Sari la conținut

Ce v-a enervat pe ziua de astazi ?


Postări Recomandate

  • Oras:ÃŽn sufletul clientului
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului

M-a enervat specimenul de colericul specimen care instiga mereu lumea la cearta si care e precum câinele șorecar care trebuie sa stie cand merg la wc daca m-am f...t azi si care fute dispozitia la toate fetele si chiar si celorlati useri. Daca nu va sufoca altceva asta e cel mai bun stres si motiv de nerv. Din cauza lui oamenii se tem sa posteze sau sa lase recenzii ca vine FanfanaTulip si se baga in seama.... Chiuvele la mine le aprind el doar sa dea drumu la butelie

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator olʎ
Reputație: 0

M-a enervat specimenul de colericul specimen care instiga mereu lumea la cearta si care e precum câinele șorecar care trebuie sa stie cand merg la wc daca m-am f...t azi si care fute dispozitia la toate fetele si chiar si celorlati useri. Daca nu va sufoca altceva asta e cel mai bun stres si motiv de nerv. Din cauza lui oamenii se tem sa posteze sau sa lase recenzii ca vine FanfanaTulip si se baga in seama.... Chiuvele la mine le aprind el doar sa dea drumu la butelie

 

 

Fată, nu este bine sa te enervezi, stii ca nervii aduc cu ei riduri, si ridurile te fac urată.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce v-a enervat pe ziua de astazi ?

Pe mine traficul din Bucuresti !!

M-ai rau nu s-a putut sa fie. Poate ca cel de ieri daca stau bine sa ma gandesc.

 

    Prostii ... Ma trezisem cu chef de viata si primul telefon pe care l-am primit a fost de la un prost care insista precum un tap cu capul in gard, sa ma enerveze si sa imi strice ziua.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Efectul de turma :slap2

Ai rabdare sa vezi cat de mult o sa se intinda Antifa pe glob in lunile care vin, mai ceva ca diareea in vasul WC-ului.... Sa vezi atunci dilaila...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Alon, cu cat turma este mai mare, cu atat scade nivelul de inteligenta colectiva al acesteia :slap2 ...

Ai dreptate 100% va fi vai de noi la general .... scopul asta este  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Not your fuckin' business !!
  • Oras:Not your fuckin' business !!

Ai rabdare sa vezi cat de mult o sa se intinda Antifa pe glob in lunile care vin, mai ceva ca diareea in vasul WC-ului.... Sa vezi atunci dilaila...

Buna Marmotto, Antifa doreste de fapt sa declanseze o insurectie de extrema stanga, de factura comunist-neo marxista (gen Marsul Rosu al lui Mao tze-dun) la nivelul intregii zonei de influenta occidentale, pe mine in schimb ma ingrijoreaza mai tare islamistii din Franta, Belgia, Olanda, Germania, Suedia, etc. care deja au instituit asa numitele "no go zones" in sute de regiuni ale tarilor respective unde politia nu mai are access si autoritatea statului este inexistenta, iar imamii propovaduiesc deschis lupta impotriva infidelilor si ruperea acelor zone de jurisdictia statala... Doar armata ar mai putea acolo reinstaura ordinea, dar politicienilor le este frica de rebeliune si au recomandat politiei sa se uite in alta parte ... deci, parerea mea, Antifa si gramada lor de putzoi neo-marxisti sunt parfum pe langa fanaticii musulmani din occidentul atat de corect politic (aici am vrut sa fiu sarcastic) ... cheers !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ai rabdare sa vezi cat de mult o sa se intinda Antifa pe glob in lunile care vin, mai ceva ca diareea in vasul WC-ului.... Sa vezi atunci dilaila...

Anifa este o problema acum... noi trebuie sa iesim din turma  :hihat  :138x

Link spre comentariu

  • Oras:ÃŽn sufletul clientului
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului

o data la 2 3 zile sunt sunata de o distinsa ca sa urc preturile ca saraca de ea nu mai are clienti.cred ca are vreo 7 8 anunturi toate acelasi nr de tel si poze ,,false si profesioniste,,

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...