Sari la conținut

Carmen❤ nouă la tine în oraș


Postări Recomandate

Voiam sa te punctez ca ai scris recenzie dar cand vad numai note de zece consider ca cel ce a scris-o fie face reclama, fie nu are simt critic. In ambele cazuri nu trebuie folosita recenzia ca sa te ghidezi daca vrei sa mergi.

  Sunt de acord cu tine, din toate recenzile facute de "Blue Motion"

 

   Este o raritate sau nu am nimerit eu bine pana acum, probabil lipsa normalitatii ne face sa supraevaluam:)

Locatie - Hd. zona Garii, prosoape, apa calda ... comfort echivalent cu hotel de 3 *** 

Apreiez pozele sunt recente fara "surprize", nu m-am simtit grabit, amabila, plina de viata :) atenta la detalii,

Note nu pot sa dau, gusturile nu se discuta dar pentru mine sunt doar doua variante pro /contra,

referitor la "Carmen" trebuie sa recunosc ca pentru mine este o experienta placuta.

  Recomand  abonament in functie de timp si preferinte.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Voiam sa te punctez ca ai scris recenzie dar cand vad numai note de zece consider ca cel ce a scris-o fie face reclama, fie nu are simt critic. In ambele cazuri nu trebuie folosita recenzia ca sa te ghidezi daca vrei sa mergi.

Nu face FK, dar e o prezență plăcută (si) in pat. Am vizitat-o zilele trecute într-un alt oras.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...