Sari la conținut

Birthday party! 🥳


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

A apărut marinaru’ pă toping,ați belit poooola!Toată lumea pă burtă!

Mai scrie si kilometri, de parca il citeste careva cap coada :)))

Mult timp liber au unii :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Randunica ameninta cu camere video, dupa are o criza si spurca cum ii vine la gura, dupa ne asigura ca e zen. Cine s-ar duce la o petrecere cu asa caz de socola si prietenele

Coaie,cand faceam eu super petreceri de vis tu inca nu stiai cum ma cheama.

Si nu dalea cu programare inainte,dar numai de nota 10 cu super distractie si oameni de calitate.

Asa ca... nu te grabi sa iti dai pareri in necunostinta de cauza.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Imi dau seama ce oameni de calitate ar veni la petrecerile pe stil socola

Fugi la nani,esti obosit!

Link spre comentariu

Vom fi 7-8 fete si cine stie.. Poate mai sunt si alte colege de pe aici care vor sa lase la o parte meseria, si sa iasa putin din monoton.

Foarte buna initiativa.

Cred ca vor fi mai multe fete de pe acest grup. Pana la urma ar fi si vorba de o prietenie, nu doar dai la buci si gata.

Irina, petrecerea va fi in Bucuresti ( din pacate sunt in strainatate si ajung acasa anul viitor in iunie, poate atunci va mai fi o petrecere 🥰). ?

Sper sa reusesti sa faci acest party. Tine-ne la curent, te rog.

Btw : pt cei care nu pot ajunge putem vedea poze de la party �

 

Pupici

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

Lu’ corporatistu’ asta amărât dă Miskin,nu-i mai dă firma bani de deplasari si e innebunit ca nu mai poate pune poze p’acilea.

PS:Prevad ca la vară o sa pună poze de la Eforie Sud sau Nisipurile de Aur😃😃

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce draq petreceri de "vis" faceai , fey ?

D'alea cu toti pansatii , ramolitii si ingramaditii , aceleasi corvoade triste pe care nici draq nu i-ar fute daca nu ar plati si sponsoriza asemenea petreceri/evenimente , ca voi de unde sa oferiti ceva , nici macar o punga de seminte si-o apa plata de fiecare , ca sunteti niste paduchi coafati , ocupate permanent cu imbrobodeala si minciuna  ...hahahaa

Da-va draq ca sunteti de ras. In cea mai mare parte , aceleasi prostituate jalnice , proaste punga si aceesi lachiosi atarnatori , care va faceti rondul de dimineata pana seara pe aici.(de ani de zile)  Niste ratati in toata splendoarea .

 

Epic society  , la cum v-am descris , nu ? Perfect si fara alte ocolisuri , adica more than just party. O gama a populatie  mai restransa , ce-i drept , si fara vreun viitor stralucit =))
 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu se putea topic fietbinte fără sărăciile cu probleme psihice: marinaru', miss kin și știuletaru'.

Ăștia nu sunt proști, ci inteligenți asimptomatici.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Lașitatea te face să contiui discuția și mai în umbră, prin faptul că nu m-ai citat, în speranța că dacă nu văd notificare, nu mă uit pe topic, sperând totodată că rămâne așa. Mi-e silă de astfel de specimene!

Oricum, nu știam că ești "toată lumea avizată", care de fapt se reduce la câțiva terchea-berchea care au repetat la infinit această aberație.

 

Ti-am colorat si ce ai scris ca sa vezi cat esti de prost si te contrazici singur prin ceea ce scrii aici , cautand de ani de zile validare , facand in acelasi timp si o exceptie prin a te cita .

 

Nu se putea topic fietbinte fără sărăciile cu probleme psihice: marinaru', miss kin și știuletaru'.

Ăștia nu sunt proști, ci inteligenți asimptomatici.

Da mosnege , unii mai suntem si spargatori de petreceri , exact cum erati voi atarnatorii de la Yellow de altadata , dar pe alt stil de viata  . Ahhh , nu mai tii minte , asa-i ? Ai uitat deja .

