Sari la conținut

Carina - copou - 0724810313


Vizitator

Postări Recomandate

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
1 hour ago, ioanmarius said:

Si am vazut ca inca are numarul de telefon si e activ , are si poza pusa... ar merge incercat un telefon poate revine pe la noi ( eu am sunat astazi dar nu a raspuns)

Acum e prea aproape de sarbatori, toata lumea alearga dupa altele, si fetele si clientii potentiali. Eu unul mi-am cam facut damblalele , sa ma asigur.

Cred ca si prima decada din ian e cu ameteala si lipsa de orientare.

In ce o priveste pe fata, ea stie foarte bine ca e apreciata aici, dar cred ca si prin alte parti e la fel de bine cotata. Va fi decizia ei.

In cazul unor fete au ajutat si postarile de aici , in alte cazuri nu a ajutat nimic, depinde de motivul plecarii. (am mai facut un pic de muzica la Samira, dar degeaba, nici pe bianca-blonda-suava nu cred ca o sa o mai vedem)

Mai avea o colega, Mia, un pic sub ca fizic, dar serioasa la treaba. Cand am sunat-o in vara era ff suparata pe noua locatie (P Unirii) , eu i-am zis, lasa ca e mai bine aici. "Nu e deloc bine, cine vrea sa fwta sa vina in Copou".

Mai incercam prin ianuarie.

Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
On 12/15/2020 at 1:02 PM, ioanmarius said:

Si am vazut ca inca are numarul de telefon si e activ , are si poza pusa... ar merge incercat un telefon poate revine pe la noi ( eu am sunat astazi dar nu a raspuns)

Am pus o intrebare, dar nu prea sunt intentii de revenire. Cel putin in ianuarie.

Insa aici sperantele nu-s pierdute cu totul. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...