Sari la conținut

Postări Recomandate

Bifat , fata e reala, locatie pe undeva pe la victoriei, daca vii cu masina sincer gasesti greu loc de parcare

Fata e adolescenta, corp frumos, tate mici dar frumoase, la fata era machira arata foarte bine,slim, 

Note:

Locatie: nu stiu ce sa zic din ce am inteles se muta mai mereu deci pentru locatia din victoriei as da nota 6-7(nu ai loc de parcare, aglomerat etc)(era si putin praf pe jos dar nu pot sa ii scad pentru asta deoarece abia s.a mutat in locatia aia

Fata nota 9-9,5  , era machiata chiar frumoasa

Corp: Fund frumos, rotund, nota 9,5 cam pe aici sau mai sus

Sanii sincer ii prefer mari sau medii spre mari, ea ii are mici  dar imi plac forma lor deci cam nota 8-8,5

La oral neprotejat ii dau un 9,5, a supt bine, nu s-a plans, nu a inceput sa zica hai sa punem prez ori sa fie grabita, linge,suge deep, stie treaba(nu am testat.o pe alinuta de la top ca sa ii pot da nota 10, dar are un oral mai bun ca ''iapa inalta buna'' (cei care au fost printe primii stiu)

Normal: se fute bine, geme rauuu de tot, sta cum o pui, nu se plange, am dat tare rau in ea  dar din cauza ca am vrut fin orala ori una faciala am zis ca nu voi finaliza in prez nota chiar 10

am schimbat cateva pozitii lot,capra dupa oral nu s,a plans 

Fk din pacate nu dar cica la ora face

GFE : foarte vorbareata, s.a conformat cu costumatia, face glume etc nota 9,5 ori 9 minisul dar si plusul la gfe e ca mai raspundea la clienti la telefon( asta inainte sa incepem si cand se imbraca) , nu a afectat deloc partida intre noi , chiar am avut mai multe de vorbit in acest timp, cand trece la actiune nu se mai uita la tel

Anal nu stiu

 

150 finalizarea cu cim , ora nu mai stiu cat este

Sincer eu as reveni, daca ar adauga fk ori fk cu cine vrea ea ar fi de nota 10(asta la o finalizare nu la ora)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ghici
  • Oras:Ghici

Dati navala, oameni buni!
Ce-mi plac mie topicele astea deschise de unul cu o intrebare de introducere, dupa care vine si cu recenzia la superlativ. :slap2 Deloc dubios! :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Dati navala, oameni buni!

Ce-mi plac mie topicele astea deschise de unul cu o intrebare de introducere, dupa care vine si cu recenzia la superlativ. :slap2 Deloc dubios! :laugh2

Am avut treaba si am raspuns scurt

Cat Am fost la ea a sunat telefonul de cel putin 5.6 ori iar de 3.4 ori a răspuns

Eu am facut o recenzie pentru ca fata chiar mi.a placut, a fost pe genul meu, mi.a facut toate poftele, cat despre tipic ca eu l.am deschis a fost din motiv că avea telefonul inchis si nu suna... din acest motiv am crezut ca e fake sau o farsă si am pus aici anuntul( in caz ca stie cineva ceva sau in cateva saptamani ar fi avut alte poze), anunțurile eu le salvez in pc si notez... dupa astept si urmăresc daca listează cineva ceva sau daca schimba pozele, inițial am vrut sa ma duc la cineva in sector 1 , avea niste poze foarte drăguță si arata bine, în ziua cand am facut topicul asta fata din sectorul 1 a schimbat pozele si nici nu o mai recunosteam si asa ca am renuntat la tipa fin sector 1 si dupa ceva timp am sunat la tipa asta si a raspuns...daca a răspuns si a zis de fin orală ori facială la pret de 150fin am zis ca e foarte ok la cum arata si pana la urma m.am dus la ea, daca ea nu era cea din poze nu stateam

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Bifat , fata e reala, locatie pe undeva pe la victoriei, daca vii cu masina sincer gasesti greu loc de parcare

Fata e adolescenta, corp frumos, tate mici dar frumoase, la fata era machira arata foarte bine,slim,

Note:

Locatie: nu stiu ce sa zic din ce am inteles se muta mai mereu deci pentru locatia din victoriei as da nota 6-7(nu ai loc de parcare, aglomerat etc)(era si putin praf pe jos dar nu pot sa ii scad pentru asta deoarece abia s.a mutat in locatia aia

Fata nota 9-9,5 , era machiata chiar frumoasa

Corp: Fund frumos, rotund, nota 9,5 cam pe aici sau mai sus

Sanii sincer ii prefer mari sau medii spre mari, ea ii are mici dar imi plac forma lor deci cam nota 8-8,5

La oral neprotejat ii dau un 9,5, a supt bine, nu s-a plans, nu a inceput sa zica hai sa punem prez ori sa fie grabita, linge,suge deep, stie treaba(nu am testat.o pe alinuta de la top ca sa ii pot da nota 10, dar are un oral mai bun ca ''iapa inalta buna'' (cei care au fost printe primii stiu)

Normal: se fute bine, geme rauuu de tot, sta cum o pui, nu se plange, am dat tare rau in ea dar din cauza ca am vrut fin orala ori una faciala am zis ca nu voi finaliza in prez nota chiar 10

am schimbat cateva pozitii lot,capra dupa oral nu s,a plans

Fk din pacate nu dar cica la ora face

GFE : foarte vorbareata, s.a conformat cu costumatia, face glume etc nota 9,5 ori 9 minisul dar si plusul la gfe e ca mai raspundea la clienti la telefon( asta inainte sa incepem si cand se imbraca) , nu a afectat deloc partida intre noi , chiar am avut mai multe de vorbit in acest timp, cand trece la actiune nu se mai uita la tel

Anal nu stiu

 

150 finalizarea cu cim , ora nu mai stiu cat este

Sincer eu as reveni, daca ar adauga fk ori fk cu cine vrea ea ar fi de nota 10(asta la o finalizare nu la ora)

Deci ii place pula asteia mici si o si suge ca lumea. Bravoooo frate!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...