 

Vsv de ultima postare , nu stiu , bahhh Osanza , ce sa zic , poate ca unii suntem "psihopati" , in momentele tale de psihoza deliranta , iar tu esti unul perfect , cu un simt civic bine intiparit , nu o nesimtire crasa sau , pur si simplu , prostie/cretinitate absoluta.

 

Bine , eu sunt convins ca nu mai ai discernamant asfel incat sa mai poti cataloga pe cineva corect , tu doar iti formezi o bariera permanenta de aparare , aruncand cu epitete in incercarea ta tardiva de a denigra pe cineva si invinuind pe altii de anumite aspecte ce tin exact de tine si propriul tau comportament , denaturand voit , dar inaccceptabil ptr. unii dintre noi care vad altfel lucrurile. As aprecia ca Dinca e mic copil pe langa tine , un fariseu desavarsit

 

Ce stiu sigur , si multi o stiu , ca e perfect vizibil in toata zvapaiala ta de aici  este ca sunt foarte putini aceia care ajung ca tine sa-si rateze 10 ani din viata stand ca popandaul zilnic pe aici inca de la primele ore ale diminetii , pana tarziu in noapte.

 

Aspecte care te poate usor cataloga , excludem replicile tale permanente de lichea neobrazata , care a invatat pe toata aceasta perioada a pandemiei un nou termen ASIMPTOMATIC, dar la fel este si cu nesimtirea care iti circula prin vene si nu-ti prezinta niciodata vreun simptom. Trecem si peste faptul ca nu esti decat un ratat notoriu si un descreierat ,exponent de seama si credibil a unei societati civile , ce si-a gasit culcus permanent in scorbura aceasta obscura numita Nimfomane , unde zilnic iti faci prezenta . Ti-ai facut asa un calcul si ai totalizat cate ore din viata ti-ai pierdut pe aici in toata aceasta perioada exprimata in ani , in care nu cred ca ai lipsit , puse cap la cap , mai mult de 2-3 luni? . Bahhh "CARIERA" ai facut  da-te in basca de rablagit , ca daca mai rezisti putin , adica inca 5 ani , incasezi si cea de-a doua "pensie" , vorba vine , dar nu cred ca sunt de neglijat orele tale de "munca" depuse constant pe aici , ore care demonstreaza perfect ca toata viata ai fost un atarnache si un parazit social , fara prea multe realizari

 

Cretin mai esti , crezi ca toti traiesc cu capul in sac si nu observa ?

 

 

 

 

 

In alta odine de idei , ca depasim subiectul acestui topic. Traficanta asta nu era de ajuns ca in 8 ani sau de cati mama draq o fi prezenta pe astfel de forumuri , unde si-a ratat propria tinerete si orice cariera , curatind de handel si floci orice scursura/mos parlit/saracie  dispus sa ofere o suma modica s-o varuiasca cu avalansa lui de sperma , dar a mai atras dupa ea sub forma de "colaboratoare" (ca acesta este termenul oficial in bransa aceasta a prostituatelor , ca sa nu dea de banuit , si in acelasi timp sa mascheze o retea de prostitutie extinsa) in "meseria" asta de prostitutie  si alte fete vulnerabile oferindu-le (cica) sprijin emotional , ajungand pana la a le oferi instructajul/consilierea  cum se cuvine ca "hrana" din aceasta activitate se obtine cu mare usurinta , si sfarsind la fel de depresive , niste epave ale societatii , carora nicio terapie psihica/psihiatrica nu le mai poate salva si integra usor intr-o viata normala  

Genul si caracteristica principala a acestor oameni fiind aceea ca sunt lipsiti de orice scrupule , dar nu trebuiesc neglijate aceste fapte , ba chiar trebuiesc spuse  cum se cuvine sub forma de adevar

Imi pare rau sa spun aceste cuvinte , dar daca cineva nu le spune pe fata , nici alte fete care citesc sau se regasesc in asemenea ipostaze/situatii  nu realizeaza pericolul la care se tot expun si poate candva vor realiza (in micile lor perioade de luciditate) ca am dreptate .

 

Petrecerea puilor de randulele , vai  pizda voastra !!!

