Sari la conținut

❌DELIA XOX❌ 0748684225


Vizitator deliaxox

Postări Recomandate

Vizitator deliaxox
Reputație: 0

O fata super de nota 10+

Igiena maxima

Apartament super curat

Servicii super

Pentru mn este o fata de nota 10+

Ce sa intamplat ramane secret.

Multumesc delia😘😘😘

Multumesc si eu😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mâine după ora 16 ești disponibilă??Zona te rog?

Cu 3-4 ore înainte a zis Avantgarden 3, nu cred ca s-a mutat între timp. Văgăună, cum ziceai mai devreme.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare,

Ieri seara am reusit si eu sa ajung la Delia, si tot ce pot zice ca a fost o alegere buna si o intalnire foarte reusita.

Modalitate de contact: A fost pe WhatsApp foarte usor cu o zi inainte, raspuns rapid si confirmare cu o ora inainte.

Locatia este usor de gasit, ultimele indicatii am primit cand am ajuns. Apartament utilat si curat, baia curata, tot ce ai nevoie pentru astfel de activitati.

Odata ajuns in apropiere am primit ultimele detalii, am urcat si am facut cunostinta cu Delia o fata frumoasa si actractiva. Este pe gustul meu, inalta, slim, are un corp frumos bine proportianat. Din punctul meu de vedere arata mult mai bine in realitate dacat in poze.

Dupa o scurta prezentare m-a invitat in camera, am vorbit putin de lucruri genarele, o fata de treaba cu care poti sa intretii o conversatie. Incet incet a inceput sa scape de haine, nu ca ar fi fost prea multe si am inceput cu saruti pe corp, are o piele fina si placut mirositoare, pe care e o placere sa o saruti. Dupa care a inceput un oral protejat la cererea mea, foarte placut, soft, cu incercari de deep. Dupa cateva minute am intors si eu favorul, are o pasarica foarte frumosa pe care a fost o placere sa savurez. Am contiutat asa, cu mici instructiuni din partea ei, pana cand totul sa culminat cu un orgasm intens din partea ei. Cateva secunde pauza, dupa care am continut cu un LOT energic cu gemete erotice din partea ei, ma strangea in brate, dupa cateva minute am schimbat in doggy si acolo era Game Over. Gemete tot mai intense, isi intorcea capul si se uita in ochii mei, nu am rezistat mult si am finalizat intens in prezervativ

Intinsi pe pat am mai vorbit minute bune dupa care la initiativa ei am primit un masaj foarte placut, ca oricum numai era timp si nici energie pentru inca un numar. Un dus la final, imbracat si placat cu promisiune de a reveni.

 

Si acum notele ca recenzia sa fie completa

 

Contact: 10, usor de gasit si foarte punctula, programarea a fost respectata

Locatia: 10, usor de ajuns, curat,  tot ce ai nevoie pentru astfel de activitati

Aspect: 10 , E o fata inalta, are un corp frumos bine proportianat (slim), piele fina, fund rotund fain si sani mari siliconati, draguta la față.

Oral P: 9, o face foarte bine

Normal: 10, acepta orice pozitie nu comenteaza, gemete intense, participa la actiune

Igiena: 10 Nu a facut dus in prezenta mea dar nu am simtit nimic in neregula.

Atitudine: 10, vorbareata,  cu bun simt, poate intretine o conversatie, o companie foarte placuta.

GFE: 9 pentru prima intalnire a fost foarte buna, poate pe viitor o sa fie si mai bine

Cadou: 250 ron/ora, lasati la final

De recomandat: Da, aici ramene la latitudinea fiecaruia sa decida daca merita sau nu.

De revenit: eu voi reveni ori de cate ori voi avea ocazia.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator deliaxox
Reputație: 0

Salutare,

Ieri seara am reusit si eu sa ajung la Delia, si tot ce pot zice ca a fost o alegere buna si o intalnire foarte reusita.

Modalitate de contact: A fost pe WhatsApp foarte usor cu o zi inainte, raspuns rapid si confirmare cu o ora inainte.

Locatia este usor de gasit, ultimele indicatii am primit cand am ajuns. Apartament utilat si curat, baia curata, tot ce ai nevoie pentru astfel de activitati.

