Sari la conținut

Lorette bunaciune


Postări Recomandate

  • Oras:zulu
  • Oras:zulu

Pt ca vocea de la telefon mi-a dat de inteles ca este misto am mers si bine am facut! Fratilor, e buna rau si frumusica si vorbeste si glumeste cu tine, zici ca-i civila.

 

150 tragerea, oral NP cu priviri cu deep cu ce vrei.

Normal evident protejat, te calareste zambeste vorbeste cu tine, ii place.

 

De revenit clar! Mergeti acum cat e 150 ca la cat de buna e si cum te fute merita mai mult. Mi-a spus ca n-a mai lucrat in Romania, dar nevoita de covid a revenit aici. Nu va sta prea mult, e cam alta clasa oricum.

 

Ciocane tari!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

..pai ce ar fi de spus dupa ce am vizitat o pe aceasta domnisoara? words don t come easy...jumatate de ora o ora doua zile saptamani nu ar fi suficiente sa te saturi de ea cat si de farmecele ei...cu cat te obisnuiesti mai mult cu ea, cred ca despartirea este un adevarat chin!!!!locatie super tot ce trebuie, imparte apartamentul cu o colega, ordine si aerisit...dar ce vorbim noi despre apartament atunci cand in cadru intra Lorette? Daca ar ramane ,mai mult timp in Bucuresti, cu siguranta ascensiunea ei la Top, ar fi foarte rapida si garantata!! tipa super fata, corp,igiena, genitale, sani, ingrijire de sine, atitudine, actiune, implicare, daca chiar vrei sa ti faci ziua placuta este imperativ sa o vizitezi . niciun repros nota 10.

Actiunea debuteaza cu sarutari pe corp, mergand in jos....un oral cu deep si tot repertoriul, la normal doua pozitii cu degetele ei impecabile, desfacandu si labiile...ce gust ce priveliste si nu am fost deloc dupa o perioda de abstinenta sa mi fi luat prima pasarica mintile.

De vizitat, revizitat o spun, fara nicio retinere!!cost 150 lei jumatate de ora care a zburat....intr o secunda, dar care a lasat intiparit o experienta greu de egalat...

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

...promovati domnisoara la sectiunea testate, sa se bucure si lumea buna de p aci de ea,( tinand cont de faptul ca are anunt doar pe publi)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

..pai ce ar fi de spus dupa ce am vizitat o pe aceasta domnisoara? words don t come easy...jumatate de ora o ora doua zile saptamani nu ar fi suficiente sa te saturi de ea cat si de farmecele ei...cu cat te obisnuiesti mai mult cu ea, cred ca despartirea este un adevarat chin!!!!locatie super tot ce trebuie, imparte apartamentul cu o colega, ordine si aerisit...dar ce vorbim noi despre apartament atunci cand in cadru intra Lorette? Daca ar ramane ,mai mult timp in Bucuresti, cu siguranta ascensiunea ei la Top, ar fi foarte rapida si garantata!! tipa super fata, corp,igiena, genitale, sani, ingrijire de sine, atitudine, actiune, implicare, daca chiar vrei sa ti faci ziua placuta este imperativ sa o vizitezi . niciun repros nota 10.

Actiunea debuteaza cu sarutari pe corp, mergand in jos....un oral cu deep si tot repertoriul, la normal doua pozitii cu degetele ei impecabile, desfacandu si labiile...ce gust ce priveliste si nu am fost deloc dupa o perioda de abstinenta sa mi fi luat prima pasarica mintile.

De vizitat, revizitat o spun, fara nicio retinere!!cost 150 lei jumatate de ora care a zburat....intr o secunda, dar care a lasat intiparit o experienta greu de egalat...

Mersi.

Clar trebuie să o vizitez acum.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Mersi.

Clar trebuie să o vizitez acum.

....i am cerut confirmare video , din momentul ala, s a rupt filmul, am programat instant, fara sa ma mai gandesc la urmatoarele: ca mi au taiat salariul, ca s ar putea ca de la sfarsitul lunii sa l mai taie, vineri am o alta intalnire muuult asteptata, la ora aceea nu aveam motiv sa ies din casa...stii tu ...cotidiene de alerta max.Pozele nu o scot deloc in evidenta pe ardeleanca ...bronzata, tonifiata, mani pedi impecabile veverita epilata si fresh...hai ca mi ploua din nou in gura,

sa ne povestesti !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Allover
  • Oras:Allover

Pozele sunt reale...arata f bine...poti merge cu incredere...foloseste si whatsupp si poti face un videocheck before..

O sa fac o recenzie regulamentare imediat ce o sa pot...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Stimati colegi,confirmati pozele?

....mult mai buna in realitate, decat in poze, alta clasa..

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Confirm autenticitatea pozelor. Arata chiar mai bine. Recomand.

 

Actiune ok, fata e deschisa, vorbareata. Sani mari siliconata, cur fain, maricel. Draguta la fata. 150/250. M-a asteptat imbracata cum am rugat-o. Revin! Se poate muta la testate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Allover
  • Oras:Allover

Deci...revin cu recenzia regulamentara.

Locație pe Ion Campineanu

Duduia...peste 30 clar...corpul ok pt varsta sanii frumoși corpul oarecum atletic...

Achitat pt 1 ora 250 leusteni

Oral: 8 NP cu oarecare atentie la sateliți dara fara a fi pro

Normal: 8.5 schimbat 3-4 poziții într-un numar prelungit si finalizat in preze la doggy..

Anal: nu cred insa rozeta pare penetrata...

Nu este profi, insa are potential eate acolo cu tine si daca ar divesifica oferta si pt batrani (CIM, anal etc) ar fi super party.

De recomandat: ca si noutate si pret calitate ok da recomand....

Spor si ciocane tari..

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:nu am
  • Oras:nu am

Deci...revin cu recenzia regulamentara.

Locație pe Ion Campineanu

Duduia...peste 30 clar...corpul ok pt varsta sanii frumoși corpul oarecum atletic...

Achitat pt 1 ora 250 leusteni

Oral: 8 NP cu oarecare atentie la sateliți dara fara a fi pro

Normal: 8.5 schimbat 3-4 poziții într-un numar prelungit si finalizat in preze la doggy..

Anal: nu cred insa rozeta pare penetrata...

Nu este profi, insa are potential eate acolo cu tine si daca ar divesifica oferta si pt batrani (CIM, anal etc) ar fi super party.

De recomandat: ca si noutate si pret calitate ok da recomand....

Spor si ciocane tari..

 

cam ce vrea sa insemne asta ?

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Au venit fetele de afară cu aspect de femei, in sfârșit, parcă prea pusese stăpânire pe piața internă toate țărăncile cu pământ sub unghii și cereau 200 finalizarea.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator menache
Reputație: 0

Au venit fetele de afară cu aspect de femei, in sfârșit, parcă prea pusese stăpânire pe piața internă toate țărăncile cu pământ sub unghii și cereau 200 finalizarea.

Mare adevăr spui!!!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...