca eu nu am sunat de pe public 24 ci ca am gasit numarul ei aici si de aceea am inceput initial pe whatsap.

Cind i-am spus ca de pe nimfomane am simtit-o brusc cum se crispeaza. Dar intr-un sens oarecum constructiv din atitudinea aia de demon s-a transformat usor într-o alta personalitate cum a deventit extrem de atenta cu ce spune si cu ce face pt a nu gresi . De unde am dedus ca citeste atenta ce se discuta despre ea pe aici dar si ca o intereseaza.

 

Din discutie a reiesit ca e deranjata de unii care scriu despre ea fara ca macar sa ii fi trecut pragul infine dar eu i-am precizat ca am cautat-o tocmai ca sa ma conving ca nu e asa cum spune lumea.

 

Inainte de a trece la actiune am avut o mica discutie in care i-am explicat ce vreau iar ea a fost atenta si amabila insa o simteam ca ceva totusi nu ii convine :) Si poate va dati seama ce nu ii convenea faptul ca nu sunt client de pe public24.

 

Am mers la baie prosop curat. Fara papuci dar destul de curat pe jos.Mai cate o pietricica de la nisipul pisicii care o are una rea care mi-a facut cateva semne pe picior. Musca mai rau ca un caine.

Gelul de dus era apa calda era.

Locatia acceptabila, fara a iesi in evidenta nici in sensul bun nici in sensul rau. Insa patul cam micut.

 

Despre fata ce as putea sa spun? Este reala mica de statura cu doua culori in cap undeva la un metru jumate subtirica .Daca purta un toc poate mai punea cativa centimetrii. Sani micuti si destul de tari la atingere.

Asa cum am precizat am mers la ea in primul rind dorind sa imi ofer aceasta experienta a unui oral cu deep f bine executat.

Eu nu prea am avut parte de asa ceva.Ma gandeam ca la o asa atitudine ostila si demonica si serviciile ar fi de cacao dar nu a fost asa.

 

Pot spune ca am primit exact ceea ce am dorit. Timp de aprox 30 de min mi-a supt-o ca niciodata altcineva in viata mea.

Cu gemete, lacrimat si tinut adinc in gat. Cam nimfomana si cu apetit crescut de supt.

Pt mine a fost de-a dreptul spectaculos !

Am facut si putin normal aici s-a urcat pe mine unde se implica, te trage, da contre,opturi pare ca ii place sa conduca ea tot dar am facut f putin deoarece eram nerabdator sa ma intorc la oralul ala extrem. Mentionez ca nu am simtit urme de oua asa cum scria cineva mai sus ca ar avea altceva. Schimbam din nou la oral unde m-a pus sa stau in picioare m-a cuprins de fund si da-i inainte cu tupeu pana cand am variat in gura ei.

Toata intilnirea a durat putin peste jumatate de ora pt care am decartat 100 lei

Plusurile ar fi ca nu are poze false pe public iam vazut si anunturile total iesite din comun cu pret afisat tot ce trebuie .Sa zicem cam de 8.

Atitudinea de 6 la inceput mult prea impulsiva apoi a urcat la un 8 tras de coada

Oralul 10 ! Nimic de comentat

Normal 8.Dar se poate mult mai mult. Nu am dorit eu prea mult, asa cum am explicat.

 

De revenit? Depinde de gusturile fiecaruia .Eu mai revin daca va mai fi vreo ocazie(mai ales acum inainte de a pleca iar din tara pt citeva luni...) , consider ca a meritat

 

Sfatu meu pt ea sa fie mai calma si mai afectuoasă in rest tot respectu pt ceea ce face.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am marcat la domnisoara ! :) E un demon un drac gol fire impulsiva .Lucreaza la Arad

 

Atras in primul rind de remarcile despre oralul de senzatie pe care il face dar mai ales despre deep si ca face finalizare orala m-am decis sa ii fac o vizita.

Primul contact pe whatsapp unde i-am cerut si niste poze mia dat pozele ce le avea pe public. I-am zis de altele mi-a dat pana la urma dupa cateva insistente.

