Sari la conținut

Katy 0720775660


Vizitator katy26

Postări Recomandate

Acum 2 ore, patriotul11 a spus:

Buna ziua Katy , eu te-am vizitat anul trecut deci pot sa vorbesc in cunostinta de cauza am facut recenzie (din bun simt nu am pomenit nimic de sini) daca te uiti la Bistrita unde prestezi pe 100 lei finalizarea toti colegii de acolo faceau referire la ei si iti recomadau implanturi .Ma gindesc ca aveai si acolo prosoape curate .

Acum mie imi e clar ca tu confunzi bunul simt cu prostia .

Sa stiti colegi ca am fost invitat la dus cind am fost la Katy , asta e adevarul .

Stiu ca ai fost la mine,nu te inteleg dece te deranjaza preturile mele asta sunt preturile mele si asa vor rămâne si ai sa încheiem discuția ca nu imi place țigania si este vorba de ,Buzău nu Bistrița o zi frumoasă 

Link spre comentariu
Acum 2 ore, cucubau86 a spus:

Dacă eu sunt muscă și m-am băgat pe topicul tău...atunci fă tu analogia și zi-mi ce ești tu, că dacă îți spun eu, pe urmă te superi 😉

Te cunoaște băiatu, stai liniștită.Vrei să îți dau detalii? Mai bine mă opresc, că nu e genul meu să arăt cu degetul în stânga sau dreapta.

Bun, deci revenind la discuție, se vede tonul tau agresiv iar pentru mine asta spune multe și totodată explică și diferenta de preț sesizata de colegu...într-un cuvânt NESERIOASĂ.

 

 

Cand ai sa faci tu munca mea sau multi dintre voi atunci va astept cu comentari pana atunci vedetiva de ale voastre si lăsați comentariile  preturile mele vor rămâne la fel si punct la HUNEDOARA nu am sa imi schimb niciodata preturile cum nici in alte oras nu le schimb 

O zi frumoasă 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...