Sari la conținut

Birthday party! 🥳


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Una peste alta daca as organiza și eu un fel de.petrecere că între curvari de ziua mea luna viitoare ce ați zice ?

 

Vin și fete ?

 

Pe băieți pe care mă bazez ? Sprit in oraș sau pe camera daca e sa de materializeze ?

Platesti fetele tu?

Ca doar e ziua ta!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa traiesti bossule acuma am platit 8 fete sa se cace toate pe pula astora glumeti Ca tine

Te astept guvidel!

Asta cautai tu acolo promovai fata ca sa ii arati ca ii aduci clienti si apoi sa o aduci la bucale?

 

Jalnic guvide esti!

Te folosesti si de forum in loc sa fi pe munca ta si capul tau! Slab slab guvide...mai si ameninta in van...

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 24.05.2020 la 12:11, irinapitika a spus:

Vin si eu cu o propunere poate stupidă pentru uni, dar destul de interesantă pentru mine.

 

Pe 12 iunie este ziua mea de naștere, împlinesc 26 de anișori :D

 

Anul asta nu imi voi celebra aniversarea in club sau restaurant ca in ani trecuti.. pentru ca ..... pandemie.

Asa ca impreuna cu colegele mele si alte cateva prietene ne-am gândit să organizăm party-ul acasă, si sa invităm oameni faini de aici, atât fete cat si băieți.

 

Locația este destul de mare, 130 mp poate găzdui pana la 30 de persoane. Fiind o clădire de birouri nu vom avea probleme sa petrecem toată noaptea.

 

Băutura muzica si tortul vor fi din partea casei, voi nu va trebui de cat sa veniti cu vibe pozitiv si chef de distracție.

 

Meniul de băuturi va fi destul de diversificat. Vodka, whisky, vin si bere iar pentru domnișoare ceva creme de whisky.

 

Party-ul va începe pe la ora 21:00 si va continua pana cand vom pica din picioare :-)))

 

 

Pentru sugestii si rezervari imi puteti scrie im p.m sau pe whatsapp.

:*

Buna, mai faci si anul asta? Ma bag si eu

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...