Sari la conținut

Sabina - 0747576442


Postări Recomandate

  • Oras:Pizdeia-locul fara baieti rai!:)))
  • Oras:Pizdeia-locul fara baieti rai!:)))

ba ....deci sa imi bag pula daca fetele astea arata rau. sunt in mare mare dilema! sa ma duc. sa nu ma duc. plm aia cu futut FARA PREZERVATIV  e   marea problema. 

Fetelor daca intrati pe aici: NU FACETI NORMAL FARA PREZERVATIV. ORICATI BANI V-AR DA IN PLUS ORICINE. plm sunteti tinere. daca cei 19 ani declarati sunt reali. Puteti lua ffff multe boli. Unele pot fi grave. NU MERITA. Indiferent ca eu vin la voi sau nu : NU VA FUTETI FARA PREZRVATIV. :). Culmea e ca daca o faceti, se afla aici si ajungeti DE EVITAT. Deci ...plm e doar o aparenta ca veti castiga mai multi bani. 

Link spre comentariu

Au ridicat fetele tariful, 200/300,locatie pe Park Lane (cred ca așa-i zice) destul de ospitalieră. Sunt 3 în locație, bănuiesc ca ap cu 2 camere, destul de ok, baia curata dar nu am găsit prosop. Fatuca din anunț cam urâțica la fata dar corpul bunicel, un oral mediocru fără atenție la oo, normal destul de strâmtă dar se cam trage sa nu între toată. Cam mare prețul raportat la servicii dar fiind în trecere și necunoscand piața am cam mușcat-o.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Am fost si eu pe la ele,apartament cu două camere tip vagon,m-am intalnit cu un coleg,el ieșea din dormitor eu futeam in living plm.Am fost la Sabina,o fost ok după ce am avut o discuție,cum ca raman o ora daca face ce trebuie si s-a conformat,pentru că a început cu un oral slab initial.on-9 cu atentie la zonele adiacente,foarte bun,np-8,poze reale,200 de lei ora,sincer am fost multumit.Acuma sunt destule minusuri acolo 3 fete,un singur dormitor daca prinzi in living sigur te întâlnești cu un coleg:)),dar se pare ca fetele fac treaba buna la un preț corect

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Test telefonic cu cele două locatare ale locației.

Eu: faci și neprotejat?

Ea#1 & Ea#2: da. Ce anume te interesează neprotejat?

Eu: pai spune tu ce faci neprotejat.

Ea#1 & Ea#2: oral neprotejat daca igiena ... blah, blah. Anal neprotejat cu extra taxa de 50 lei. Și normal neprotejat, tot așa, cu extra taxa de 50 lei.

Eu: sărut pe gura accepți, French Kiss, adica sărut inclusiv cu limba?

Ea#1 & Ea#2: nu, nici într-un caz, in special acuma cu nebunia asta cu Corona.

 

P.S.: bine că nu se transmite Corona și prin sex anal și normal neprotejat.

Link spre comentariu
  • Oras:pe somes
  • Oras:pe somes

Test telefonic cu cele două locatare ale locației.

Eu: faci și neprotejat?

Ea#1 & Ea#2: da. Ce anume te interesează neprotejat?

Eu: pai spune tu ce faci neprotejat.

Ea#1 & Ea#2: oral neprotejat daca igiena ... blah, blah. Anal neprotejat cu extra taxa de 50 lei. Și normal neprotejat, tot așa, cu extra taxa de 50 lei.

Eu: sărut pe gura accepți, French Kiss, adica sărut inclusiv cu limba?

Ea#1 & Ea#2: nu, nici într-un caz, in special acuma cu nebunia asta cu Corona.

 

P.S.: bine că nu se transmite Corona și prin sex anal și normal neprotejat.

merci mult pentru postare ....m ai convins …aveam in plan...sunt totusi super tinere(sau arata)

Auzi ...no FK(ca I periculos ), dar iti bagi stromeleagul pe curat la pasa si-n funduic pe curat pentru o pizza si o cola in plus. Interesant ...sigur au facut biologie+chimie+anatomie+educatie sexuala, la comasat, cu popa din sat…

Link spre comentariu

Eu pe Laura am futut-o catre seara. Cauza cred ca e ca nu se excita, de fapt nici nu participa, de aceea nici nu i se largeste pizda. Dar pina la urma ce ma intereseaza ce face, atata timp cat asta a contribuit sa-i fie canalul pt. a carei utilizare am platit mai stramt, e singurul lucru care ma intereseaza.  (Practic fut mai placut decat iubitul cu care se fute de placere.) Cat timp a stat pina m-am golit si nu si-a pus lubrifiant (dupa ce i-am interzis, ce-i drept) nu m-a deranjat nici macar mixul de manele in roman si rusa.
Pe grasuta (Sabina?) puteam s-o fut in gura chiar acolo in bucatarie unde am schimbat cateva vorbe, dar am zis ca ajunge pe ziua respectiva.

Link spre comentariu

Poate ai prins exact ziua cand le-o trimis mamica mancare de acasa cu cursa. Nu asa e normal la studente?

Chiar daca ar fi fost si in ziua cand am fost asa, de o muie tot era loc destul.

Stiu ca au fost 3, am si intrebat a treia gratie unde o fi si mi-o zis grasunica ca aia o plecat, nu mai e.

Ce-i interesant, daca te uiti pe Piatra Neamt unde is acuma (sau deja au plecat la Iasi), vei gasi poze cu o alta tipa, in aceeasi camera, albastra. Deci se pare ca pestele tine mai multi caluti in herghelie. Poate o aduce si pe aia la Cluj. Doamne da s-o treaca pt. o ingustare de pizdoc pe la veterinar.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...