La cateva zile dupa am avut trecere prin Arad am sunat nu a raspuns din prima mi-a dat bip am vorbit si m-am programat peste aproximativ 2 ore.Am depasit alea doua ore cu traficu la care era si primesc un mesaj dur daca mai ajung sau nu ca altfel ma blocheaza si ca alta ocazie nu mai am.

Am ajuns in final la fata locului am sunat din nou pt a ma ghida spre locatie.

Am urcat la ea m-am asezat jos pe fotoliu si in scurt timp i-am spus sa recapituleze ce ofera si pe cat timp. Mi-a zis ca nu lucreaza la ora momentan .

Cu aceeasi atitudine impulsiva mi-a confirmat paleta de servicii apoi i-am zis ca eu nu am sunat de pe public 24 ci ca am gasit numarul ei aici si de aceea am inceput initial pe whatsap.

Cind i-am spus ca de pe nimfomane am simtit-o brusc cum se crispeaza. Dar intr-un sens oarecum constructiv din atitudinea aia de demon s-a transformat usor într-o alta personalitate cum a deventit extrem de atenta cu ce spune si cu ce face pt a nu gresi . De unde am dedus ca citeste atenta ce se discuta despre ea pe aici dar si ca o intereseaza.

 

Din discutie a reiesit ca e deranjata de unii care scriu despre ea fara ca macar sa ii fi trecut pragul infine dar eu i-am precizat ca am cautat-o tocmai ca sa ma conving ca nu e asa cum spune lumea.

 

Inainte de a trece la actiune am avut o mica discutie in care i-am explicat ce vreau iar ea a fost atenta si amabila insa o simteam ca ceva totusi nu ii convine :) Si poate va dati seama ce nu ii convenea faptul ca nu sunt client de pe public24.

 

Am mers la baie prosop curat. Fara papuci dar destul de curat pe jos.Mai cate o pietricica de la nisipul pisicii care o are una rea care mi-a facut cateva semne pe picior. Musca mai rau ca un caine.

Gelul de dus era apa calda era.

Locatia acceptabila, fara a iesi in evidenta nici in sensul bun nici in sensul rau. Insa patul cam micut.

 

Despre fata ce as putea sa spun? Este reala mica de statura cu doua culori in cap undeva la un metru jumate subtirica .Daca purta un toc poate mai punea cativa centimetrii. Sani micuti si destul de tari la atingere.

Asa cum am precizat am mers la ea in primul rind dorind sa imi ofer aceasta experienta a unui oral cu deep f bine executat.

Eu nu prea am avut parte de asa ceva.Ma gandeam ca la o asa atitudine ostila si demonica si serviciile ar fi de cacao dar nu a fost asa.

 

Pot spune ca am primit exact ceea ce am dorit. Timp de aprox 30 de min mi-a supt-o ca niciodata altcineva in viata mea.

Cu gemete, lacrimat si tinut adinc in gat. Cam nimfomana si cu apetit crescut de supt.

Pt mine a fost de-a dreptul spectaculos !

Am facut si putin normal aici s-a urcat pe mine unde se implica, te trage, da contre,opturi pare ca ii place sa conduca ea tot dar am facut f putin deoarece eram nerabdator sa ma intorc la oralul ala extrem. Mentionez ca nu am simtit urme de oua asa cum scria cineva mai sus ca ar avea altceva. Schimbam din nou la oral unde m-a pus sa stau in picioare m-a cuprins de fund si da-i inainte cu tupeu pana cand am variat in gura ei.

Toata intilnirea a durat putin peste jumatate de ora pt care am decartat 100 lei

Plusurile ar fi ca nu are poze false pe public iam vazut si anunturile total iesite din comun cu pret afisat tot ce trebuie .Sa zicem cam de 8.

Atitudinea de 6 la inceput mult prea impulsiva apoi a urcat la un 8 tras de coada

Oralul 10 ! Nimic de comentat

Normal 8.Dar se poate mult mai mult. Nu am dorit eu prea mult, asa cum am explicat.

