Sari la conținut

Catalina!!! Noua in BRASOV! poze 100% reale


Postări Recomandate

  • Oras:Ardelean
  • Oras:Ardelean

Am fost la Cătălina acum 2 zile seara destul de tarziu.

 

Metoda comunicare: SMS - 10

Foarte amabila, raspunde rapid.

 

Locație: 10

Zona gării, apartament curat si ingrijit. Proasoabe curate, gel de duș, tot ce trebuie. Apartamentul răcoros si aerisit, big like pentru asta!

Locuri de parcare la 1 minut de bloc lângă profi.

 

Cătălina: 9.5

Ca si persoana foarte amabila si cu simțul umorului. Draguta la fața, 25 de ani declarați, miniona, corp frumos, sani mari si frumosi. Nu m-a servit cu nimic dar nici eu nu am cerut, nu a fost nevoie. Nu m-a grabit deloc, nu mi-a cerut banii la început.

 

OP: 9.5

Unul din cele mai bune făcute cu prezervativ, schimbari de ritm, mult deep.

 

NP: 10

Mai multe pozitii schimbate, curata, nici un miros suspect, strâmtă, se simtea foarte bine.

 

GFE: 8

Sarutari pe corp si mângâieri.

 

Tarif: 100/200h

 

De recomandat? 100%

Imi pare rau ca a plecat, trebuia sa trec și ieri pe la ea dar am avut ceva treburi si nu am apucat. Raport pret calitate foarte bun. Daca se întoarce imi fac abonament.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare,

Ieri fiind ultima zi in care era disponibila la noi si avand ceva timp liber dupa masa, am decis sa il vizitez pe Catalina si pot sa zic ca a fost o alegere foarte buna pentru ca am cunoscut a fata superba.

Modalitate de contact: I-am trimis SMS cu cateva ore inainte, raspuns rapid si confirmare cu o ora inainte.

Locatia e usor de gasit, ultimele indicatii am primit cand am ajuns. O garsoniera faina si curata , baia curata, tot ce ai nevoie pentru astfel de activitati.

Odata ajuns in apropiere am primit ultimele detalii, am urcat si am facut cunostinta cu Catalina o fata frumoasa si actractiva. Ma asteptat in tinuta care a pus in valoare corpul ei.

Dupa o scurta prezentare m-a invitat in camera, am vorbit putin de lucruri genarele, o fata de treaba cu care poti sa intretii o conversatie. Dupa a urmat un scurt dus unde am primit un prosop curat.

Odata ce am revenit in camera totul a decurs forte natural. Am inceput cu saruturi si mangaieri pe tot corpul, are o piele fina si catifelata pe care e o placere sa o saruti, dupa care ea a continuat cu un oral protejat (eu mereu cer protejat deci nu a fost problema) superb chiar una dintre cele mai faine, a fost super soft, lent, a luat usor, o ligea in toate partile, deep sustinut, totul intr-un stil elegant si foarte erotic. Dupa i-am intors favorul cu un oral care sper ca ea placut, era uda complet, a sugerat sa schimban in 69 ca a vrut si ea sa continue oralul. Dupa cateva minute am decis sa incepem si normal cu un LOT unde se misca bine si ai o priveliste de neuitat a sanilor mari pe care am continuat sa rasfat. A schimbat in missionar si dupa doggy, unde din nou foarte activa si intensa nu ma lasat nici o secunda. Fiind deja epuizat am revenit din nou la oral, de data asta am stat in piciare si ea intinsa pe pat, nu am rezistat foarte mult si am terminat.

Intinsi pe pat am mai vorbit minute bune, unde am reusit sa il cunosc si mai bine. Un dus si la final, imbracat si placat cu promisiune de a reveni.

 

Si acum notele ca recenzia sa fie completa:

 

Contact: 10, usor de gasit si foarte punctula, programarea a fost respectata

Locatia: 10, ai tot ce iti trebuie si e curata

Aspect: 10, pentru mine este de 10. E o fata micuta, are un corp frumos bine proportianat(slim), cu un fund fain rodunt si ferm si sani mari superbi, draguta la față.

Oral P: 10, o face foarte bine, soft, deep, erotic

Normal: 10, acepta orice pozitie nu comenteaza,propune pozitii, geme discret, participa la actiune.

Igiena: 10 Nu a facut dus in prezenta mea dar nu am simtit nimic in neregula.

Atitudine: 10, foarte destinsa inca de la inceput, vorbareata,  cu bun simt, atanta la cerintele tale.

GFE: 8, pentru prima intalnire a fost foarte buna, poate pe viitor o sa fie si mai bine.

Cadou: 200 ron/ora lasati la final, fara sa ceara ea

De recomandat: Da.

