Sari la conținut

Adela 0723913810


Postări Recomandate

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

a fost cineva totusi la asta? mai lucreaza? poate va rog sa dea cineva detalii din experienta lui cu aceasta doamna?

am sunat sa merg ca eram in zona unde activeaza si m-a certat ca nu are timp. "cand sunati ca veniti trei odata, cand nu suna nicunul". Mi-a cerut sa revin cu un telefon peste o ora. Dar nu am mai avut timp. Dar tot is curios sa o incerc. :))

stau prost cu timpul, dar voi revenii cu o recenzie :))

Link spre comentariu

am sunat sa merg ca eram in zona unde activeaza si m-a certat ca nu are timp. "cand sunati ca veniti trei odata, cand nu suna nicunul". Mi-a cerut sa revin cu un telefon peste o ora. Dar nu am mai avut timp. Dar tot is curios sa o incerc. :))

stau prost cu timpul, dar voi revenii cu o recenzie :))

 

nu pot sa cred cata nesimtire pe unii

pai cum sa suni deodata cu inca alti doi dom'le? si apoi nu o suni cand nu o osuna nimeni?!?! ntz ntz ntz...

de ce nu te sincronizezi cu restul orasului sa o suni pe domnisoara la intervale regulate dupa ce iasa de la dus?

dar nu prea repede, sa apuce sa se stearga cu prosopul, doar nu vrei sa raceasca din cauza ta?

 

go ahead dude, daca nu poti vedea o tzeapa in devenire... inseamna ca aceasta experienta este pentru tine :D

sa ne zici si noua cum a fost

Link spre comentariu

Vizitat doamna in urma cu vreo 2 ani. Sunat prezentat meniu programat.

Avea locatie in modern, in spate la reiffeisen, apartament in bloc vechi, destu de ok.

Doamna facea treaba asta in timpu liber, ea mai avand un job.

Ajuns la locatie, ma intampina de dupa usa , doamna din poze ,blonda undeva la 35-40 de ierni(era iarna cand am fost), o femeie normala, naturala, grasuta, nimic spectaculos la ascpect, urme de copii si barbat prin casa.

Ma bag la dus , folosesc produsele omului care mai tarziu aflasem ca este jandarm, revin, se dezbrac si doamna de hainele de gospodina.

Actiunea sa petrecut in living, pe un coltar.

Din marturiile doamnei, este nimfomana , ii place sa fie fututa, abuzata violata, perversata la maxim.

On fara o tehnica speciala, destul de ok, din picioare cu ea pe canapea si vice versa, masaj la coaie, deep.

La np se intinde pe spate si imi zice futema cum vrei tu.iam dat un misiona si un mama iedului pana la finish( vreo 10 min ) dupa care vine si replica: ce, numai atat!!! Miam cerut scuze ca era statut si nam rezitat mai mult, igenizat platit si plecat.

Doamna e un pic mai dintro bucata, ii place pula si vrea sa fie fututa hard.

 

Locatie 7 apartamentul familiei, poti sa mergi cu copilul, il lasi in camera alaturata , iti faci si il iei cand pleci

Aspect 7 household milf

Igiena 8 nam simtit mirosuei dar nici nam vazut sa fi facut dus

On 9

Np 7 nam putut eu mai mult dar doamna duce

Gfe na prea fost cazul

 

A fost o experienta unica, pe care nu stiu daca as mai repetao(emotii ca poate intra un jandar malac cu un copil mic de mana si un pulan mare si gros in cealalta mana).

Cadou 100 , lasati la plecare in camera de ostilitati , din proprie initiativa ,doamna nici na pomenit nimic de ei.

Recomand incercata cu prudenta!!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 8/28/2020 at 8:35 AM, raultiti said:

Vizitat doamna in urma cu vreo 2 ani. Sunat prezentat meniu programat.

Avea locatie in modern, in spate la reiffeisen, apartament in bloc vechi, destu de ok.

Doamna facea treaba asta in timpu liber, ea mai avand un job.

Ajuns la locatie, ma intampina de dupa usa , doamna din poze ,blonda undeva la 35-40 de ierni(era iarna cand am fost), o femeie normala, naturala, grasuta, nimic spectaculos la ascpect, urme de copii si barbat prin casa.

Ma bag la dus , folosesc produsele omului care mai tarziu aflasem ca este jandarm, revin, se dezbrac si doamna de hainele de gospodina.

Actiunea sa petrecut in living, pe un coltar.

Din marturiile doamnei, este nimfomana , ii place sa fie fututa, abuzata violata, perversata la maxim.

On fara o tehnica speciala, destul de ok, din picioare cu ea pe canapea si vice versa, masaj la coaie, deep.

La np se intinde pe spate si imi zice futema cum vrei tu.iam dat un misiona si un mama iedului pana la finish( vreo 10 min ) dupa care vine si replica: ce, numai atat!!! Miam cerut scuze ca era statut si nam rezitat mai mult, igenizat platit si plecat.

Doamna e un pic mai dintro bucata, ii place pula si vrea sa fie fututa hard.

 

Locatie 7 apartamentul familiei, poti sa mergi cu copilul, il lasi in camera alaturata , iti faci si il iei cand pleci

Aspect 7 household milf

Igiena 8 nam simtit mirosuei dar nici nam vazut sa fi facut dus

On 9

Np 7 nam putut eu mai mult dar doamna duce

Gfe na prea fost cazul

 

A fost o experienta unica, pe care nu stiu daca as mai repetao(emotii ca poate intra un jandar malac cu un copil mic de mana si un pulan mare si gros in cealalta mana).

Cadou 100 , lasati la plecare in camera de ostilitati , din proprie initiativa ,doamna nici na pomenit nimic de ei.

Recomand incercata cu prudenta!!!

Salut.

Sunt de acord cu tine in proportie de 90% . Este recomandată celor care vor hard/ dominator.  Iubeste pula in orice fel doar sa o dai gata! 

După 1 ora platita (30 minute acțiune) parca îl  cauta  pe următorul sa continue 🤭👍.

Cadou 200, merita pentru experienta, nu e genul meu de acțiune. 

Baftă celor cu asemenea gusturi.

Link spre comentariu
Acum 6 ore, bodostanca a spus:

Numarul asta e 0736800730 ?? ca de sunat suna,dar nu raspunde....as avea nevoie de ea doar azi asa ca va rog, daca stiti ceva sigur despre ea spuneti-mi si mie...multumesc!

Ai reusit sa dai de ea ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...