 

De revenit? Depinde de gusturile fiecaruia .Eu mai revin daca va mai fi vreo ocazie(mai ales acum inainte de a pleca iar din tara pt citeva luni...) , consider ca a meritat

 

Sfatu meu pt ea sa fie mai calma si mai afectuoasă in rest tot respectu pt ceea ce face.

stai oleaca..dar persoana din poveste parca eara transexual sau travestit..eu asa parca am intelea
Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului

voxmail mersi de sfat insa atitudinea mi-o mențin la fel pentru ca nu permit nimănui sa ma ia peste picior iar pentru cei care nu ma suporta si continua sa ma critice pe aici va stiti voi care celebrii pesti din pizda cu dedicatie va transmit urmatorul lucru SA VA MOARA LA INTRARE . Multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului

Ionel probabil il cheama pe bunelu tau pe mine nicidecum nu ma cheamă ionel si sezi tu bland si nu imi mai tine lumanarea ca nu rezolvi nimic ai inteles Ionele sau Dorele e la alegere cum vrei oricum esti un simplu sclav aici o sluga asa ca scutește-ma . Daca cu restu fetelor iti tine cu mine ghinion uite ca nu tine....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

am vizitat-o pe pisica in calduri la inceputu lui martie in Arad abia venise

 

e o tipa ok deschisă si placuta nu te plictisesti si ii slim oferă (fk) Dezavantajul injura si mai are momente de repulsie daca nu ii convine ceva sau daca ii pui prea multe intrebari.

Oralul neprotejat era super bine facut fara mana si atenta la zonele dinprejur

Acum i-o sar peste episodul cu poziții si cit de viril am fost sau nu am fost ca asta nu prea contează (important ca m-am simțit bine).

Apartamentul mare in centru curat undeva vizavi deun parc,destul de discret futudromul ok ( patu in schimb scartaia la fiecare miscare ) sau am fost eu prea in viteza :) .

 

eu sincer recomand ca isi face treaba bine si cu siguranța am sa ma întorc daca vine si la tm.Am iesit ieftin Distractia 100 lei . Daca vine si la Tm o mai vizitez

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Fără să supăr pe nimeni, am o nelămurire.

Daca l-ati vizitat si ati facut ce ati facut cu Ionel, Dalia sau cum o chema, la Arad, de ce nu i-ați deschis topic acolo, dacă nu are deschis, și de ce nu ați postat acolo ?

Apropo, de vreo 3 săptămâni îi ”ameninți” pe bănățeni că îi vei vizita.

Când se va produce ”descălecatul” ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului

Fără să supăr pe nimeni, am o nelămurire.

Daca l-ati vizitat si ati facut ce ati facut cu Ionel, Dalia sau cum o chema, la Arad, de ce nu i-ați deschis topic acolo, dacă nu are deschis, și de ce nu ați postat acolo ?

Apropo, de vreo 3 săptămâni îi ”ameninți” pe bănățeni că îi vei vizita.

Când se va produce ”descălecatul” ?

Descalecatul va fi cand o sa am chef de plimbareala pana atunci n-au decat sa vina ei aici daca chiar vor.La moment nu am chef de excursie. Si nici cand voi avea nu anunt imi place sa fie totul imprevizibil. O duminică frumoasă si un inceput de saptamana excelent sa ai @JUNIORMORAIS ✌

  • Like 1
Link spre comentariu

Mister testat,raspunde foarte greu,dar na după o lunga așteptare am ajuns la ea,era cât pe ce sa plec.Apartament curat,fetița ok.Am vrut sa rămân o ora dar nu sa putut pentru ca mia spus ca nu lucreaza la ora. Nici doua finalizari nu a vrut. Zicea ca ofera una si buna eu m-am dus dus pe nepregatite dupa ce am descărcat avea programări.Bun sa trecem la fapte oralul wow nu se ajuta de mânuță mie nu-mi place lucru manual. Futaiu e bun se implica bă chiar pot sa va zic ca având in vedere ca eu ma gât mai greu sa descurcat bine.Un singur minus e rujul ei de pe buze se ia foarte greu pisi e frumoasa zice ca e moldoveanca si se vede dupa comportament si glas. Acum sa notam.

