Sari la conținut

Anca ‼️ poze reale ‼️ new‼ 0727671184


Vizitator fardugol

Postări Recomandate

Vizitator fardugol
Reputație: 0
Vizitator fardugol
Reputație: 0

Am gasit 4 X topic cu acest număr de telefon, dar nimic relevant.

 

Recenzia:

 

  Împins de pozele sexy, m-am decis să-i fac o vizită posesoarei anunțului.Am contactat-o telefonic și mi-a dat adresa în Unirii str. V. Săbădeanu nr.11 unde ajuns, descopăr o fată foarte sexy, relativ înaltă, sâni mari, funduleț super acoperit parțial cu pantaloni scurți.E posibil să fie pozele ei, nu știu sigur.Întreb cât costă o finalizare - 150 - și după douâ minute la baie trecem la acțiune.Am uitat să precizez că are o față nasoală de centuristă și e din București.Are și o colegă, pe care nu am văzut-o.

 

 Deși are un corp foarte frumos, piele fină puțin bronzată de la părinți, fata e genul super fast-fuck.Nu te lasă să o săruți nici pe corp, face totul protejat și cu o viteză care l-ar face invidios și pe Michael Schumacher.După un minut de admirat priveliștea și mângâieri din partea mea mă grabește la un oral protejat pe care l-aș caracteriza drept violent.La normal am schimbat două poziții, terminat și am zburat pe ușă afară.

 

Totul a durat 15 minute.

 

Note:

Apartament - 10, nou, loc de parcare, totul ok și la baie

O.P. - 2, se ajută și cu mâna, fără adiacente, fară priviri, mult prea rapid deși cu limba ar ști ce să facă

N.P. - 6, aici în misionar m-am jucat cu sânii mari și frumoși iar în doggy a fost acceptabil, dă și contre să termini mai repede, geme fals.

Igienă - 9, nimic suspect

Atitudine - 0, mă bucur că n-am luat bătaie...

Comunicare - 0, am încercat să-i spun ce vreau dar...nu o interesa deloc

G.F.E. - 0

Nu face F.K. - nici alții n-ar face cu ea și nici anal

 

De recomandat sau de revenit - niciodată.

Link spre comentariu
La 23.05.2020 la 14:07, fardugol a spus:

face totul protejat și cu o viteză care l-ar face invidios și pe Michael Schumacher.

Oare si pe Lewis Hamilton l-ar face invidios?:138x

Asta va fi marea intrebare in urmatorii ani/urmatoarele decenii? MSC sau LH era mai bun? Tu ce zici?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...