Sa nu uitati sa-l invitati si pe Pecoaie , ca sa-l pictati cu oarece resturi de tort/frisca , ca abia asteapta mosu' sa  partichipeze la asemenea  bairam in pijamaua de sclav notoriu  =))

 

 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Ti-am colorat si ce ai scris ca sa vezi cat esti de prost si te contrazici singur prin ceea ce scrii aici , cautand de ani de zile validare , facand in acelasi timp si o exceptie prin a te cita .

 

Da mosnege , unii mai suntem si spargatori de petreceri , exact cum erati voi atarnatorii de la Yellow de altadata , dar pe alt stil de viata  . Ahhh , nu mai tii minte , asa-i ? Ai uitat deja .

 

Vsv de ultima postare , nu stiu , bahhh Osanza , ce sa zic , poate ca unii suntem "psihopati" , in momentele tale de psihoza deliranta , iar tu esti unul perfect , cu un simt civic bine intiparit , nu o nesimtire crasa sau , pur si simplu , prostie/cretinitate absoluta.

 

Bine , eu sunt convins ca nu mai ai discernamant asfel incat sa mai poti cataloga pe cineva corect , tu doar iti formezi o bariera permanenta de aparare , aruncand cu epitete in incercarea ta tardiva de a denigra pe cineva si invinuind pe altii de anumite aspecte ce tin exact de tine si propriul tau comportament , denaturand voit , dar inaccceptabil ptr. unii dintre noi care vad altfel lucrurile. As aprecia ca Dinca e mic copil pe langa tine , un fariseu desavarsit

 

Ce stiu sigur , si multi o stiu , ca e perfect vizibil in toata zvapaiala ta de aici  este ca sunt foarte putini aceia care ajung ca tine sa-si rateze 10 ani din viata stand ca popandaul zilnic pe aici inca de la primele ore ale diminetii , pana tarziu in noapte.

 

Aspecte care te poate usor cataloga , excludem replicile tale permanente de lichea neobrazata , care a invatat pe toata aceasta perioada a pandemiei un nou termen ASIMPTOMATIC, dar la fel este si cu nesimtirea care iti circula prin vene si nu-ti prezinta niciodata vreun simptom. Trecem si peste faptul ca nu esti decat un ratat notoriu si un descreierat ,exponent de seama si credibil a unei societati civile , ce si-a gasit culcus permanent in scorbura aceasta obscura numita Nimfomane , unde zilnic iti faci prezenta . Ti-ai facut asa un calcul si ai totalizat cate ore din viata ti-ai pierdut pe aici in toata aceasta perioada exprimata in ani , in care nu cred ca ai lipsit , puse cap la cap , mai mult de 2-3 luni? . Bahhh "CARIERA" ai facut  da-te in basca de rablagit , ca daca mai rezisti putin , adica inca 5 ani , incasezi si cea de-a doua "pensie" , vorba vine , dar nu cred ca sunt de neglijat orele tale de "munca" depuse constant pe aici , ore care demonstreaza perfect ca toata viata ai fost un atarnache si un parazit social , fara prea multe realizari

 

Cretin mai esti , crezi ca toti traiesc cu capul in sac si nu observa ?

 

 

 

 

 

In alta odine de idei , ca depasim subiectul acestui topic. Traficanta asta nu era de ajuns ca in 8 ani sau de cati mama draq o fi prezenta pe astfel de forumuri , unde si-a ratat propria tinerete si orice cariera , curatind de handel si floci orice scursura/mos parlit/saracie  dispus sa ofere o suma modica s-o varuiasca cu avalansa lui de sperma , dar a mai atras dupa ea sub forma de "colaboratoare" (ca acesta este termenul oficial in bransa aceasta a prostituatelor , ca sa nu dea de banuit , si in acelasi timp sa mascheze o retea de prostitutie extinsa) in "meseria" asta de prostitutie  si alte fete vulnerabile oferindu-le (cica) sprijin emotional , ajungand pana la a le oferi instructajul/consilierea  cum se cuvine ca "hrana" din aceasta activitate se obtine cu mare usurinta , si sfarsind la fel de depresive , niste epave ale societatii , carora nicio terapie psihica/psihiatrica nu le mai poate salva si integra usor intr-o viata normala  