Oral : 9 cu plus am terminat in gura ei

Gfe : 7 nu accepta sarutari de nici in fel

Aspect : 8 spre 9

Mie mi sa părut ca e singura in apartament avea o pisica care dormea in pat

Locația : 7 cam stramt inghesuiala Halat 100 finalizarea per total pentru un număr își merita banii

Acuma de revenit la banii ăștia eu zic ca merita,dar fiecare cu experiența lui.la mine poate fi bine la altu poate fi wow sau rău.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bangkok
  • Oras:Bangkok

Bogdanpetru,te pomenești că ai făcut și NP cu el,nu?

Cont făcut azi, cu 7 postări din care 6 cu injurii împotriva colericului.

Nu știu de ce naiba pisicuț tolerează asemenea specimene.

Această prințesă Qajar(pentru cei care nu cunosc, vă ajuta google 😄) ar trebui eliminat(a) cu tot cu aberațiile sale și cele 100 de conturi false pe care le-a făcut.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului

sunt Dalia o moldoveanca de peste Prut cu mult apetit am 27 de ani , sunt o tipa foarte misogina care pune mare accent pe satisfactia clientului

 

 

Daca iti doresti cu adevarat sa ma cunosti si sa ajungi in patul meu , stai linistit nu este greu un singur mesaj pe whatsapp dau prin apel telefonic și se rezolva

 

 

 

Asadar sa mai vorbim despre mine :) sunt o tipa mai vulcanica și vorbareata si imi place sa discut cu oameni din jurul meu (stai linistit ca vom vorbi in cazul in care nu te grabesti) , imi place sa raman 'punct ochit punct lovit' gen sa mai vrei sa ajungi la mine !

 

 

 

Nu nu nu sunt vedeta și nu ma consider vreo prințesă 90 60 90 însă mie îmi place de mine asa cum sunt și nu voi concepe sa ma schimb. pot deveni vedeta in ochii clienților prin ceea ce fac,

 

 

 

O

 

 

 

Despre programul meu pot spune ca este super super bun cred eu , NU SUNT NOCTURNĂ lucrez doar ziua pana seara la ora 22.00 si de aici se observa ca imi doresc sa cunosc persoane cât mai multe deoarece pentru mine VOLUMUL ȘI CANTITATEA CONTEAZĂ. Calitatea se simte de la sine !

 

 

 

Tarife

 

 

 

70 lei ORAL NEPROTEJAT CU FINALIZARE ORALA PRIN ÎNGHIȚIRE

100 RON VARIANTA COMPLETA TOTAL

200 RON VARIANTA 2 FINALIZARI

 

 

SERVICI:

-Sex oral OBLIGATORIU SI DOAR NEPROTEJAT cei care vor oral protejat ii dau afara

-deep cu finalizare

-cim la discretie

- sex normal doar protejat și cu mărimi mici

-sex anal protejat indiferent de mărime

 

-surprize clienții fideli rămân pe un tarif unic de 70 lei începând cu a treia vizită iar dacă aleg varianta de 2 finalizări tariful va fi de 150 lei în loc de 200 lei.

 

 

CHIAR DACĂ UNELE PERSOANE MA CRITICA ȘI MA ÎNJURA PENTRU TARIFELE MICI CONSIDER CA AM TOT DREPTUL SA ÎMI FIXEZ CE TARIFE VREAU. meseria aceasta o fac combinând utilul cu plăcutul și ținând cont de criza economica eu consider ca am tarife DECENTE.

 

Aceasta prezentare și tot ce postez NU SE ADRESEAZĂ PEȘTILOR HATERILOR ȘI HOMOFOBILOR.Voi păstra un limbaj decent și la orice postare defăimătoare la adresa mea voi da raport instant. Nu întru în jocul celor care nu ma suporta. Mulțumesc

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...