Sari la conținut

Roxana 0720674053


Postări Recomandate

Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Servicii:

150 nr-OP/ON (in functie de igiena) FK ,69 ,NP ,mici fantezii

250- 1h 2 finalizării OP (ON in functie de igiena) FK ,69 ,NP mici fantezii,masaj

Mai multe detalii la nr de telefon:0790287844

Lucrez de L-S 10-22 iar duminica 12:22

 

Nu ai preturi mari Maestre si faci si atatea lucruri faine! Esti de vizitat! :laugh2  :256

Link spre comentariu

Acum e ok ? Cred ca am avut â€emoții†:crazylove

 

https://i.ibb.co/gvJWLZd/thumbnail-1.jpghttps://i.ibb.co/d7GYdqL/thumbnail.jpg

.

 

 

In pozele acestea ori te-ai mai îngrășat puțin ori sunt făcute de foarte aproape dar arăți foarte foarte bine ... Eu sper că te-ai ingras ar 💋🌹

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Nu ai preturi mari Maestre si faci si atatea lucruri faine! Esti de vizitat! :laugh2 :256

Multumesc frumos!

Esti un adevărat domn! :laugh2

Am fost in vizita, de aceea nu ti-am raspuns pana acum dar apreciez gestul. Esti plin de intentii bune! :laugh2

Link spre comentariu

Nu ai preturi mari Maestre si faci si atatea lucruri faine! Esti de vizitat! :laugh2  :256

Vizitat astăzi pe Maestru :)

Locatie:10 (același locația in care activează roxy)

Acțiunea a debutat cu un ON cu atenție sporită la împrejurimi ,pe canapea in living urmărind din când in când schimbarea culorii ochilor Maestrului

NP-accepta diferită poziții nu comentează :)

GFE-10

De revenit cu siguranța,timp petrecut 30 min.

Astea fiind spuse va doresc spor in toate!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Vizitat astăzi pe Maestru :)

Locatie:10 (același locația in care activează roxy)

Acțiunea a debutat cu un ON cu atenție sporită la împrejurimi ,pe canapea in living urmărind din când in când schimbarea culorii ochilor Maestrului

NP-accepta diferită poziții nu comentează :)

GFE-10

De revenit cu siguranța,timp petrecut 30 min.

Astea fiind spuse va doresc spor in toate!

Iti multumesc frumos pentru vizita. Esti o persoana deosebită si te astept mereu cu drag...:) :laugh2
Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Multumesc frumos!

Esti un adevărat domn! :laugh2

Am fost in vizita, de aceea nu ti-am raspuns pana acum dar apreciez gestul. Esti plin de intentii bune! :laugh2

 

Apreciez sarcasmul tau si buna dispozitie!  :hihat

Si eu iti intorc gestul si ma bucur ca iti manifesti intentiile bune! Asta fac prietenii, nu? :wink2

 

Vizitat astăzi pe Maestru :)

Locatie:10 (același locația in care activează roxy)

Acțiunea a debutat cu un ON cu atenție sporită la împrejurimi ,pe canapea in living urmărind din când in când schimbarea culorii ochilor Maestrului

NP-accepta diferită poziții nu comentează :)

GFE-10

De revenit cu siguranța,timp petrecut 30 min.

Astea fiind spuse va doresc spor in toate!

 

Ma bucur d-soara pentru experienta avuta in compania dansului.

Dar sa stii ca nu e un Maestru. Noi l-am facut Maestru, ca si-a aratat maiestria in diferite cazuri: la pescuit, la glume, la sah, la facut nazbatii. Era sa uit: la ON! :maninlove  (sau cel putin asa zice el). 

Oricum, o experienta placuta cand il vezi, asta daca nu gaseste el vreun nod in papura: gen ca nu ai acul la cravata, ca balta e prea mica, ca nu are rama destul spatiu, etc etc etc .... :256

E bine ca "se simte" oamenii bine impreuna, asta e si scopul: timp de calitate, pret pe masura, zambete dupa si dorinta de revedere. Sa plece omul  :drool  :drool  :drool

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Oricum, o experienta placuta cand il vezi, asta daca nu gaseste el vreun nod in papura: gen ca nu ai acul la cravata, ca balta e prea mica, ca nu are rama destul spatiu, etc etc etc ...

Esti chiar inventiv! :)

Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Esti chiar inventiv! :)

Crezi? Am învățat de la "cei mai buni / cel mai bun"' Dar să fiu modest, spun și eu câte una bună din an în Paste (tot un prieten mi-a spus). Nu știu dacă e asta, oare a trecut anul?😛😉

Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Vizitat astăzi pe Maestru :)

Locatie:10 (același locația in care activează roxy)

Acțiunea a debutat cu un ON cu atenție sporită la împrejurimi ,pe canapea in living urmărind din când in când schimbarea culorii ochilor Maestrului

NP-accepta diferită poziții nu comentează :)

GFE-10

De revenit cu siguranța,timp petrecut 30 min.