Odata ajuns in apropiere am primit ultimele detalii, am urcat si am facut cunostinta cu Delia o fata frumoasa si actractiva. Este pe gustul meu, inalta, slim, are un corp frumos bine proportianat. Din punctul meu de vedere arata mult mai bine in realitate dacat in poze.

Dupa o scurta prezentare m-a invitat in camera, am vorbit putin de lucruri genarele, o fata de treaba cu care poti sa intretii o conversatie. Incet incet a inceput sa scape de haine, nu ca ar fi fost prea multe si am inceput cu saruti pe corp, are o piele fina si placut mirositoare, pe care e o placere sa o saruti. Dupa care a inceput un oral protejat la cererea mea, foarte placut, soft, cu incercari de deep. Dupa cateva minute am intors si eu favorul, are o pasarica foarte frumosa pe care a fost o placere sa savurez. Am contiutat asa, cu mici instructiuni din partea ei, pana cand totul sa culminat cu un orgasm intens din partea ei. Cateva secunde pauza, dupa care am continut cu un LOT energic cu gemete erotice din partea ei, ma strangea in brate, dupa cateva minute am schimbat in doggy si acolo era Game Over. Gemete tot mai intense, isi intorcea capul si se uita in ochii mei, nu am rezistat mult si am finalizat intens in prezervativ

Intinsi pe pat am mai vorbit minute bune dupa care la initiativa ei am primit un masaj foarte placut, ca oricum numai era timp si nici energie pentru inca un numar. Un dus la final, imbracat si placat cu promisiune de a reveni.

 

Si acum notele ca recenzia sa fie completa

 

Contact: 10, usor de gasit si foarte punctula, programarea a fost respectata

Locatia: 10, usor de ajuns, curat, tot ce ai nevoie pentru astfel de activitati

Aspect: 10 , E o fata inalta, are un corp frumos bine proportianat (slim), piele fina, fund rotund fain si sani mari siliconati, draguta la față.

Oral P: 9, o face foarte bine

Normal: 10, acepta orice pozitie nu comenteaza, gemete intense, participa la actiune

Igiena: 10 Nu a facut dus in prezenta mea dar nu am simtit nimic in neregula.

Atitudine: 10, vorbareata, cu bun simt, poate intretine o conversatie, o companie foarte placuta.

GFE: 9 pentru prima intalnire a fost foarte buna, poate pe viitor o sa fie si mai bine

Cadou: 250 ron/ora, lasati la final

De recomandat: Da, aici ramene la latitudinea fiecaruia sa decida daca merita sau nu.

De revenit: eu voi reveni ori de cate ori voi avea ocazia.

Ms de review :*

Link spre comentariu
Vizitator deliaxox
Reputație: 0

Pentru astazi nu mai am loc pentru alte programari asa ca nu voi mai raspunde la tel decat celor deja programati. Va multumesc si va astept data viitoare cand voi reveni :*

Link spre comentariu

Pentru astazi nu mai am loc pentru alte programari asa ca nu voi mai raspunde la tel decat celor deja programati. Va multumesc si va astept data viitoare cand voi reveni :*

esti de nota 10 :)) semnat : băiatul cu un singur coi . Sper ca nu mi-ai dat block !
Link spre comentariu
Vizitator deliaxox
Reputație: 0

Mda... Aveam programare. Ajuns în Avantgarden... Telefonul închis... Am mai așteptat 20 de min, tot nimic.

Urat.... În fine....

O singura programare am anulat probabil a ta fiind, asta pentru ca am astepat 20 de min cel putin sa imi raspunzi pe whatsapp.Mereu am respectat programarile si nu am pus pe nimeni degeaba pe drumuri.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Într-adevăr, ți-am răspuns după 20 de min de când m-ai întrebat. Și ce ai făcut tu? Ai "dat cu seen" și Atât.

Puteai sa zici : Ba boule, nu mai veni, ca mi-ai răspuns mai târziu și m-am gândit ca nu te mai iau azi...

Dar nuuuuu, lasă să își piardă prostii timpul și motorina.

În fine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 9 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...