Genul si caracteristica principala a acestor oameni fiind aceea ca sunt lipsiti de orice scrupule , dar nu trebuiesc neglijate aceste fapte , ba chiar trebuiesc spuse  cum se cuvine sub forma de adevar

Imi pare rau sa spun aceste cuvinte , dar daca cineva nu le spune pe fata , nici alte fete care citesc sau se regasesc in asemenea ipostaze/situatii  nu realizeaza pericolul la care se tot expun si poate candva vor realiza (in micile lor perioade de luciditate) ca am dreptate .

 

Petrecerea puilor de randulele , vai  pizda voastra !!!

Sa nu uitati sa-l invitati si pe Pecoaie , ca sa-l pictati cu oarece resturi de tort/frisca , ca abia asteapta mosu' sa  partichipeze la asemenea  bairam in pijamaua de sclav notoriu  =))

 

 

Nu vreau sa intru in polemica cu tine asa ca o sa te intreb ceva si indiferent de raspuns nu voi sta sa am cert cu nimeni. Vad ca sub o forma sau alta este o noua jignire la adresa celei ce a deschis topicul aici.......asa ca intreb urmatoarele:

1) Daca asta este parerea ta despre una dintre fetele de pe acest forum de ce il frecventezi? De ce ai merge la astfel de fete? In ceea ce priveste faptul ca le-ar ,,initia" sa nu uitam ca nicio fata care activeaza aici nu a inceput de una singura si fara a avea nicio idee despre domeniu. Mai rau sunt cele care au in spate un profitor si care sub o forma sau alta le obliga sa ,,produca"

2) Daca ai o parere atat de proasta despre titulara topicului de ce intri pe el? Intreb pt ca este mult mai simplu sa ignori si sa treci peste a interactiona cu persoanele care nu iti fac o reala placere. Este mult mai bine pt sanatatea noastra si fizica si emotionala

In speranta ca nu te vei simti jignit si nu o vei face nici tu la randul tau, iti doresc o zi frumoasa!

Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tu esti habarnist , la fel ca multi altii care se perinda pe aici , iar eu n-am sa raspund si nu o sa ma justific in fata acestor oameni cu absolut nimic . Pur si simplu o consider o pierdere de timp 

 

Nici nu ma intereseaza daca esti vreunul nou sau mai vechi , clonat deja .

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Dupa pauza asta generala luata de mai toata lumea din toate punctele de vedere exista elemente care nu au rabdarea necesara sa se repuna pe linia de plutire si cauta diferite metode in functie de profesie in a da asa zisele tunuri

Aici cam la asa ceva asistam 

O sa se adune 20 30 de insi din care o parte din ei sunt bara bara cu fetele si au niste scheme bine puse la punct dupa care urmeaza macel ..O sa ii faca muci la buzunare dupa ce inainte o sa ii imbete drogheze sau cine mai stie si asta e viata merge inainte

Prosti sa fie care sa puna botu la vrajeala ca smecheri sunt destui sa muste ;) 

  • Like 1
Link spre comentariu

Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ti-am colorat si ce ai scris ca sa vezi cat esti de prost si te contrazici singur prin ceea ce scrii aici , cautand de ani de zile validare , facand in acelasi timp si o exceptie prin a te cita .

 

 

 

Da mosnege , unii mai suntem si spargatori de petreceri , exact cum erati voi atarnatorii de la Yellow de altadata , dar pe alt stil de viata  . Ahhh , nu mai tii minte , asa-i ? Ai uitat deja .

 

Vsv de ultima postare , nu stiu , bahhh Osanza , ce sa zic , poate ca unii suntem "psihopati" , in momentele tale de psihoza deliranta , iar tu esti unul perfect , cu un simt civic bine intiparit , nu o nesimtire crasa sau , pur si simplu , prostie/cretinitate absoluta.