De revenit: cu siguranta, pentru ca am reusit sa cunosc o fata superba, am avut si chimia necesara unei intalniri reusite, plus de mult nu mi-a fost o fata asa simpatica. Sper sa revine cat mai curand pe la noi.

 

P.S.- pentru ca in ultima perioada au fost anumite discutii pe tema notelor acordate, vreau sa lamuresc ca notele acordate de mine sunt pur subiective si reflecta intalnirea avuta, deci luat ca atare.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Confirm cele descrise de curvarii de mai sus. Insa:

'cu siguranta cred ca ar putea ajunge usor la top.' Nu poate intra la top fără ON si FK!

Am stat de vorba cu dra si mi se pare puțin cam 'taranca' in exprimare. Nu in sensul peiorativ ci ca mod de a vorbi, de a susține o conversație. Parca ar fi un fel de 'fata de la țară'. In fine, asta nu prea contează pentru ca nici pula nu știe carte...

De revenit? ABSOLUT! E bunaciune fata

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna. Multumesc dragul meu. Sa stii ca nu o iau ca pe o jignire. Din contra, sa fii taran nu este o jignire. Asta e, daca sunt crescuta la tara 😂😂

 

 

Voi reveni in Brasov de saptamana viitoare. Voi anunta aici. Va pup si aveti grija de voi!!😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Cătălina,

'Sa stii ca nu o iau ca pe o jignire'. De luat o poti lua cum vrei tu, am văzut ca te descurci ;)

 

Dacă dai drumul la ON si/sau FK, ai șanse foarte mari sa urci mai sus. Si nu ma refer neapărat mai sus de etajul 10 :)

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Nu e nevoie sa devii irascibil.

 

In legatura cu serviciile nu se schimba nimic. Nu am nevoie sa urc mai sus. Stau bine unde sunt.

 

Va pup si ne vedem lunea viitoare

Asa...tinete tare!ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Sa stii ca si cu serviciile protejate poti ajunge la top!ðŸ‘ðŸ‘

Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Asa...tinete tare!

Sa stii ca si cu serviciile protejate poti ajunge la top!

De ce-mi strici apele? Vrei sa te spurc?

In loc sa tragem la aceeași căruță si sa convingem fata despre binefacerile ON-ului si ale FK-ului...

Cătălina, glumim si noi un pic, pana vii la noi. Apoi ne facem oameni serioși

In rest, rămâne cum am stabilit : ești de treaba si-ti prevăd un mare viitor!

Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

In condițiile in care suntem atatia cu dorința de a fute la tine ca disperații, financiar vorbind, nicăieri nu e mai bine ca la Brasov.

Ar trebui sa vii aici.

Cum le știi tu pe toate. Daca-ti dau 200 lei, ce stii sa faci?
Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Nu mai lucrez pe nicaieri. M am retras.

Ei dracia dreq. Doar n-ai gast vreun print frumos cu palosu gros. Tu stii cata dragoste iri purtam la Brașov? Eu zic sa lași glumele astea si sa vii pe la noi. Cum naiba să-ți dai demisia chiar asa? Nici măcar preaviz? ;)

Link spre comentariu

Buna tuturor. Acest mesaj se adreseaza celor care inca imi trimit mesaje si ma suna pentru programari dupa acest forum.. Care parte din " nu mai lucrez" nu ati inteles-o?? Voi avand o viata mediocra, va place sa faceti probleme oamenilor? Va rog frumos, inca odata sa nu ma mai sunati. O zi buna va doresc.

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Buna tuturor. Acest mesaj se adreseaza celor care inca imi trimit mesaje si ma suna pentru programari dupa acest forum.. Care parte din " nu mai lucrez" nu ati inteles-o?? Voi avand o viata mediocra, va place sa faceti probleme oamenilor? Va rog frumos, inca odata sa nu ma mai sunati. O zi buna va doresc.

Poti dezactiva cartela.....daca ai folosit-o doar pentru programări.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Din pacate nu am folosit o doar pt asta. Pe acest numar am foarte multe chestii. Deci nu pot sa arunc cartela.

Forte rau! Este o chestie elementară folosirea unui număr diferit decat cel personal pentru programări. Dacă posezi pe acea cartela informatii importante, copiazale, apoi închide numărul.
Link spre comentariu

  • Oras:Ghimbav
  • Oras:Ghimbav

Ma bag ca musca și eu ( nu prea am mai activat pe aici !)

Cum poți spune : voi care aveți o viața mediocra ?

De obicei nu sunt rău sau agresiv dar ceea ce ai scris tu e o mare nesimțire !

Te-ai apucat de futut ca n-aveai bani și “mediocrii “ ăștia te au ajutat

Serviciu contra serviciu

Acum probabil ți-ai făcut suma și dai in plm de prosti ( mediocrii)

Schimba ți numărul și ai rezolvat problema

Zi faina și cine știe poate o sa mai ai nevoie de “ mediocrii “

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...