Jump to content

Blondă frumoasă 0765489986

Recommended Posts

• Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

New look 💇â€â™€ï¸ðŸ’‹

Buna, dragii mei. Sunt disponibila pana la 1 noaptea. Va asteptâ¤ï¸ðŸ˜˜

Am fost si eu la tipa, intr-adevar pozele ii apartin. Locatia este in spate la benzinaria Mol, apartament curat si foarte usor de gasit, prosoape, gel de dus la baie.   Sani mari naturali, fata dragut

Posted Images

Salutare, oameni buni.

Tocmai am plecat de la titulara acestui topic. Fata este mai mult decat ok, cu mult peste asteptarile mele. Dupa ce bau bau-uri sunt prin oras, Mihaela e zana.

Este foarte frumoasa la fata, nu e genul slim dar nici wide. In schimb eate foarte volubila, sani nr 5.

Ajuns in locatia domnisoarei, am fost invitat la dus, am primit prosop curat si am gasit tot ce trebuie la baie.

Actiunea a inceput cu o incalzire usoara, dupa care s-a trecut la oral protejat, foarte bine executat, dupa care câteva pozitii de normal unde fata si-a dat tot interesul si am finalizat in prezervativ.

Note:

-locatie 9

-OP 9

-NP 10

-GFE 9 (nu se saruta)

Halatul 300lei/1 ora cu masaj de relaxare inclus.

In concluzie am avut o experienta mai mult decat placuta si daca mai sta pe la noi voi reveni oricand cu placere.

Mama ce fund.

Am vizitat-o și eu pe Mihaela , programarea la telefon, totul a decurs conform așteptărilor, a respectat programarea fara probleme.

Locația e ok, băcăuanii știu că aici demult activa Loredana.

Acum despre protagonista topicului: este cu siguranță cea din poze, nu este skinny, este o femeie cu forme bine întreținută, și cu ore multe de solar la activ. Cred că și ceva buze botoxate, dar nimic exagerat.

Seamă puțin cu Bianca Drăgușanu. Sau poate mi se pare mie.

Am ales o oră, dorind să mă relaxez in compania ei.

Ce m-a frapat a fost insistenta ei pe igiena, geluri șervețele antibacteriene etc, lucru demn de apreciat la vremurile astea.

Te pup Mihaela și aștept să ne revedem.

P.s puțin cam cald afara, dar și înăuntru.

In Mihaela...

Vizita imediat după colegul de mai sus, chiar mi-a spus ca cel dinainte i-a făcut imediat recenzie.

Mihaela corespunde cu cele prezentate de colegi în celelalte recenzii, atitudine pro client, sâni mari și igiena impecabila.

Am rămas 1 nr. fiind pe fuga, nu sunt genul sa dau note, m-am simțit ok, nu te grăbește, nu se uita la ceas și alte chestii de genul.

Locaita este ok, cu tot ce ai nevoie.. doar ca pe viitor clar ai trebuie Aer condiționat, când vor fi +35 grade clar nu își va putea desfășura activitatea în acel apartament.

Spor la treaba.

An reusit si eu sa ajung la aceasta domnisoara superba. Totul a fost la superlativ, chiar daca oralul a fost protejat.Nu am putut sa ratez sa ii gust sanii si pasarica si sunt delicioase. Dupa ce a reactionat soldatul, am trecut la un doggy-style si privelistea e foarte interesanta. Chiar am intrebat-o daca s-a gandit vreodata sa presteze anal si mi-a raspuns ca ia in considerare acest lucru, dar nu este inca hotarata. Am terminat in pozitia asta, era prea buna sa o ratez.

Ca si note pot spune cam asa :

Locatia 9, lipseste aerul conditionat, dar a spus ca vrea sa caute in alta parte pentru ca nu suporta caldura.

OP 9, niciodata nu am fost fan, asa ca nu e vina ei pentru nota

NP 10, am capitulat cam repede, dar se mai intampla cand dai peste o femeie asa sexy.

Igiena 10, am simtit mirosul proaspat de curat, pasa epilata si foarte ademenitoare

Mare pacat de lipsa FK, ar putea ajunge destul de repede la top daca ar putea lucra la acest aspect.

Per total o experienta foarte placuta, cu siguranta de revenit,

Cadoul a fost de 150 lei, DTD 30 de minute

An reusit si eu sa ajung la aceasta domnisoara superba. Totul a fost la superlativ, chiar daca oralul a fost protejat.Nu am putut sa ratez sa ii gust sanii si pasarica si sunt delicioase. Dupa ce a reactionat soldatul, am trecut la un doggy-style si privelistea e foarte interesanta. Chiar am intrebat-o daca s-a gandit vreodata sa presteze anal si mi-a raspuns ca ia in considerare acest lucru, dar nu este inca hotarata. Am terminat in pozitia asta, era prea buna sa o ratez.

Ca si note pot spune cam asa :

Locatia 9, lipseste aerul conditionat, dar a spus ca vrea sa caute in alta parte pentru ca nu suporta caldura.

OP 9, niciodata nu am fost fan, asa ca nu e vina ei pentru nota

NP 10, am capitulat cam repede, dar se mai intampla cand dai peste o femeie asa sexy.

Igiena 10, am simtit mirosul proaspat de curat, pasa epilata si foarte ademenitoare

Mare pacat de lipsa FK, ar putea ajunge destul de repede la top daca ar putea lucra la acest aspect.

Per total o experienta foarte placuta, cu siguranta de revenit,

Cadoul a fost de 150 lei, DTD 30 de minute

Te pup si te mai astept!!!❤

Aseara in jur de ora 12 am vizitat si eu locatia.

Parolista, arata ok, in schimb oralul este BEST. 

Singura chestie nasoala, nu numai la ea, este a 3-a persoana la care se intampla .... eu facusem dus inainte sa plec, ok, ajung, daca crezi ca e nevoie merg si ma spal, nu ma dai cu servetel umed ... sunt si sensibil si le si detest. Am o obsesie asupra igienei, deci nu era cazul, mi-a zis ca am purtat lenjerie, ok, merg si ma spal, dar nu SERVETELEEEEEEE.

In rest ai 10, faci o treaba buna, ma refer la oral unde pot sa zic ca esti TOP. Pacat de finalizare ca nu este orala, cred ca erai la TOP

• Like 1

Aseara in jur de ora 12 am vizitat si eu locatia.

Parolista, arata ok, in schimb oralul este BEST. 

Singura chestie nasoala, nu numai la ea, este a 3-a persoana la care se intampla .... eu facusem dus inainte sa plec, ok, ajung, daca crezi ca e nevoie merg si ma spal, nu ma dai cu servetel umed ... sunt si sensibil si le si detest. Am o obsesie asupra igienei, deci nu era cazul, mi-a zis ca am purtat lenjerie, ok, merg si ma spal, dar nu SERVETELEEEEEEE.

In rest ai 10, faci o treaba buna, ma refer la oral unde pot sa zic ca esti TOP. Pacat de finalizare ca nu este orala, cred ca erai la TOP

Mai, eu insist atat de mult pe igiena pt ca am avut destule experiente neplacute si crede ma, nu e deloc o placere :)) mai ales cand vine vb de ON. Pupiii

Mai, eu insist atat de mult pe igiena pt ca am avut destule experiente neplacute si crede ma, nu e deloc o placere :)) mai ales cand vine vb de ON. Pupiii

Te inteleg, nu te-am condamnat ! modalitatea nu era pe placul meu, mai ales ca sunt sensibil pe uscat :)