 

Bine , eu sunt convins ca nu mai ai discernamant asfel incat sa mai poti cataloga pe cineva corect , tu doar iti formezi o bariera permanenta de aparare , aruncand cu epitete in incercarea ta tardiva de a denigra pe cineva si invinuind pe altii de anumite aspecte ce tin exact de tine si propriul tau comportament , denaturand voit , dar inaccceptabil ptr. unii dintre noi care vad altfel lucrurile. As aprecia ca Dinca e mic copil pe langa tine , un fariseu desavarsit

 

Ce stiu sigur , si multi o stiu , ca e perfect vizibil in toata zvapaiala ta de aici  este ca sunt foarte putini aceia care ajung ca tine sa-si rateze 10 ani din viata stand ca popandaul zilnic pe aici inca de la primele ore ale diminetii , pana tarziu in noapte.

 

Aspecte care te poate usor cataloga , excludem replicile tale permanente de lichea neobrazata , care a invatat pe toata aceasta perioada a pandemiei un nou termen ASIMPTOMATIC, dar la fel este si cu nesimtirea care iti circula prin vene si nu-ti prezinta niciodata vreun simptom. Trecem si peste faptul ca nu esti decat un ratat notoriu si un descreierat ,exponent de seama si credibil a unei societati civile , ce si-a gasit culcus permanent in scorbura aceasta obscura numita Nimfomane , unde zilnic iti faci prezenta . Ti-ai facut asa un calcul si ai totalizat cate ore din viata ti-ai pierdut pe aici in toata aceasta perioada exprimata in ani , in care nu cred ca ai lipsit , puse cap la cap , mai mult de 2-3 luni? . Bahhh "CARIERA" ai facut  da-te in basca de rablagit , ca daca mai rezisti putin , adica inca 5 ani , incasezi si cea de-a doua "pensie" , vorba vine , dar nu cred ca sunt de neglijat orele tale de "munca" depuse constant pe aici , ore care demonstreaza perfect ca toata viata ai fost un atarnache si un parazit social , fara prea multe realizari

 

Cretin mai esti , crezi ca toti traiesc cu capul in sac si nu observa ?

 

 

 

 

 

In alta odine de idei , ca depasim subiectul acestui topic. Traficanta asta nu era de ajuns ca in 8 ani sau de cati mama draq o fi prezenta pe astfel de forumuri , unde si-a ratat propria tinerete si orice cariera , curatind de handel si floci orice scursura/mos parlit/saracie  dispus sa ofere o suma modica s-o varuiasca cu avalansa lui de sperma , dar a mai atras dupa ea sub forma de "colaboratoare" (ca acesta este termenul oficial in bransa aceasta a prostituatelor , ca sa nu dea de banuit , si in acelasi timp sa mascheze o retea de prostitutie extinsa) in "meseria" asta de prostitutie  si alte fete vulnerabile oferindu-le (cica) sprijin emotional , ajungand pana la a le oferi instructajul/consilierea  cum se cuvine ca "hrana" din aceasta activitate se obtine cu mare usurinta , si sfarsind la fel de depresive , niste epave ale societatii , carora nicio terapie psihica/psihiatrica nu le mai poate salva si integra usor intr-o viata normala  

Genul si caracteristica principala a acestor oameni fiind aceea ca sunt lipsiti de orice scrupule , dar nu trebuiesc neglijate aceste fapte , ba chiar trebuiesc spuse  cum se cuvine sub forma de adevar

Imi pare rau sa spun aceste cuvinte , dar daca cineva nu le spune pe fata , nici alte fete care citesc sau se regasesc in asemenea ipostaze/situatii  nu realizeaza pericolul la care se tot expun si poate candva vor realiza (in micile lor perioade de luciditate) ca am dreptate .

 

Petrecerea puilor de randulele , vai  pizda voastra !!!

Sa nu uitati sa-l invitati si pe Pecoaie , ca sa-l pictati cu oarece resturi de tort/frisca , ca abia asteapta mosu' sa  partichipeze la asemenea  bairam in pijamaua de sclav notoriu  =))

 

Iar ai scris mă, prăpăditule , un hectar de postare? Marș dreaq, sărăcie nebagată în seamă!
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...