Astea fiind spuse va doresc spor in toate!

Ați discutat diverse??

Link spre comentariu

Cea mai mare nedreptate odată cu ștergerea postărilor din ultimele 2 săptămâni, este dispariția ultimei poze postate de tine.

Era cea mai frumoasă de pe topic!

Cine știe când mai am ocazia sa pun poza in pijamalele cu ,,Happy Ghosts,, :) Poate achiziționez unele cu flamingo :))
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Cine știe când mai am ocazia sa pun poza in pijamalele cu ,,Happy Ghosts,, :) Poate achiziționez unele cu flamingo :))

Nu te grăbi! Irriducibili cu siguranta o să-ți fac el cadou niste pijamale cu cocostarci, pinguini sau flamingo. :laugh2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia

Salutare shogorilor

leri am reușit sa mă strecor printre problemele cotidiene și sa ajung la aceasta mândrețe de fata. Am sunat-o și am stabilit regulile jocului, programat și iata-mă la usa ei. Programare respectata de ambele părți. De cum mi-a deschis uşa mi-am dat seama ca am de a face cu o dulceață de fata și nu m-am înşelat. Povesti la un pahar de parcă ne știam de o viață deschisa, joviala glume...ce mai s-a destins atmosfera și mă simțeam ca la o prietena pe care ai ars-o în urmă cu ceva ani și acum ai reintalnit-o. După duş am trecut în arena de lupte unde am avut parte de cea mai tandra întâlnire pentru mine a fost la superlativ, finuta, draguta ce mai 10 pe linie.

Nu m-am simțit grăbit deloc totul a decurs firesc natural.

Acum nah vorba ei depinde și de cine iti calaca pragul.... oferiți ca sa vi se ofere.

Note 10+ pe linie

Tarif 250 leuți timp de 1 ora

De revenit?Ce intrebare mai e și asta DA clar.

  • Like 6
Link spre comentariu

Salutare shogorilor

leri am reușit sa mă strecor printre problemele cotidiene și sa ajung la aceasta mândrețe de fata. Am sunat-o și am stabilit regulile jocului, programat și iata-mă la usa ei. Programare respectata de ambele părți. De cum mi-a deschis uşa mi-am dat seama ca am de a face cu o dulceață de fata și nu m-am înşelat. Povesti la un pahar de parcă ne știam de o viață deschisa, joviala glume...ce mai s-a destins atmosfera și mă simțeam ca la o prietena pe care ai ars-o în urmă cu ceva ani și acum ai reintalnit-o. După duş am trecut în arena de lupte unde am avut parte de cea mai tandra întâlnire pentru mine a fost la superlativ, finuta, draguta ce mai 10 pe linie.

Nu m-am simțit grăbit deloc totul a decurs firesc natural.

Acum nah vorba ei depinde și de cine iti calaca pragul.... oferiți ca sa vi se ofere.

Note 10+ pe linie

Tarif 250 leuți timp de 1 ora

De revenit?Ce intrebare mai e și asta DA clar.

Îți mulțumesc sincer pentru repostarea recenziei!Te pup și te aștept mereu cu drag!❣️
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Si optimist si glumeț :laugh2

Cand joci sute de partide de sah cu un om, ajungi să-l cunosti chiar si dupa fiziognomia de moment...nu fizionomie. :) ;)

Din cărțile de psihologie de asemenea poti invata multe despre un om.

Are si el o calitate majoră...

E darnic! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Are si el o calitate majoră...

E darnic! :laugh2

Maxim! :D

 

Dacă tot am scris atât pe topicul fetei, m-am gândit mai bine și cred că am să mai încerc să ajung la ea... Să ne uităm împreună la meci :)

Și ca să fie bine și să nu fie rău, cumpăr eu semințe. Sau popcorn. Sau pufuleți.

Una din ele! Nu toate că am bugetul limitat :)

 

Edit:

Ideea e să-mi răspundă la mesaj!! Că iar îmi mănâncă creditul aiurea și nici măcar în altă parte nu pot ajunge din cauza asta :cry2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Maxim! :D

 

Dacă tot am scris atât pe topicul fetei, m-am gândit mai bine și cred că am să mai încerc să ajung la ea... Să ne uităm împreună la meci :)

Și ca să fie bine și să nu fie rău, cumpăr eu semințe. Sau popcorn. Sau pufuleți.

Una din ele! Nu toate că am bugetul limitat :)

O Pasă cat de darnic esti! :laugh2

PS: având în vedere aceasta calitate a ta, intreb si eu cum ai intrebat tu in alta parte: Cat dai sa te ajut sa ajungi la ea? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

O Pasă cat de darnic esti! :laugh2

PS: având în vedere aceasta calitate a ta, intreb si eu cum ai intrebat tu in alta parte: Cat dai sa te ajut sa ajungi la ea? :laugh2

Ție... îți dau posibilitatea și ocazia (unică'n veaȚă) să-i achiți tu fetei onorariul.

Doar ție! :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...